Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam :)

Poszukuje plecaka powiedzmy 15-16 litrów na jednodniowe wypady. Cena jaka mnie interesuje to maksymalnie 150 zł. Ważne jest dla mnie, żeby miał taśmy 25mm z przodu i po bokach. Kolor to oliwka luc coyote(lansik) :). Wyszukałem sobie assault packa GFC i 16l plecak z helikona. Problemem w plecaku GFC to jego byle jakość - nie chciałbym, żeby pack rozpadł mi się w środku lasu ;-)

Pozdrawiam

Edited by scuro
Link to post
Share on other sites

Ładując na to 3 litry wody, MRE, jakąś amunicję zapewne ersoftową i kilka innych drobiazgów na jeden dzień, robi się nam coś w okolicy 10Kg.

 

A ten wolverine nie ma za ciekawych ramion, więc jeśli masz zamiar nosić to bez żadnych kamizelek to poszukaj czegoś co będzie miało wygodne ramiona.

Edited by Paul
Link to post
Share on other sites
Nieco większy niż chciałeś, jednak godny polecenia. Cena nie jest zaporowa, wykonanie dobre. Sam jeszcze go nie mam, ale wiele osób z mojej grupy jest w jego posiadaniu i bardzo sobie chwali.

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,1034

 

I za pół roku kupi koleny plecak, bo mu sie rozsypie. W tej cenie nie da się zrobić dobrego plecaka. Plecaki Helikona też mają niskie oceny, prują się na potęgę.

 

Kup jakąś używke kotraktowę lub coś od Miwo lub Wolverina. Jest tez jakiś plecaka Pajaka w kamuflażu, tylko logo trzeba pisakiem potraktować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...