Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przerobki kbs Beryl, czyli...


Recommended Posts

Hmmm ten drewniany jak mniemam foregrip (drugi Beryl od lewej :)) to nie jest przypadkiem z jakiegoś kbk AK? Bo przy AK widziałem taki identyko - tak samo wyprofilowany itd.

Teraz pytanie, czy zdobyczny czy może pochodzi z jakiś starych polskich AK.

 

I teraz pytanko - moze mi ktos powiedzieć z czego zrobiony jest ten foregrip na dolnym zdjęciu? Bo nie wygląda to na firmowy, to pewne, ale też zrobiony jest solidnie więc to chyba nie prowizorka...

 

Anyway, nasi wygladają bardzo profesjonalnie (i jak pokazują ostatnie doniesienia z Iraku - walczą równie profesjonalnie), tak trzymać :]

Link to post
Share on other sites
Hmmm ten drewniany jak mniemam foregrip (drugi Beryl od lewej :)) to nie jest przypadkiem z jakiegoś kbk AK? Bo przy AK widziałem taki identyko - tak samo wyprofilowany itd.

Teraz pytanie, czy zdobyczny czy może pochodzi z jakiś starych polskich AK.

na pewno nie nasz, AFAIR rumuskie AK mialy przedni chwyt

 

I teraz pytanko - moze mi ktos powiedzieć z czego zrobiony jest ten foregrip na dolnym zdjęciu? Bo nie wygląda to na firmowy, to pewne, ale też zrobiony jest solidnie więc to chyba nie prowizorka...

fachowo jka fachowo

dla mnie to wyglada na drewniany kolek z obejma z blachy przykrecony do loza :)

Link to post
Share on other sites

Na ile orientuję się z fotografii zamieszczonych w gazetach codziennych, to tego typu chwyty miały AK powstańców irackich. Nie znam się zbyt dobrze na konstrukcji AK, ale to łoże to chyba się da zdjąć i przełożyć (ewentualnie dokonując lekkich przeróbek). Zdjęć powstańców nie podam, bo nie znajdę teraz - ale zdaje się, że to była "Wyborcza" sprzed dwóch czy trzech dni.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
Na ile orientuję się z fotografii zamieszczonych w gazetach codziennych, to tego typu chwyty miały AK powstańców irackich.

 

Przed rozpoczęciem ostatniej wojny w Iraku, pisma publikowały mnóstwo zdjęć Irakijczyków z kałachami. Średnio co 5-ty AK był właśnie rumuński, z ową rączką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...