Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Różnica w długości dyszy


Recommended Posts

Wytłumaczcie mi, bo nie potrafię sobie na to pytanie odpowiedzieć, skąd różnice w długości dyszy do M4, M16 i SR25, skoro wszędzie to GB v.2, taka sama komora, a różnice w długości wg. ASGShopu to nawet 4 mm. No i np. G36 i G3, też mają różne długości, a przecież GB to v.3 i taka sama komora. Jeżeli coś pomyliłem, to mnie poprawcie.

Link to post
Share on other sites

A ja pytam obu, gdzie wy w G36 i G3 widzieliście takie same gearboxy?? Bo w G36 jest V3 a w G3 jest V2, ale ja na święta wyjechałem i dostępu do neta nie miałem to może od niedawna to one już takie same są a ja świeżych informacji nie mam :roll:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

A ja pytam obu, gdzie wy w G36 i G3 widzieliście takie same gearboxy?? Bo w G36 jest V3 a w G3 jest V2, ale ja na święta wyjechałem i może od niedawna to one już takie same są :roll:

 

Też prawda, dałem się zwieść ;-).

Link to post
Share on other sites

Niestety to prawda - Kupując dyszę np do AK produkcji Classic Army nie mamy pewności, że będzie tej samej długości jak dysza stockowa do G&G47 czy np GFC AK47 - Powiem więcej - nie będzie. Jedyny sposób to (zachowując stockową komorę HU) zmierzyć suwmiarką stockową dyszę i kupić nową dyszę o tej samej długości lub ciut dłuszszą nawet do innej repliki i delikatnie spiłować papierem ściernym do odpowiedniej długości.

 

Skąd wiemy jaką długość ma dysza która chcemy kupić? - Asgshop podaje długości większości dysz które ma w ofercie.

 

Np. Ja u siebie do AK mam dyszę od MP5 BU CA ;) I działa wyśmienicie i nie mam nieszczelności - Dysza z zestawu CA dedykowanego do AK była o ponad 1mm za krótka

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...