Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cylinder - typ ma znaczenie! Patrz pierwszy post !


Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z całym szacunkiem AnR ale to róznica 60fps,a czym brnie się dalej tym trudniej,ja też pokoleji wymieniałem elementy w swoim G&P i pokoleji osiągnąłem to co mam.

 

Spoko może jeszcze nie wicinąłem wszystkich soków z tego zestawu,sprawdzałem wszystkie połączenia,uszczelnienia,zestawienia co tylko się da ,robiłem testy usczelnienia poszczególnych podzespołów i całych elementów na moje oko szczelna do granic.

 

Ale jak wiadomo zawsze coś można poprawić,zrobić lepiej,lepiej dopasować poszczególne elementy,ale myśle że to dobry rezultat,pozdro :uśmiech:

Edited by Sebi_S
Link to post
Share on other sites

Oj Sebi, Sebi... Zestaw n-bore systema typu 1. Komora g&p z niebieskimi kręcałkami. Lufa systema 470mm M130 systemy i 525 fps. Dziękuję :-F . Uważam, że da się jeszcze więcej.

 

M130 Guardera, cylinder typu 2 cymowski. Tylko dysza uszczelniona i precka SRC. Komora Cymy. Giwera Unicorn. 515 fps

 

Wyniki osiągnięte po prostu. Bez żadnego osiągania po kolei. Było mało, poskładałem po swojemu, jest dużo.

 

Zawsze znajdzie się giwera mocniej dotknięta ręką Boga/Allaha/Buddy/losu (niepotrzebne skreślić). :-F

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu:

Jaki właściwie ma sens cylinder typu 2 bore up?

Cylinder typu 2 nb ma bardziej sprężać mniejszą ilość powietrza, natomiast typ 0 bore-up ma sprężać więcej powietrza.

 

Jednak pojawia się pytanie jak to ma się do siebie? Ma to sens, czy to tylko chwyt marketingowy?

Czy cylinder typu 2 bore-up da nam podobne wyniku co typ 1 nb?

Link to post
Share on other sites

:-F Morderca szkieletów do M150 Guardera? :-F Wg nie jest to dobrym pomysłem, lepiej kupić Guardera. Możesz się jeszcze skusić na czeską prosukcję

 

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?products_id=664

 

Wygląda na to, ze Czech potrafi ;)

Czy ktoś montował to cudo u siebie? Przy okazji czy może mi ktoś podpowiedzieć czy przy tuningu mocowym do M150 Guardera (choć skłaniam się już do M140 ;) ) użyć gearboxa Boyi z RK05 czy Cymy z AKM Cm.036?

 

Natomiast wracając do zestawów BU do V.3 - przyjmę każdą radę, który jakiego producenta) wybrać, dzięki ;-)

Link to post
Share on other sites

Hmm wg mnie się albo pomylili w fabryce i masz M110. Jeżeli nie to masz bardzo dobry wynik ;)

 

Systema nie robi M110, tak czy inaczej wynik wręcz doskonały jak na M100 systemy. Wsio da się zrobić, problem w tym, że nigdy nie chce mi się dobierać uszczelek z osobna do każdego zespołu cylindra, nuda :-P.

Link to post
Share on other sites

Panowie a takie pytanie:

dlaczego w opisach pisza że bore up(konkretnie Guarder) działają ze sprężynami 120 w góre.

Pytam ponieważ mam w tej chwili tak jak wczesniej pisałem borka +SP130 itd. i 490fps.,a szykuja sie w naszym środowisku zmiany w ograniczeniu do 450fps(szturmówka) i nie wiem co bede musiał zrobić,zchodząc nawet na SP120 bedzie wiecej niż 450fps,a słabsza sprężyne wsadzać przy borku to według opiu nie wypada.

 

I jeszcze jedno(może nie w temacie ale zapytam) ostanio wymieniłem gumkę (była systema i sie skończyła) i założyłem nową tez Systeme ,lufa to 6,02 Deep Fire,wczesniej było OK a teraz kompozyt lata gdzie chce,wina nowej gumki czy preca fiksuje(dopisze jeszcze raz wczesnie było ok)

 

Uprzedzając napisze :lufa czyszczona ,dystanser juz którys z rzedu(w tym H) gumka siedzi git,szczelne wszystko,komora docisnieta.Coś mi sie zdaje że wróce do precki Systemy :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Panowie a takie pytanie:

dlaczego w opisach pisza że bore up(konkretnie Guarder) działają ze sprężynami 120 w góre.

Pytam ponieważ mam w tej chwili tak jak wczesniej pisałem borka +SP130 itd. i 490fps.,a szykuja sie w naszym środowisku zmiany w ograniczeniu do 450fps(szturmówka) i nie wiem co bede musiał zrobić,zchodząc nawet na SP120 bedzie wiecej niż 450fps,a słabsza sprężyne wsadzać przy borku to według opiu nie wypada.

 

I jeszcze jedno(może nie w temacie ale zapytam) ostanio wymieniłem gumkę (była systema i sie skończyła) i założyłem nową tez Systeme ,lufa to 6,02 Deep Fire,wczesniej było OK a teraz kompozyt lata gdzie chce,wina nowej gumki czy preca fiksuje(dopisze jeszcze raz wczesnie było ok)

 

Uprzedzając napisze :lufa czyszczona ,dystanser juz którys z rzedu(w tym H) gumka siedzi git,szczelne wszystko,komora docisnieta.Coś mi sie zdaje że wróce do precki Systemy :uśmiech:

 

Powinieneś się o to pytać w temacie o tuningu gnata, albo chociaż w temacie o precrurach różnych producentów. Tja powtarzalaność jakości luf Deep Fire'a z pewnością nie powala na kolana, znów wygrywa mosiężna systema, nawet nad mniejszą średnicą stalowej lufy DF'a - zakładając, że kulki latają na boki, a nie góra dół, bo to drugiej to już nie wina lufy, tylko nieszczelności.

 

Proszę moda o wywalenie obu postów, albo przeniesienie do odpowiedniego tematu.

Link to post
Share on other sites

Gogin... Nie Ty jesteś od decydowania co jest w danym temacie na miejscu a co nie.

 

A wracając do cylindra: prościej napisać, zę działa tylko z mocną sprężyną, do której trzeba wymienić połowę bebechów w giwerze niż napisać "naciagnijta se paluchoma uszczelkę". Nieprawdaż? Sklepom jest bardzo na rękę pisanie, ze od m120 a najlepiej m130 wzwyż.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...