Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Machinegun.pl


Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam pytanie czy ktokolwiek z was kupował w ostatnich czasach na machinegunie ale poniżej ceny 300zł. Piszę ponieważ jest taka możliwość ale wtedy trzeba płacić z góry. I tu moje pytanie czy czasem oni mogą mnie w "konia" zrobić czy jednak jest to pewny sklep?(proszę raczej o wypowiedzi tych którzy korzystali z tej opcji)

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Miesiąc temu, czyli w maju kipiłem u nich batke 10,8v 1400mah za jakieś 80zł + przesyłka. Jedunie musiałem dorzucić do zamówienia coś żeby wyszło powyzej 300 zł, i zaznaczyć w komentarzu jakie przedmioty kupuje. Wpłaciłem na konto od razu. Przyszedł do mnie mail z przewidywanym terminem wysyłki, osobno potweirdzenie wpłaty. Poza długim terminem realizacji (około tygodnia) miałem cały czas wgląd do zamówienia. Paczka doszła , batka działa super.

Link to post
Share on other sites

Hmm... dawwnnnoooo daawwwnnnooooo teeemuu, przed moim exodusem, obilo sie mnie o uszy kilka opinii o machinegunie. Pamietam, ze kilka osob z mojego otoczenia robilo tam (w sensie w MG) zakupy calkiem czesto, i wygladalo w porzadku (w sensie, nikt nigdy nie ostrzyl siekiery z biletem PKP w reku...) na forum z kolei... no to juz dluzsza historia.

Generalnie, sklanialbym sie za, z racji przewazajacych opinii pozytywnych (oczywiscie, mowie o opiniach zaslyszanych przeze mnie, bedacych zapewne drobnym ulamkniem opinii srodowiska jako takiego).

 

Zajrzalem na stronke, i zostalo 'fuck all' z asortymentu, bedacego wczesniej w ofercie, wiec tak czy siak, sklep umiera - jesli wogole jeszcze dycha :-/

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Bateria zamówiona na dniach była po niecałym tygodniu od złożenia zamówienia i wpłaceniu 30zł (pewnie na przesyłkę). Kontakt nie najszybszy ale wiadomo skoro sklep już prawie nie istnieje. Mimo wszystko nadal polecam jeśli ktoś znajdzie coś dla siebie w niskich cenach.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Odkąd sklep "upadł" nie słyszałem o nim żadnej pozytywnej opinii. Robiłem u nich raz zakupy w 2006 roku i wszystko było ok.

 

Z racji że poszukiwałem bardzo mocno deficytowej części i była ona tylko tutaj dostępna postanowiłem zaryzykować.

 

Pierwsze zaskoczenie było jak zobaczyłem że moje konto nadal istnieje.

 

Zadałem pytanie odnośnie części. Odpowiedź dostałem po kilku godzinach.

 

Złożyłem zamówienie i...

I po kilku godzinach miałem maila z info jak gdzie i ile przelać.

Zapytałem tylko kiedy będzie wysyłka. Dostałem dokładne info że w środę (a że był czwartek to prawie tydzień).

Po tygodniu zapytałem co z paczką. Info dostałem bardzo szybko że została wysłana i przewidywany termin dostarczeni to następny wtorek. Paczkę dostałem dzisiaj (środa -czyli jeden dzień obsuwy).

 

Tak więc pomimo wszelkich opinii jakie znalazłem w necie nie mogę narzekać na ten sklep. Trochę to trwało ale poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. I nawet w paczce było to co zamawiałem :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam.

Jako, że czasem lubię ryzyko:) zakupiłem w sklepie Machinegun.pl replikę Galila SAR firmy king arms.

Po wymianie mailowej(2-3 razy dziennie odpowiedź) ustaliliśmy, że ja dokonuję przedpłatę 50zł na konto(na wysyłkę i ewentualny zwrot) a reszta idzie za pobraniem.Pieniądze wpłacone w poniedziałek, wysyłka w wtorek, paczka u mnie dzisiaj(czwartek).

Karton zawierał to co zakupiłem. Z transakcji jest bardzo zadowolony gdyż udało mi się dostać replikę sporo taniej.Na brak pisemnej gwarancji nie narzekam (choć mailowo zostałem zapewniony, że w razie jakby było coś nie tak właściciel ma zaprzyjaźniony serwis)ponieważ i tak serwisuję odpłatnie gdzie indziej:).

Wszystko przebiegło sprawnie i szybko.

Jestem zadowolony z przebiegu transakcji.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Dziwne, ja w tym czasie brałem z machineguna risa do G36C classic army . Przelałem kasę, czekałem tydzień. Wszystko doszło i było ok. Dostałem nawet nr nadania, który był prawdziwy. Kontakt mailowy dobry, odpowiedzi raz dziennie, czasem dwa.

Na telefon się nie dodzwonisz, z tego co wiem, jedynie mailowo.

Nie chcę tu nikogo bronić, ale z machineguna po likwidacji brałem już parę rzeczy, w tym Galila za prawie 1000zł i wszystko było tip top. Nie chce mi się wierzyć, że "właściciel" chciałby ciebie naciągnąć na kasę, narobiło by mu to tylko smrodu koło "pupci". Z tego co widzę, coraz więcej replik ma na stanie, więc sądzę, że wszystko się wyjaśni.

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie sądzę, żeby smród koło pupci mógł mu bardziej zaszkodzić, to raz. Po drugie, przecież dlatego ten sklep upadł - robił klientów na kasę albo zupełnie o nich nie dbał. Ja sam parę lat temu wysłałem do nich granat 40mm na naprawę gwarancyjną. Nigdy więcej już go nie zobaczyłem, ani odpowiedzi na moje maile też.

Link to post
Share on other sites

Przypominam zasady tego forum.

Lesio jeszcze raz kogoś publicznie i bezpośrednio obrazisz, a będziesz musiał kombinować nowy pożeracz czasu.

Z starych tematów wyczytać można :

Tuning za 300zł był w istocie tulejką w tłoku ściskającą sprężynę.

Wymiany i gwarancja przestały istnieć.

Wysyłki za pobraniem były git majonez.

Arafat - mylisz się; na początku można było, zrezygnowali przez wiele problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Ja zamówiłem u nich dzisiaj replikę i również napisałem maila w tej sprawie na adres podany na stronie (office@machinegun.pl). Nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi ale przelewem na pewno nie zapłacę. Replikę sprowadzę jeżeli się nie uda nawiązać kontaktu. Ale wolałbym tutaj bo taniej i szybciej.

 

Widzę, że w tym miesiącu jeszcze ktoś coś od nich dostał więc może nie będzie tak źle. Te 50 zł jestem w stanie zaryzykować ale nie 800zł:)

 

Będę informował jak to wygląda teraz gdyby ktoś chciał coś od nich kupować.

 

Na chwilę obecną kontakt mailowy z Panem Michałem oceniam pozytywnie. Wysłałem 60zł zaliczki i replikę zakupiłem za pobraniem. Wysyłka ma nastąpić w ciągu 2-3 dni także mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku. Zarówno z wysyłką jak i samą repliką. Ogólnie to zakupiłem replikę dla brata dokładnie ten model:

 

http://www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=36&products_id=1986

 

Będę pisał co i jak w trakcie i już po otrzymaniu czy wszystko jest kompletne i ogólne wrażenia.

 

Pozdrawiam

Sus.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...