Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

Lesiu wiem, że jesteś wielkim fanem stalowych RK, ale nie potrzebuję tego do bicia złych Niemców po głowach, ani do prac w kamieniołomach

 

Nie tyle fanem stalowych RK, co po prostu miałem tyle cym, i w każdej było coś nie tak, że zraziłem się, skoro za niższą cenę można mieć RK, przy którym Cyma wygląda jak Boyi przy VFC. :P

 

Jeśli zależy Ci na bebechach, to rzeczywiście - ten w CM jest trochę lepszy. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolba nie ma luzów w cm045 ?

 

Bzdura, po pół roku jest wyczuwalny luz, nie przeszkadza to ale jest.

 

Jeśli chodzi o moc i zasięg to super sprawa, można śmiało w lesie latać.

 

Mam pełen stok i powiem z ręką na sercu....

 

 

.... jestem bardzo zadowolony i zdecydował bym się jeszcze raz na zakup tej repliki.

 

 

 

ps, mój egzemplarz dostepny jest w komisie.

Edited by Mati86
Link to post
Share on other sites

Kolba nie ma luzów w cm045 ?

 

Bzdura, po pół roku jest wyczuwalny luz, nie przeszkadza to ale jest.

 

 

 

 

Pięć minut zabawy z kliszą fotograficzną, opakowaniem po margarynie czy innego typu "niespłaczalnym" plastikiem i luzu nie ma :) Potrzebny jeszcze tylko super-glue i odrobina farby.

Link to post
Share on other sites

W mojej replice, po 5 miesiącach połamała się rączka przeładowania. Jakoś nie mogę w żadnym sklepie znaleźć tego elementu, a wolałbym kupić nowy, bo sklejenie tej rączki to raczej nie za dobry pomysł. Nie wiecie, gdzie można by było dostać nową dźwignię do tej cymki?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Heh, teraz bo dokładniejszych oględzinach stwierdziłem że trzeba było tylko wybić pina, używając (w przypadku mojego egzemplarza) sporo siły. Wcześniej byłem pewien że przy obu "wylotach" pin był grubszy, więc wybicie go było niemożliwe.

 

Dzięki za odpowiedź, bo to dzięki niej doszedłem do tego wniosku :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli te inne to np. CM 040C to są inne nie będą pasować ze zdjęć powinieneś już wywnioskować .

Śledź komis czasami repliki sprzedawane są na części. W sklepach to różnie bywa .W AKS74U jest tzw. celownik przerzutowy.

 

W palnych obecnie Bułgarzy klepią (krótkie karabinki gabaryty "suki")z takim samym frontem i szczerbinką jak w AK74 w kalibrze 5 i 7 mm

 

EDYTA;Pokrywy zamka mają te same wymiary. Więc do body AKS 74 zamontujesz podstawę szczerbinki od AK74 ale wtedy z całym przodem.

 

Porównanie 045 do 040C

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...