Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na 100% źle naładowany aku.

 

A zdziwiłbyś się że to nie musi być to. Ja swego czasu miałem zacinke w swojej replice stock więc wszystkie bebechy plastikowe, no prawie wszystkie, wiec pękła mi głowica tłoka i zablokowała tłok, efekt ten sam jest.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

próbowałeś przełączać na SEMI i AUTO?

być może styki są zawalone smarem Germ nie dawałbym mocniejszą batke jak sam stwierdziłeś może to być też problem antyreversala, a co za tym idzie dodatkowe przeciążenie silnika.

Poza tym jeżeli masz replikę na gwarancji to i tak nic nie zdziałasz no chyba, że masz gdzieś gwarancję :)

Link to post
Share on other sites

Dopisuję się do problemu. Mam identyko to samo ze swoim CM.028. Wydaje się, że coś się zacina w GB, ale to nie to. U mnie też niesamowicie nagrzewają się styki, ale bezpiecznik jest w całości :/ miałem tak ze starą batką (stockową) więc kupiłem nowe ogniwa - Intellecty. Wszystko działało git do momentu pierwszego rozładowania, potem jak to mówią jankesi 'shit hit the fan' - wszystko zaczęło się sypać. Mam ładowarkę stockową (bo niestety zakup karabinu i batki i tak nadwerężył moją płynność finansową) więc może w tym tkwi problem. Będę próbował u kumpla ładować, bo on ma ładowarkę procesorową i dam znać jakie były efekty tego zabiegu.

Link to post
Share on other sites

Miałem identyczny problem, planuję właśnie to naprawić, problem jest na 100% część, którą możesz zobaczyć pod powyższym linkiem:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/539b8a8e497bceb8.html

Właśnie szukam takiej części, by ją dokupić. Pozdro

 

Yyy... bezpiecznik?

Nie wiem jakoś mi to nie bangla, ale w sumie nie znam się za bardzo na naprawie replik więc się nie wypowiadam.

 

btw. poza tym mówisz, że problem "miałeś", a problem nadal masz (z tekstu wynika, że jeszcze nie naprawiłeś repliki). Skąd wiesz, że to na pewno to? Ja na 100% byłem pewien już 3 razy jak naprawiałem swojego grata xD zawsze rozwiązuję (częściowo) problem, ale nie udało mi się jeszcze naprawić repliki definitywnie.

Edited by zygomir
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...