Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modele Tuningowane - Zbrojownia.pl


Recommended Posts

Witam,

 

Myślicie, że tuning jaki dokonuje ekipa z Zbrojowni.pl jest "dobry"? Chodzi mi konkretnie o ten model : http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=140

Czy tuning jaki ta firma proponuje wystarczy by replika pochodziła bez większych problem przez około rok? Jeśli nie to co warto jeszcze wymienić?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Marek

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Tylko kto mówi o karabinku wyborowym ?

Rzadkie używanie serii nie czyni z giwery snajperki. ;-)

 

A z tymi nawalającymi stykami od semi jakoś się nigdy nie spotkałem, prędzej od długich serii mi się przepalały.

Tłok i resztę zostaw w spokoju najwyżej jak się sypnie to wtedy wymienisz. Dużo też zależy od szybkostrzelności.

Link to post
Share on other sites

Odciążenie układu - inaczej zmniejszenie zbędnej masy tłoka, on cały nie pracuje, jak wywalisz zbędny balast, to masz mniejsze obciążenia całości łącznie ze szkieletem GB jak tłok w to nap**ala przez głowicę cylindra ;-).

 

EDYTA: Optimum IMHO to by była sama głowica z prowadnicami, żeby się nie wyginała i równo szła, a na dole podczepiony kawałek listwy zębatej, żeby o co miała zębatka tłokowa zahaczać.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

W nylonowym tłoku nie wiem czy jest sens dziury robić, masy odciągniesz i tak mało, więc bezwładność tłoka również zmniejszy się o niewiele. Zresztą pytanie jak potem z wytrzymałością tego. Przy Al'u korpusie to ja rozmim. Tak czy inaczej co za filizofia w nawierceniu paru dziur? Byle za blisko siebie nie były co by konstrucji nie osłabić tak...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...