Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mamy radzic wiec radze.

Wybierz sie do lasu, przycupnij w miejscach z ktorych prowadzilbys ostrzal najczesciej. Pozniej popatrz na to miejsce od strony wyimaginowanego wroga i pomysl jak musialbys wygladac, by zlac sie z otoczeniem.

Link to post
Share on other sites

Tylko się Panowla nie pobijcie ;-)

 

@Mykpykcyk

a jakiego brązu - ciemnego czy jasnego??

 

A czym byście z naturalnych składników uzupełnili??

Myślę o iglakach wszelkiej maści, bo najdłużej wytrzymają - nie będą szybko obumierać. A czy czymś jeszcze - może macie jakieś sprawdzone sposoby??

Link to post
Share on other sites

hehe, aż tak łatwo Ci nie pójdzie panie kolego.

zawsze musisz poprawiać i uzupełniać maskowanie w zależności gdzie się znajdujesz.

ale jak już bardzo chcesz, to w kwiaciarni dostaniesz sztuczne roślinki wszelkiej maści. dodatkowo możesz odwiedzić sklep modelarski.

Lecz to są zawsze tylko dodatki.

Link to post
Share on other sites
Guest Patek

Tym co rośnie przy Twojej pozycji. Usycha- wymieniasz.

 

Edit: Geralt, byłeś szybszy, jakąś zwiechę załapałem ;-) natomiast co do sztucznych chabazi mocowanych na stałe, to mam negatywne skojarzenia z bardzo podejrzaną samotną paprotką, iglakiem, palemką itd :-)

Edited by Patek
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mam nadzieję, że pytanie tutaj zadane nie będzie profanacją waszej ciężkiej pracy. :D NA RAZIE nie mam zamiaru robić własnego ghillie i chciałem się zapytać czy opłaca się kupić to ghillie: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2735 ? Wygląda trochę za jasno na lasy, ale można je ulepszyć. Jeszcze jest to ghillie: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5473 - tu cena lepsza, kolor też i jeszcze jest maskowanie na broń. Ale trochę to dziwne, że jest ok. połowę tańsze. Ale to już nie mi oceniać tylko specjalistom. Pozdrawiam ;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mam nadzieję, że pytanie tutaj zadane nie będzie profanacją waszej ciężkiej pracy. :D NA RAZIE nie mam zamiaru robić własnego ghillie i chciałem się zapytać czy opłaca się kupić to ghillie: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2735 ? Wygląda trochę za jasno na lasy, ale można je ulepszyć. Jeszcze jest to ghillie: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5473 - tu cena lepsza, kolor też i jeszcze jest maskowanie na broń. Ale trochę to dziwne, że jest ok. połowę tańsze. Ale to już nie mi oceniać tylko specjalistom. Pozdrawiam ;)

 

Witam. Powyższy post napisałem w temacie o ghillie, który jednak nie cieszy się aktualnie dużym zainteresowaniem więc postanowiłem, że założę nowy temat z moim pytaniem. Wszystko jest w zacytowanym poście, którego nie chciało mi się przepisywać. Pozdrawiam

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Kup, a potem po jakimś czasie i tak dojdziesz do wniosku, że to nie to co chciałeś.

Przynjamniej będziesz miał pewność czego tak naprawdę chcesz.

Później okaże się jeszcze, że wydałeś tyle kasiory a mogłeś zrobić sam za połowę tego ;-)

 

Mam to drugie. Fajne. Przy sprzyjających warunkach kumple cię nie zobaczą z kilku metrów. Strasznie się kosmaci jak wpadniesz w coś co 'chwyta'. Szczególnie na wysokości kolan. No i podszewka/baza to syntetyk, lepiej, żeby nikt w twoim pobliżu nie palił ;-)

Link to post
Share on other sites

wytarzyma, ale kołtuny sie robią. tez mam to drugie i nie obyło sie bez poprawiania po fabryce. nie ma w tym siatki, wiec musiałem dodać. nie wszystkie fredzle sa potrzebne, wiec czesc powycinałem itd. ale sama gama kolorystyczna sie nadaje na podstawe ;)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ten temat założyłem przed dostaniem odp. w tamtym. A tak wogóle to na początek chyba może być? Nieważne, że nie ma siatki czy to nie jest snajperskie. Powoli będę brał się za swoje, ale na początek uznałem, że przyda się jakieś maskowanie. A kołtuny wyczeszę. :lol:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...