Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning z 450Fps do 550FPS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłem przegląd swojej repliki ( chyba 10 raz w miesiącu :F ) Wstawiłem M140 złotą sprężynę MadBull pięknie smarem teflonowym nasmarowałem wszystko, nawet popychacz dostał trochę na prowadnicę, ciut na zębatki i porządnie tłok na prowadnicach, założyłem 0,8mm większy O'ring jednak grubość ta sama co stock, gumeczka systemy dysza mosiężna DF, hop up pięknie dociśnięty jednak inną metodą niż dotychczas bo guma która dociska komorę została wzbogacona o aluminiową blaszkę która nie pozwala komorze przepołowić gumy. Body zamknięte przy użyciu większej siły.

Wszystko gra cacy ale na 0,23g. kulce i lekko włączonym hu tylko 430fps. długość lufy 509 systema.

Czy te sprężyny MB są jakieś gorsze? W sumie pierwszy raz się z nią spotykam.

Link to post
Share on other sites

:-)Wiesz, od 2003 roku składam repliki i jeszcze nie zdarzyło mi się po wymianie sprężyny na mocniejszą, spadek mocy.

Jednak co zauważyłem to że odzyskałem 50fpsów po jednej strzelance, chyba układ się doszczelnił. Poldeck twierdzi że MB nie trzymają oznaczeń i chyba przychylę się do tej wersji.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Czytając wypowiedzi kilku panów odnoszę wrażenie ze teniej byłoby kupić kij do popularnej gry zespołowej wejść na jakieś forum typu "hooligans"i ustawić się na jakąś zadymę emocje gwarantowane po co wydawać tysiące złotych na repliki i ich tuning dzięki bogu są jeszczę miejsca na ziemi gdzie obowiązują limity 325fps i wszyscy się tam dobrze bawią zarówna starzy wyjadacze jak i pierwszaki życzę wszystki miłej zabawy we własnym gronie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
teniej byłoby kupić kij do popularnej gry zespołowej wejść na jakieś forum typu "hooligans"i ustawić się na jakąś zadymę emocje gwarantowane po co wydawać tysiące złotych na replik

No nie wiem... Same zęby kosztują w tysiącach, a jakieś tytanowe wypełnienia czaszki, endoprotezy, etc., pewnie z drugie tyle.

 

Powodzenia.

Będziesz stuningowanym cyborgiem, albo sepleniącym inwalidą.

Link to post
Share on other sites

Tia tylko nie wiem czemu sprawa zazwyczaj wyglada tak ze ktos kto ma tuning ponad 500 fps - doskonale wie jak niebezpieczne moze byc strzelanie z bliska. Dlatego naprawde uwaza i zazwyczaj ma juz duze doswiadczenie... Inaczej nie bedzie mial z kim sie strzelac.

Z drugiej strony pelno jest zielonych z replikami 450 fps full auto ktorzy przywala ci sekundowa serie z metra bo przeciez maja stocka mocnego ...

W tym roku bylem swiadkiem jak poszly 4 zeby w lecie. Wszystkie te przypadki oprocz jednego byly z replik 350 fps i na dosc dalekie odleglosci.

Jedna z repliki 450 ale z okolo 25 m.

 

Prawda jest taka ze majac naprawde mocna replike - trzeba tez naprawde mocno uwazac. Sam tez mam kosiarke 315 fps. Fajna jest - ale robi naprawde duzo wiecej szkod i czesciej - dlatego ze wlasnie strzelanie z niej jest bardziej instynktowne. W koncu to tylko 315 prawda ?

Link to post
Share on other sites

Kolesiowi robiłem SPR BOYI do 500fps, machnął siankiem i chce 700fps, co to to nie, najpierw naucz się strzelać taką mocą, na tym rozmowa się skończyła.

Sam mam w snajperce ponad 600fps i od zawsze (czyli jakiś 3 lat ) moje repliki nigdy nie schodziły poniżej 500fps, trzeba umieć z tego strzelać i zadawać tzw. silent kill z 20 metrów czyli dostałeś! Kolega podziękuje że mu nie zrobiłeś krwiaka i temat jest rozwiązany.

Link to post
Share on other sites

trzeba umieć z tego strzelać i zadawać tzw. silent kill z 20 metrów czyli dostałeś! Kolega podziękuje że mu nie zrobiłeś krwiaka i temat jest rozwiązany.

Problem w tym że często zdarzy się baran który się odwróci i na ślepo puści serię byle coś strzelić, a jak ty do niego strzelisz z potworka z 20 metrów to zacznie drzeć ryja że "ten penis ma tyle FPS a strzela z tak bliska". Ja tam chyba w takiej sytuacji, na ile to tylko możliwe, wolałbym się oddalić i strzelić z większej odległości.

Co do samych potworków - dopóki miałem stockowe Boyi i bawiłem się nim w coś na kształt strzelca wyborowego to wszystko było OK. W momencie kiedy go podkręciłem lekko (SP130 + Borek, czyli jakieś 470FPS) to zacząłem się BAĆ wchodzić gdziekolwiek gdzie nie mam przestrzeni na kilkanaście metrów w każdą stronę. Mimo że byłem raczej pewien że nie strzelę komuś z 5 metrów to jednak presja była. Także Panowie, na prawdę zastanówcie się kilka razy zanim włożycie duże podkrętki w replikę. Fakt że zabawa z przewagą zasięgu jest na prawdę fajna, ale presja żeby uważać na każdym kroku i mieć oczy dookoła głowy byle tylko komuś krzywdy nie zrobić jest wielka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...