Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fizyka COrnika


Recommended Posts

Zrobiłem dzisiaj taką małą butle z zaworem jak butla green gas a z drugiej wentyl samochodowy do pompowania. nabiłem w nią 10 bar i potem tym magazynek od siga p226 fakt faktem oddałem tylko parę strzałów i powietrze w magazynku się skończyło ale powiem wam że try pierwsze to kopa miały większego niż green gas. sprubuję jeszcze coś pokombinować z co2 od wiatrówek

Link to post
Share on other sites

@ Pawulonken - każda szanująca sie stacja benzynowa ma kompresor do opon i udostępnia go za darmo. Na pewno mocniejsze, niż pompka.

 

Jedno ale - uważaj. Magazynki i reszta są projektowane pod określone zastosowanie, typ gazu i ciśnienie. Nie chcę być w pobliżu, jak Ci to walnie...

 

Swoją drogą - nie bardzo rozumiem sens tych kombinacji. Chcesz mieć mocna replikę? Kup sobie np. to http://www.kolter.pl/Nowosci/Rewolwery_ASG_RUGER_Superhawk. I już masz więcej FPS niż ja uważam za rozsądne i sensowne (owszem, gdybym mial za dużo kasy, to bym tę zabawkę kupił, ale widzę tylko jedno rozsądne zastoswanie tego w ASG - do testowania gogli).

 

Chcesz CO2? Są repliki na CO2, są nawet adaptery nabijania zwykłych replik z naboi CO2 czy butli paintball'owych. Nie bardzo wiem, po co Ci to, ale skoro musisz...

Link to post
Share on other sites

Errhile powiedz mi gzie jest taka stacja benzynowa co ma kompresor do 20 lub więcej atmosfer? bo z tego co się orientuję to takie kompresory to max 6 atmosfer biją bo do opon to więcej jak 2-2,5 nie potrzeba a tą moja pompką 20 wycisnąłem. A żeby się nie męczyć ręcznie mogę dorobić koło pasowe i silnik zamontować by poruszał ta pompkę

Link to post
Share on other sites

sprawdzałem wytrzymałość magazynka i nabiłem 15 bar i spoko nic się nie działo zawory wytrzymują a tak przy okazji ścianki maga są grube na 3mm to powinny wytrzymać bez problemu gorzej z zaworami? sprawdzałem to tak w miejsce zaworu do ładowania gg wkręciłem nagwintowany zawór od koła i napompowałem. Po założeniu magazynka do broni były 3 mocne wystrzały potem już zdechło. Wniosek powietrze sprężone nie będzie dobre przynajmniej w takiej ilości jak się mieści w magazynku.

następny krok to próby z co2 adaptera nie będę kupował dorobię sam :wink:

d836ed7f2ca9e990m.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...