Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No to ja mam inne choc mysle ze podobne pytanie.

Moze ktos wie kto/gdzie robi "znaczki" (nie wiem jak sie to nazywa fachowo) na beret ale metalowe? Tylko nie mowcie mi ze do jubilera bo oni wolaja straszne pieniadze za to (a wzor nie jest mocno skomplikowany), ew. zostaje jeszcze opcja pojsc do szkoly plastycznej i tam szukac ratunku. Ostatecznie moze znacie jakies "chalupnicze" metody wykonania czegos takiego (no poza wytloczka bo na to wpadlem tylko jeszcze nie wiem czym zrobic matryce, wiertla stomatologiczne?)

 

PS. Nie szukalem specjalnie na forum bo nie wiem pod jakim haslem ale raczej uwaznie sledze forum.

Link to post
Share on other sites

Na odpowiedz z mennicy czekam. Ale podaje namiar na czlowieka u ktorego byly robione naszywki na rzepie z xyvka (Wilku wie jak to wyglada i chyba bardzo dobre jest wykonanie) i logo MORSow (no, jeszcze nei wiem jak to wyszlo bo kumpel nie moze sie wziasc i odebrac z poczty naszywek :?). Ponoc moze zrobic kazda naszywke jak mu sie jej wyglad przedstawi (np. mail z rysunkiem).

 

A oto rzeczony namiar - bw23@wp.pl

Link to post
Share on other sites

Grzechu ... może i dobry, ale ... oby coś z tego wyszło. Klub na naszywki czeka od bardzo dawna. Dobrze, że ktoś się za tow ziął. JA Danielowi kiedyś słałem adresy www firm zajmujących się tymi sprawami, ale ... poszło jakoś w niepamięć chyba.

 

A co do cen drodzy panowie ... z tego co mi Grzech mówił to różnie odpowiadają. Od 50-80 PLN za opracowanie projektu w programie haftującym i dalej ... w zależności od wielkości naszywki. Taka 5x5 cm około 3-6 PLN.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
... Ale podaje namiar na czlowieka u ktorego byly robione naszywki na rzepie z xyvka ... i logo MORSow (no, jeszcze nei wiem jak to wyszlo bo kumpel nie moze sie wziasc i odebrac z poczty naszywek :?). A oto rzeczony namiar - bw23@wp.pl

Santiago możesz powiedzieć jak wyszła ta naszywka z logo MORSów :?:

Link to post
Share on other sites

Ja niestety wymyśliłem coś bardzo skomplikowanego (tak mi się wydaje - można looknąć na śląskim forum) i teraz się zastanawiam co z tego wyjdzie na naszywce :?

 

Czekam na oferty od firm które tu znalazłem potem zdecyduję gdzie :idea: , o wynikach operacji poinformuję 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...