Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najgłośniesza głowica tłoka


Recommended Posts

Witam , zależy mi na wrażeniach akustycznych podczas strzelania replikom .

Strzelasz replikOM żeby lepiej zasypiały?? :wink:

 

Zależy mi na dobraniu głowicy tak ,żebym specjalnej różnicy w osiągach i zużyciu nie zauważył . Dodam ,że replika chodzi na m130 .

Osiągi to się nie zmienią jeśli będzie szczelna ale zużycie szkieletu na pewno się zwiększy. Najgłośniejszy dźwięk będzie dawała płaska metalowa głowica tłoka.

Link to post
Share on other sites

Tak faktycznie literówka . Jak już pisałem nie chcę żeby części się drastycznie mocniej zużywały oraz nie chce kupić chińskiego syfu ,który byłby nie szczelny czy też miałby zaraz paść . Alternatywą wydaje się być aluminiowa głowica systemy http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1323 . Pytanie do użytkownika owej głowicy , czy faktycznie różnica jest zawuażalna?

Link to post
Share on other sites

Aluminiowa płaska głowica, zwłaszcza przy takiej sprężynie, to zawsze większe zużycie (szkielet dostaje po tyłku). Jak duże tego nikt nie powie, niemniej różnica jest. Niemniej, ostatnie słyszałem jak działa aluminiowa głowica Deep Fire na M150 i powiem szczerze, nigdy nie powiedziałbym że siedzi tam aluminiowa. Dźwięk specyficzny ale żeby głośny to bym nie powiedział.

PS: Masz borka??

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak tytanowa ale jak już pisałem powyżej, aluminiowa Deep Fire na M150 i w życiu bym nie powiedział że tam aluminiowa głowica siedzi. Ja bym wstawił borka z Deep Fire, przybędzie FPS a dzięki aluminiowej głowicy tłoka dźwięk powinien być głośniejszy. Uprzedzając pytania co ma borek do głośności wystrzału - kumpel wstawił w RK03 Boyi/P&J borka CA (z kompozytową głowicą, nie aluminiową) zamiast stockowego zestawu cylindra. Jak usłyszałem jaka jest różnica w głośności wystrzału między stockiem a borkiem to nie wierzyłem że tam stożkowa kompozytowa głowica tłoka siedzi. Złożone było na pewno dobrze.

Link to post
Share on other sites

Borek deep fire to żadna alternatywa dla mnie . Jeżeli dobrze się orientuje kosztuje ponad 300 zł . Taka cena jest dosyć wygórowana jeżeli chodzi mi wyłącznie o dźwięk wystrzału , zwłaszcza biorąc pod uwagę ,że swego czasu wymieniłem już wszystkie części... znowu wszystko wymieniać? Pozostaje mi zakup samej głowicy df...100 zł...tytan??Lekka przesada . Biorąc pod uwagę ,że aktualnie mam głowice systemy z kompozytu wymiana na aluminiową zapewne coś zmieni . Bo widzę ,że możliwości w tym przedziale cenowym za bardzo niema .

Link to post
Share on other sites

Borek Deep Fire 300zł?? :wink: Tyle to nawet Systema nie kosztuje, cały TUK Deep Fire kosztuje 350 :roll: Tu masz borka DF, 159zł :roll:

http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_...p;filter_id=135

Wybierz sobie który trzeba bo nie wiem do jakiej repliki to chcesz, chwilowo większość niedostępna. Biorąc pod uwagę że sama głowica kosztuje 99zł a tu masz całego borka za 159 to sam sobie odpowiedz co bardziej warto.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Płaska głowica tłoka DF + płaska głowica cylindra + GB V.2 + M130, będziesz miał dużo większe prawdopodobieństwo zniszczenia szkieletu GB.

Żebyś nie zapomniał, głowice tłoka i cylindra dobieramy kształtem np. lejkowata głowica cylindra nie będzie dobrze działać z płaską głowicą tłoka, może bardzo szybko pęknąć.

Link to post
Share on other sites

Mam płaską aluminiową głowicę tłoka systemy i jakoś dużo głośniej nie jest - przy wymianie z standardowej Boyowej głowicy trochę chyba cichszy dżwiek także raczej szału się nie zrobić ...Pewna firma zdaje się produkowała takie urządzenie wylotowe wzmacniające dżwięk strzału może to warto zakupić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...