Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning z 450Fps do 550FPS


Recommended Posts

No dokładnie Michał, jeśli nie mamy wpływu na to z kim gramy, zawsze można poszukać innej ekipy blisko miasta, jest nas wielu więc mamy w czym wybierać.

W dalszym ciągu uważam ze M249 powinno mieć min. 500fps, po przemyśleniach i całe sprawie, zmieniam zdanie, skoro dźwigam tonę żelastwa na szyi, chce coś w zamian, nie chować się kiedy sadzi do mnie jakiś Chiński elektryk tylko odpowiadać trafnym ogniem. W środowiskach panuje taki mit że M249 to postrach, tak powinno być ale i mocą i szybkostrzelnością, te dwa muszą iść w parze więc R.O.F. 20k/s minimum 500fps.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niedługo RAM-ami będą strzelać z Auto lub w wiatrówkach będą poszerzać lufy na 6.04, bo przecież dobry snajper powinien mieć 700 fps + bo jak dźwiga Baretta który waży 10 kg to mu się należy ! A co !

 

A swoją drogą ramy podchodzą już pod słabe wiatrówki...

Link to post
Share on other sites

W Rosji grają wiatrówkami i co z tego?

Tak jak pisałem jak Ci nie pasuje takie towarzystwo, gdzie się strzela RAMami serią, nie baw się z nimi. Ja tak robię i nie przechodzę cierpień egzystencjalnych że 'asg gnije'.

Bardzo ładnie temat ujęli SJP i Thor w paru topicach, nie będę tego powtarzał. Powiem tylko, że dla mnie najgorszym zjawiskiem są wymieniane wyżej "chińskie stocki" z 430-450 fps lub podkręcone PM'y albo carbine'y z m130 itp.

Link to post
Share on other sites

W Rosji grają wiatrówkami i co z tego?

Tak jak pisałem jak Ci nie pasuje takie towarzystwo, gdzie się strzela RAMami serią, nie baw się z nimi. Ja tak robię i nie przechodzę cierpień egzystencjalnych że 'asg gnije'.

Bardzo ładnie temat ujęli SJP i Thor w paru topicach, nie będę tego powtarzał. Powiem tylko, że dla mnie najgorszym zjawiskiem są wymieniane wyżej "chińskie stocki" z 430-450 fps lub podkręcone PM'y albo carbine'y z m130 itp.

 

Jak wolisz stracić oko bo ktoś miał za mocną replikę :D twój swiat twoje kredki.

Link to post
Share on other sites

W hardballu, walka jest na dystansie ok 50-70m, chłopak z którym rozmawiałem nosił kamizelkę (taka przeciw dżgnięciu nożem) + maska paintballowa

Co do 600 fps... strzelałem z PSG-1 co było w środku nie wiem, ale kopa miała.

reszta głównie M4, coś ok 420fps.

W bezpośredniej walce udziału nie brałem, ale stojąc z boku i przyglądając się tej farsie, wygląda to dość niebezpiecznie. Oczywiście wszyscy na singlu, na full auto to już naprawdę przesada.

 

PS. To w końcu Rosja... Panom brak wojny, więc się wyżywają na sobie.

Edited by interesant
Link to post
Share on other sites

FPS'y podałeś mierzone na kulkach 0.20g, czy na tych metalowych ?

Rozumiem, że to normalne AEG'i załadowane tylko metalowymi kulkami ?

Jakie dokładnie to kulki - aluminiowe 0.3g, czy coś znacznie cięższego i twardszego ?

Edited by Ratoll
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...