Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Machinegun.pl


Recommended Posts

Ja niestety mam niezbyt miłe doświadczenie z tym sklepem. Ponieważ zamówionego towaru jeszcze nie otrzymałem od 2 tygodni( licząc do niby pozornego terminu wysłania który się znajduje na stronie sklepu). Wpłatę niestety zrobiłem od razu i dopiero po tygodniu została zaksięgowana po uprzednim kontakcie ze sklepem. Tak że do zaksięgowania wpłaty straciłem jakikolwiek kontakt z tym sklepem. nie odpowiada na żadne moje mail-e. Ogólnie nie polecam tego sklepu do współpracy. A jak już ktoś się zdecyduje na jakiekolwiek zamówienie niech postępuje z dużą ostrożnością i niech nie popełni mojego błędu.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Informacja, jak sam wskazałeś, jest z dnia dzisiejszego. Moje zamówienie zostało przyjęte 11 lutego, czyli gdy sklep jeszcze funkcjonował. Zgłoszenie zwrotu - również.

To, że sklep znalazł się w likwidacji już mnie nie dziwi, przestrzegam też innych przed zakupami. Bo jak widać - sklep dalej oferuje swój towar i można się naciąć.

Masz jeszcze jakieś uwagi?

 

Informacja z dzisiejszego dnia u dołu strony sklepu wyraźnie mówi o tym, że sklep jest ZLIKWIDOWANY.

 

Myślisz, że dlaczego w tej likwidacji się znalazł, raczej nie dzięki super obsłudze i terminowym wysyłkom.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...