Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

obejzalem to raz jeszcze dysza mogła by być dłuższa o jakieś 0,02mm nie wiem za bardzo czy to coś zmieni. Zaryzykowalem sobie i zatkalem lufe powietrze wystrzelilo przez komorę hu od strony wsypu kulek byłem pewien ze będę musiał zmieniać tłok a jednak nie wszyystko uciekło dołem

Link to post
Share on other sites

Słuchajcie mam jeszcze jeden problem z Ak-74 aksu. Problem tkwi w tym że na jednej strzelance oddałem 4 strzały na pojedyńczym trybie ognia i przestał strzelać, sprawdziłem bateria chodziła na innym karabinku, bezpiecznik też sprawdzony i jest dobry. Nie chce strzelać a jak podłącze baterie to się ona nagrzewa szybko się ciepła robi i nie ma żadnej innej reakcji. Pomożecie proszę.....

Link to post
Share on other sites

Cześć. Słuchajcie potrzebuję rady.Posiadam replikę borni typ : MP5 SD firmy ics. Mam z nią problem otóż to chodzi mi że od jakiegoś czasu przy strzale serią głośno chodzi, spadł zasięg strzału i co za tym idzie siła strzału mniejsza. Powiedzcie mi jaki można w miarę doby gearbox zastosować bo ciężko jest dostać części firmy ICS.

-----------------------

1. czy replika jest nowa czy uzywana ?

2. czy ja rozkrecales ?

3. czy zmieniales jakies elementy w niej ?

Link to post
Share on other sites

Marcinek kilka rzeczy do sprawdzenia:

1. Maksymalny docisk komory, tak byś musiał o chwyt się zaprzeć i o glebę by zamknąć połówki body.

2. Sprawdź czy popychacz dochodzi do ścianki GB. Jeśli nie dochodzi to sprawdź czemu. Pierwsza rzecz to sprawdzenie czy płetwa popychacza nie opiera się o oś zębatki. Jeśli się opiera to wyciąć małę zagłębienie by w fazie zluzowania popychacza się nie opierała.

3. Sprawdź czy popychacz ma kąt prosty w tej części co trzyma dyszę. Coraz częściej (większość wypadków) popychacze nie mają tego kąta prostego tylko mocno cofnięty.

4. Porządne nasmarowanie prowadnic tłoka i uszczelek to podstawa.

5. Sprawdź czy oring w dyszy w miarę trzyma. Wysunięta lekko dysza i atak tłokiem lub płucami.

6. Wymontuj samą dyszę i sprawdź czy swobodnie wsuwa się głęboko w komorę.

7. Test zassania powietrza przez lufę przy zatkanych dziurach komory. Ma nie puszczać. Jak puszczeć to poldeck fix. Szukajka wmasg powinna znaleźć :-F .

8. Sprawdź czy gb nie siedzi krzywo na boki i czy jego dysza nie jest przez śrubę kolby kierowana za bardzo do góry (ciągnięcie gb w tył=unoszenie dyszy).

 

Na chwilę obecną tyle pomysłów.

 

A co do testowania z zatkaniem lufy to panowie straszyciele kija się znacie. Przed zatkaniem naciągamy tłok do maksymalnie tylnej pozycji i dopiero zatykamy lufę. Zebatki nie będą miały takiego rozpędu by złapać za tłok.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...