Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolety z serii High Grade TM (SOCOM, USP, Glock)


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest White-Templar

Mam pytanko. Czy ciężko jest dociążyć magazynek w USP Marui? Boje się, że jak go rozkręce, zaraz coś zepsuje bądź nie będe dał rade go z powrotem złożyć. aaa... i jeszcze czym go można obciążyć . Dziękuje z góry!!! 8) :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest White-Templar

Jeszcze chciałem opisać moje osiągi USP po I strzelance. Byłem bardzo zaskoczony jego efektami 8O . Przed samą strzelanką zepsuła się moja broń główna( M16A4 jakiejś badziewnej firmy) i musiałem strzelać się tylko z pistoletem. To nie prawda, że z 20m można trafić w sylwetke człowieka. Ja osobiście strzelałem nawet z około 30 m i trafiałem gościa z MP5 Marui tą po promocji. 8) Jego zasięg i celność były naprawdę cudne jak na pistolet tej klasy. Co do szybkostrzelności też byłem zadowolony. Na początku, kiedy dostałem pistolet naciąg rzeczywiście sprawiał problemy. Gdy postrzelałem z niego około tydzień wszystkie parametry się poprawiły m.in. zasięg i celność.

Przyzwyczaiłem się także do tego "twardego" naciągu i poprawiło się szybsze przeładowywanie :D

Link to post
Share on other sites
Czy ciężko jest dociążyć magazynek w USP Marui? Boje się, że jak go rozkręce, zaraz coś zepsuje bądź nie będe dał rade go z powrotem złożyć. aaa... i jeszcze czym go można obciążyć .

bardzo łatwo, nie ma problemów ze skręceniem (przynajmniej ja nie miałem). Najlepiej nada się ołów, wokół fabrycznych ciężarków jest sporo szczelin i zakamarków gdzie można wpasować kawałki ołowiu (trzeba przy tym trochę posiedzieć). Mój mag dociążyłem do 180g i to mi wystarczy, pozatym przód zamka również dociążyłem ołowiem i element chwytu z tyłu guna (ta karbowana część - trzeba wykrecić małą śrubke, rozchylić ciut body i wyciągnąć ten element w którym już znajduje się mały ciężarek, jednak 20g spokojnie się zmieści wokół). W sumie USP waży teraz 450g co może nie jest wystarczjące ale już coś czuć w ręce w porównaniu ze stockiem.

 

czy w waszych modelach teżtrzeba bardzo mocno naciągać zamek ? bo jak porównywałęm do USP z HFC bodajże, to tam się naciągało jakieś dwa razy lżej...

u mnie też ciężko się naciąga, faktycznie w P8 idzie to znacznie lżej i szybciej bo skok zamka jest bardzo krótki. Najbardziej w USP przeszkadza mi ten twardy spust... niedobszzzze...

Link to post
Share on other sites
Guest White-Templar

U mnie też dosyć ciężko się naciąga ale powoli się przyzwyczajam, spust jest ok (przynajmniej nie wystrzeli nie chcący). Dzięki za rade Fboardpro. Sprubuje jakoś go dociążyć ale nie będe przesadzał bo jeszcze coś rozwale i będzie koniec strzelania sie. :D 8) :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest White-Templar

Witam , mam problem z moim USP. Chodzi o zasięg, który prawdopodobnie zmalał o około 5 m. Czy może to być spowodowane nasmarowaniem go? Na kulki 0.25 przez 15 m lecą prosto potem nagle odpadają. Kuli 0.2 wyrzuca nieco dalej (5m) , ale i tak jest to troche mniej niż pare dni temu przed naoliwieniem. Co to może być ? Za wszelką pomoc z góry dziękuje! :twisted:

Link to post
Share on other sites

nic się niemartw!Kiedy przesmarowałem swojego xm177e2 TM zasięg spadł mi jak cholera...myślałem że to już koniec i 400zł do kosza ale co się okazało:Wystrzeliłem z niego ok 100 kulek i zasięg nie tylko został przywrócony,ale także wzrózł:)Byłem mile zaskoczony ,więc nie masz się czego obawiać.Musisz go przezstrzelać ,to wszystko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wyjąć magazynek, przesunąć dzwignie do rozbierania/zwalniacz zamka(to ta nad spustem) do góry(o ok. 3-4 mm - będzie małe "klik"), wypchnąć dźwignię od drugiej strony np. drewnianym kołeczkiem, zsunąć cały zamek do przodu. Rozebrać zamek to już nie problem – wszystko wyciąga się intuicyjnie: najpierw żerdź sprężyny powrotnej, potem lufę itd.

Przy mechanizmie spustowym radzę nie grzebać gdyż jego konstrukcja jest dość skomplikowana.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Tutaj szukajcie pistoletów

 

Są !!! Giwery TM High Grade z Hop Up! Co prawda na razie tylko Beretta, Socom i Glock, ale ta cena ... mniam! co prawda, na camo są za 135 zł + 6 zł przesyłki, a na snajperze 149 zł i darmowa przesyłka (mówię o wpłacie na konto) ale tam jest promocja, która może się skończyć. A tutaj mamy nawet socoma! Już zbieram kasę :wink:

Link to post
Share on other sites

kupiłem Berette m92f hg TM w snajperasg .jest ok może troche za lekki ,zasięg skuteczny ok 20 m ,najlepsze kulki 0,25g, trochę żenujące jest to że broń juz od początku wymagała przesmarowania ,(nie zawsze domykał się zamek i kulki robiły co chciały)po przesmarowaniu wszystko chodzi bardzo precyzyjnie .fajna broń za małą kaskę (promocja ).pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

Jestem zainteresowany replika USP HG Tokyo Marui bez HU (ze specshopu)

jednak mam pare watpliwosci i licze ze mi pomozecie:

:arrow: Replika czesto sie zacina? (o ile wogole sie zacina)

:arrow: Jest nasmarowana fabrycznie?

:arrow: Jakiej szerokosci jest szyna montazowa?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Replika się nie zacina, jest naprawdę wygodna. Osiągi też ma bardzo dobre jak na pistolet sprężynowy. Dla mnie małą wadą jest to, że z czasem wyrabia się trochę bezpiecznik (ten co działa jak się przeładuje albo naciągnie kurek) bo w ferworze walki czasem ten bezpiecznik przy drobnym ruchu ręki się przesuwa a strzelający nie wie, co się dzieje :D. Jeszcze jedna drobna wada, a właściwie dwie:

- w moim USP pojawiły się już trzy drobne pęknięcia przy czym jeden malutki kawałek plastiku zdążył odpaść :|

- w USP kolegi wyrobił się spust po krótkim czasie i teraz jest, że się tak wyrażę, "jednostopniowy".

Link to post
Share on other sites

a ja chcialem dodac swoje 5 groszy odnosnie glocka 17. kupile swojego jakies 2 tygodnie temu w specshop kupilem ta wersje z hop-up i jestemz niej bardzo zadowolony pistolet fabrycznie bardzo mocno nasmarowany i trzeba z niego wystrzelic sporo kulek aby hop-up zaczal dzialac poprawnie ale jezli sie go juz przestrzeli wali rewelacyjnie 30m to dla niego zaden problem i mowie tu o zasiegu skutecznym:):)a co do zacinania sie to prawda ten pistolet ma cos w sobie ze czasem lubi sie zaciac ale to niejest zaden problem 2 minutki i zrobipone umnie sie zacina dlatego ze kulka czasem wpada miedzy zamek a szkiele i wystrczy tylko odiagnac zamek do konc i wlozyc w szczeline igle i wypchnac kuleczn ei tylko tyl ei po klopocie:):):)oguleni rzecz biorac pistolet godny polecenie:)tylko jak juz tu koledzy pisalei bardzo razi w oczy nieotwierane okno wylotu lusek ale da sie do tego przyzwyczaic.a tak apropos czy wie ktos gdzie w necie moge znalesc jakas instrukcje obslugi tego glocka bo ta fabryczna z krzaczkami to jest nieczytelna.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A co powiecie o tej broni? To chyba ta sama co ta, a jest znacznie tańsza. I czy nadawała by się na pierwszą replikę? Czy jest wytrzymała itd. Po prostu jeśli ktoś taką broń ma, to chciałbym jak najwięcej się dowiedzieć. A jak nie ma, ale coś o niej wie, to także proszę o info.

Link to post
Share on other sites

Tak, to jest to samo.

W tym temacie jest wyraźnie podkreślone, że praktycznie wszystkie repliki sprężynowe TM z serii HG mają te same bebechy. Różnią się jak to repliki - wyglądem.

Na pierwszą sprężyne nadaje się jak najbardziej.

Link to post
Share on other sites

ja tak tylko ogólnie:

mam CZtke, USP i Glocka z TM i te dwa pierwsze mi się rozleciały dość szybko: CZka ma język spustowy zrobiony z plastiku jak się zdaje zbyt miękkiego (ten kompozyt w srebrnym kolorze) a w dodatku ma otwór na oś w dość cienkim miejscu- tu właśnie pękł i o sklejaniu nie ma co nawet marzyć. przy tym CZka rozkłada się dość ciężko, zwłaszcza w porównaniu z np. USP. w tym dla odmiany plastik szkieletu okazał się zbyt kruchy- popękał z tyłu, tam gdzie jest zamontowany kurek, ale to jeszcze nie przeszkadzało w strzelaniu, a nawet udało mi się przykleić kawałek który odpadł. ale po jakimś czasie cos się wyrobiło w mocowaniu lufy i zaczęła po prostu wypadać przy przeładowywaniu:( to był koniec zabawki. teraz sklejona na amen może słuzyć juz tylko za atrapę.

polecam Glocka. prosty jak konstrukcja cepa, owszem, kulka potrafi wpaść gdzieś w mechanizm ale można ją wytrząsnąć raz dwa. mój wciąż działa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...