Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

serwis-asg.pl


Recommended Posts

No właśnie, jakie są wasze opinie na temat powstałego serwisu? Sam jak do tej pory oddałem im dwie repliki na przegląd i cóż mogę powiedzieć - błyskawiczna ocena, przegląd, wymiana. Ogólnie bardzo profesjonalne podejście do klienta - jest to z pewnością miły powiew nowości :) Ode mnie wielki plus, oby tak dalej.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza:

CA G36C modyfikacja wnętrzności częściowa wymiana. precka JBU/SP-EagleM110/wyciszona głowica tłoka i cylindra SYSTEMA/ = stabilne 360FPS

Bardzo zadowolony ! Kuleczki jak po sznurku w punkt !

 

Druga;

SPR MK12 mod0 DBOYS przegląd i modyfikacja z wymianą podzespołów. Bore Up SYSTEMA/ Komora hop-up SYSTEMA/ gumka HU SYSTEMA/ precka SYSTEMA 500mm / Prowadniaca SPR/ łożyska metalowe 7mm / SPR 120 Guardera / przerywacz Deep Fire.

Także bardzo zadowolony. Jeszcze przed testem w polu ;).

 

W obu przypadkach krótkie terminy, rzetelne podejście do klienta.

Link to post
Share on other sites

Dokonałem montażu FTK Guarderaw w/w serwisie.

Sprawnie, bardzo miło załatwiona sprawa. Co do samej usługi - na razie nie mogę dokladnie stwierdzić. Brak danych z pola. Na chrono rozstrzał odpowiedni +/- 6 fps. M120 wyniki (417 , 421 ) Zwrócić należy uwagę na komorę typu no-name ( element pozostający z chińczyka ). Po wymianie na coś bardziej "ludzkiego" dopisze uwagi.

Jak dotąd +++ :)

Link to post
Share on other sites

Witam

Do serwisu oddałem 3 repliki.Serwis po zapoznaniu się z moimi oczekiwaniami podał termin wykonania około 5 dni i terminu dotrzymał w przypadku 2 replik. W przypadku trzeciej repliki nie dotarła część zamówiona w sklepie zewnętrznym i nie było możliwości zakończenia montażu 3 repliki przed moim wyjazdem do Tomaszowa(czwartek), ale dotrzymałem zapewnienie że na piątek replika dotrze do Tomaszowa- i dotarła :-) WIELKI PLUS ZA TO.

 

Podsumowując:

Bardzo dobra obsługa.

bardzo dobry kontakt z klientem (jak czegoś nie są pewni dzwonią).

Wywiązują się z obietnic co do terminu wykonania usługi.

Kompetentne odpowiedzi na pytania i wątpliwości klienta.

Co do cen to uważam że są na przyzwoitym poziomie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Do serwisu oddałem moje dwie repliki na gruntowny przegląd i wymianę kilku części GB. Oddając po południu, następnego dnia w godzinach przedpołudniowych otrzymałem telefon, co jest nie tak i co należy wymienić dla dalszej bezproblemowej pracy. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem repliki z powrotem.

 

Podsumowując:

 

-stabilna Vo +\- 2fps (potwierdzone wydrukiem z chrono na życzenie)

-szeroka gama dostępnych części w serwisie (nie musiałem zamawiać z zewnątrz)

-konkretna, znająca się na rzeczy obsługa

-termin realizacji - następnego dnia do odbioru (obydwie repliki)

 

Krótko mówiąc - polecam ;) Jestem pewien, że następne repliki także wylądują u nich. Dokładnie to czego oczekiwałem - szybko, konkretnie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm ;)

Edited by Jack ONeil
Link to post
Share on other sites

Ja również oddałem im mój karabinek i jestem pozytywnie zaskoczony:) Bardzo miła atmosfera, można pogadać, wyjaśnić niejasności i dokładnie powiedzieć czego się oczekuje. Olbrzymi plus za to bo w innych miejscach ma się wrażenie, że się zawadza lub że jest się powietrzem.

 

Co do wykonania tuningu to pełne zadowolenie. Replika pięknie chodzi, stabilna moc, fajnie wyciszona i równo kuleczki nosi:P

 

Mam nadzieję, że tak pozostanie na stałe(atmosfera, wykonanie i niskie ceny).

Zdecydowanie polecam ten serwis i na bank będę polecać innym, a i sam mam zamiar tam serwisować sprzęcik.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie:

1. Każda replika jest przez nas sprawdzana w otwartym terenie oraz przestrzelana na chronometrze

2. Od klienta staramy się uzyskać jak najwięcej informacji, przebieg, kiedy zakupiona, u kogo, czy "było coś robione", co potem jest weryfikowane przez naszych serwisantów przy otwarciu GB,

3. Repliki przechodzą gruntowny przegląd zerowy (przesmarowanie, skorygowanie podkładek pod zębatkami jeśli jest taka potrzeba, oraz gruntowny przegląd części wewnętrznych i zewnętrznych pod kątem zużycia, jeśli jakaś część wewnętrzna budzi wątpliwości lub jest uszkodzona, to jest wymieniana)

 

Staramy się żeby "Replika" która trafia do klienta było maksymalnie sprawdzona i dopieszczona.

 

Pozdrawiam

Antol

Link to post
Share on other sites

Moja replika właśnie jest w tym serwisie, zobaczymy jak przyjdzie, założę się ze będę zadowolony jak wszyscy co korzystali z tego serwisu :)

 

To następnym razem napisz po tym jak już skorzystasz z ich usług stosując się do naszego regulaminu zamieszczania tutaj swoich wypowiedzi ;) Szmer.

Link to post
Share on other sites

Miałem kłopot z AK74, popełniłem błąd taktyczny dobierając się do girboxa. Podrzuciłem replikę w kawałkach będąc w Poznaniu, wróciłem po niecałych trzech godzinach, była już złożona, wyczyszczona, uszczelniona i podrasowana zgodnie z ustaleniami. Jednym słowem odzyskałem sprawność bojową. Dzięki, od serca polecam.

Link to post
Share on other sites

Replikę oddałem przy okazji bytności w Poznaniu- wcześniej upewniwszy się, czy dana część jest na miejscu (komora King Arms plus gumka Systema). Wymiana od ręki, sympatyczni ludzie. Replikę przestrzelano na miejscu, potem przestrzelałem jeszcze sam póżniej większą ilością kulek. Wszystko w porządku. Nie wiem, czy są to skomplikowane czynności i czy trudno to skopać, to zostawiam do oceny. Za podejście do klienta plus komunikatywność, brak zadęcia (typu spotykanego- tu nie wolno wchodzić- tylko dla serwisu itp) jak i samą robotę- same duże plusy. Robota umówiona, robota zapłacona, robota wykonana plus pozytywna atmosfera. Jak coś się stanie z repliką, ew jakieś dodatki z pewnością skorzystam z porady jak i zostawię replikę bez żadnego wachania. Mam nadzieję, że serwis przetrwa i dalej zostanie tak jak jest

 

Minimi

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jestem w 100% zadowolony z usług tego serwisu. Bardzo szybki kontakt i wysyłka. Idzie się zawsze dogadać w sprawie dostępności części i ich ceny. Sklep stacjonarny położony jest niedaleko politechniki poznańskiej więc nie będę miał daleko do Nich jak będę studiował :P A atmosfera tam jest bardzo miła. Można pogadać, przestrzelić replikę. Jeszcze raz powtórzę 100% pozytyw z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

Ja oddałem im 2 repliki do naprawy, i tunningu, w tym jednego dosyc poważnego (570fps) - wykonałem kilka telefonów, a serwisant zawsze bardzo starannie i dokładnie tłumaczył mi dleczego akurat te części itp, są rónież otwarci na propozycje klienta, jestem w 100% zadowolony.

Gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem u nich mundur. gdy przyszedł do mnie nawet zadzwonili i spytali się czy wszystko jest ok. Z taką uprzejmością się jeszcze nie spotkałem w innych sklepach. A do tego strasznie serdeczna obsługa. Niestety rękawy były za krótkie na mnie i spytałem czy mogę wymienić na rozmiar który ma dłuższe rękawy. Dogadaliśmy się raz dwa. Bardzo gorąco polecam ten sklep. Chłopaki bardzo się starają i to naprawdę widać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Serwis całkowicie wie co robi. Kupiłem u nich SPR'ke i jestem mega zadowolony :).

Do tego dają np. rabat albo jakiś bonusik ;-)

Nic tylko kupować, tuningować, czasami (spowodowane życiem) oddać do naprawy. Będziecie całkowicie zadowoleni. Mega+ ode mnie.

 

Nic tylko odwiedzać, zwłaszcza że spodoba Wam się... ale to już sami zobaczycie ;-)

 

Pozdrawiam Korczo

Link to post
Share on other sites

Ja miałem problemy z silnikiem. Karabin wysłałem i już w dniu dostarczenia przesyłki do sklepu dostałem info, że w ten sam dzień zostanie odesłany. Rozebrali przy tym gb, wymienili uszkodzone sprężynki, prawidłowo ułożyli podkładki, zamontowali silnik. Po przeglądzie chodzi jak przecinak. Kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, a do tego miła koleżeńska atmosfera. W dwóch słowach - fachowo i profesjonalnie.

 

polecam gorąco.

Link to post
Share on other sites

Będąc w Poznaniu oddałem kolejną replikę do serwisu. Wcześniej telefonicznie dowiedziałem się o dostępności interesujących mnie części, przy których doborze doradziła mi miła i koleżeńska obsługa sklepu. Na miejscu cały montaż jak i przestrzelenie repliki zostało wykonane przy mnie, także replike tak jak dostarczyłem, tak ja odebrałem.

 

Sama usługa w pełni profesjonalna, stabilna liczba fps świadcząca o dobrym złożeniu repliki. Jak dotąd minął miesiąc, replika przeszła swój chrzest bojowy i nie ma sie do czego przyczepić ;)

 

Jestem pewien, że na kolejne modyfikacje czy chociaż profilaktyczny przegląd repliki replike dostarczę właśnie temu serwisowi ;)

 

Pozdrawiam,

Jack ONeil

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Powiem krótko - Świetna obsługa, wspaniały serwis i sklep - Najlepszy sklep pod słońcem z jakim się spotkałem :uśmiech:

 

Kupiłem tam AK-47 i SR-25

Zamówiłem tuning i po krótkim czasie wszystko śmiga jak marzenie...

 

POLECAM!!!

Edited by rafcio132
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Polecam ten serwis, może śmiało konkurować z innymi profesjonalnymi serwisami ASG.

Konkretna, rzeczowa obsługa klienta, w 100% zadowolony jestem z usług i zakupu części , repliki i doradztwa technicznego. :-P

No i fachowa obsługa, oby tak dalej a na pewno klienci sami będą się zgłaszać.

 

 

POLECAM nawet wybrednym maniakom !!!.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To i ja dorzucę coś od siebie:

 

Kilka razy odwiedziłem ten serwis, tu coś kupić, tam coś przyciąć, innym razem tylko żeby zasięgnąć opinii / porady. Za każdym razem wyszedłem zadowolony.

 

Miła i fachowa obsługa, rzeczowe podejście do tematu. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto ma jakiś problem ze swoim sprzętem, chce zrobić tuning, lub zakupić jakąś ciekawą replikę w dobrej cenie.

Edited by Maku
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...