Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jeszcze raz ja :P

A więc replika by byla robiona na tych częściach:

- ciche głowice systemy v.3,

- tłumik MIKRO SF

- 363mm systema

- gumka systema

- sp110 guarderka

- 9.6v G&P.

Jakieś zastrzeżenia, co do magów, te MAGowe są OK ?

 

Pozdrawiam forzamilan

 

 

Ciche głowice dadzą Ci to że możesz mieć trochę cichszą pracę GB ale moim zdaniem wkładanie tych cichych głowic nie ma sensu na sp 110 no chyba ze ma masz kaprys i pieniądz to wkładaj.

 

 

Do tego zestawu co podałeś dodaj kabelki modelarski, mosfet oraz T-connectory. a bez wymiany głowic dokup dysze JBU i uszczelnij głowice cylindra.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

Siemka, a bez okablowania i mosfetu też będzie OK ?

Kilka osób mówiło, że w tych nowych cymkach to lepiej nic w GB już nie wymieniać, teraz już zupełnie nie wiem co robić ?!

Ile fpsów osiągnąłbym na takim set-upie ?

 

Pozdrawiam forzamilan

Link to post
Share on other sites

Ludki kupując cymkę na Taiwanie pierwsze co to trzeba rozebrać GB i doprowadzić go do porządku , nie wiem jak w innych sklepach to wygląda. A stocka zajedziesz i to szybko wystarczy strzelać dłuższymi seriami. Po 10 tysiach ammo wywali Ci lozyska a co najgorsze otwory w szkielecie GB na łożyska. Nie wiem jak teraz wyglądają przeglądy ZEROWE ale moja sunia zakupiona w sierpniu 2009r u nich była sucha na zębatkach a cylinder pluł smarem na gumke hop-up.

 

Wszystko zależy jakie masz wymagania odnośnie repliki i jak chcesz jej używać -rof ,zasięg etc.

 

EDYTA:Albo idziesz w fps albo w rof;. Albo dajesz sp140-150 i lipo 11.1V only auto i czekasz aż Ci GB rozwali ale masz wtedy 2w1.

 

Zresztą w temacie jest wszystko opisane i powtarzanie na nowo to :wink:

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

No i kolejne pytanie - wymieniać sprężynę na markową czy nie. Jeżeli tak to na jaką. W stocku to chyba jest M125 myślałem o M130 ale markowej - ma to jakiś sens?

Zaraz po wymianie lufy na precyzyjna i jeśli ma się na to chęć to również gumki i dystansera można wymienić sprężynę główną. Polecam bo sam używam firmy Guarder. A w tej konkretniej replice M130 lub M140 w zależności od posiadanych umiejętności i chęci osiągnięcia założonej mocy. Osobiście mam M130 i Bore Up ale gdybym wiedział o tej replice co wiem to w stok wsadziłbym M140 i żył długo i szczęśliwie :mrgreen:

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Właśnie wyniknął nowy temat z wymiany dyszy w mojej replice - mój "mechanik" pisze:

 

"Właśnie rozkręciłem twój gearbox, wypodkładkowany jest bardzo ładnie jak na krakmanów, problem jest z dyszą, ma zbyt małą średnicę wewnętrzną i nie ślizga się po dyszy głowicy cylindra, pierwszy raz spotykam się z tym aby tak działo się w dyszy od AK widziałem to przy dyszach w eMkach chińskiej produkcji. Proponuję albo zamówić do tego głowicę cylindra albo zamontować starą dyszę i odesłać zakupioną do sklepu, a w zamian kupić coś nie JBU"

Dodam że dysza to JBU - taka jak tu: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2416

 

Co wy na to?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz stokową głowice cylindra taką z tworzywa to musisz szukać dyszy która ma otwór o średnicy 5.4 mm . Albo zakup dyszę i głowice cylindra jednej firmy . Co firma to inna rozmiarówka . Np. w P&J robią 5,3 mm a w DEEP FIRE 5.5 mm . Także sam widzisz ze na głowicy z P&J dysza z DF będzie latać i uszczelka nic nie da. Osobiście nie jestem zwolennikiem metalowych -mosiężnych dysz.A różnica tylko 0.2 mm na średnicy to naprawdę duży luz i brak szczelności.

 

 

Edyta :ale dziwi mnie fakt ze dysza JBU za ciężko lata może głowica cylindra jest jakaś felerna.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

...BateaU, mam springa guardera(140-tkę), hasał parę tysiączków z tą tulejką, a potem po zmianie głowicy tłoka, hasał bez, żadnej szkody dla GB ;) , przynajmniej ja nic nie zauważyłem :P ...Wszystko zależy od ciebie ;) ...

Edited by SDM
Link to post
Share on other sites

Siemka.

Sory za double-posta.

A więc przeglądając stronkę asgshopu natrafiłem na interesujący adapter - pozwalający nam montować kolby od replik Mx do kałachów.

Stąd moje pytanie, jak ze stabilnością kolby w takim przypadku, np. adapter KA i kolba Special Forces CA wraz ze stock pipem CA.

 

 

Pozdrawiam forzamilan

 

PS Czy ktoś może sprawdzić jak "siedzi" ACOG na szynie CYMY, czy jest za wysoko ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...