Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak wiemy, tłumacz internetowy działa.

Dziecko nie wiem czy umiesz czytać w języku ojczystym, ale jest to forum polskie i na takim obowiązuje pisanie w języku polskim.

 

Takimi tekstami jak ten powyżej (nie idzie o język użyty), zasługujesz na banika... permanentnego.

 

My doskonale wiemy o czym i dla kogo jest to forum, Ty tego nie wiesz... dowiesz się najwcześniej za 4 lata.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:strach: ja chyba spasuje już.... powiedz mi chłopcze czy myślisz, że jak napiszesz coś po angielsku to nagle wszyscy zamilkną w niemym podziwie? Czy myślisz, że jak napiszesz po angielsku to od razu się wszyscy Ciebie posłuchają? Czy może lubisz tak sobie przyszpanować przed starszymi? Miałeś podobno nie pisać, ale widzę na dobrych chęciach się skończyło. Sobie bez pomocy nie poradzisz to Ci powiem... zignoruj ten temat i na przyszłość przemyśl dwa razy to co napiszesz to nie będziemy się z Ciebie śmiać, albo naucz się śmiać z siebie i w porę rozładowywać sytuację.

 

Pozdrawiam :poddanie: :wink:

 

 

EDIT Jak już piszesz po ang to pisz tak żeby to miało ręce i nogi...

Edited by Un4rm3D
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze : Pisałem, ze słownikiem także kiepsko to jakoś wyszło.

Po drugie : W dupie mam szpanowanie przed Wami

Po trzecie : Sorry za tekst po angielsku, gdyż to prawda jest to forum Polskie nie Angielskie i postanawiam poprawę, a Ciebie ojcze Foka proszę o rozgrzeszenia, Amen.

 

 

 

Pozdrawiam....:D

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze : Pisałem, ze słownikiem także kiepsko to jakoś wyszło.

Po drugie : W dupie mam szpanowanie przed Wami

Po trzecie : Sorry za tekst po angielsku, gdyż to prawda jest to forum Polskie nie Angielskie i postanawiam poprawę, a Ciebie ojcze Foka proszę o rozgrzeszenia, Amen.

Pozdrawiam....:D

 

nie jesteś zabawny ... -_-

Edited by Un4rm3D
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie. Aria. Japońska kopia japońskiej gitary;P Może po 18-stce będzie kasa (jeszcze półtora roku xD) to wstawię se w podpisie Stratocastera oczywiście Standarda z USA. Ale najpierw odkładam na GT-10 Bossa, bo się meeega napaliłem ;)

 

Edytka: co do mojego postu wyżej. Nie 100 stron, ale 100 postów, bo to i tak na Zielonych dużo :)

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Ten Boss wcale taki zły nie jest. Oczywiście, kiedyś se złoże ładny zestawik z klasycznych kostek analogowych. A na tego GT-10 tak się napaliłem, jak zobaczyłem go u kumpla jeszcze w połączeniu Boss + Fender (wprawdzie Mexyk, ale za to z '94) + Marshal.

Link to post
Share on other sites

I CryBaby. No i musiałbym struny przełożyć, a na drugą rękę grać nie potrafię ;) Poza tym gdy grał lewą ręką na praworęcznym Stracie wajchę miał do góry, co też miało wpływ na brzmienie. No i Hendrix jako jeden z pierwszych podłączył Fendera do Marshalla, bo zazwyczaj się Fendery do Fenderów dawało, a Gibsony do Voxów i Marshallów =)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...