Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 CA Puste strzały, a czasem wcale


Recommended Posts

Witam, mam problem z moją gienią. Problem objawia się pustymi strzałami, a czasem wcale nie pluje kulkami. Problem głównie na auto, na singlu jak się uda jestem w stanie wystrzelić całego mida. Zauważyłem, że jak docisnę mocniej maga to jest lepiej, ale nie tak jak być powinno. Mam wrażenie, że dysza nie cofa się na tyle żeby kulka mogła się dostać do hopa. Macie jakieś pomysły? Aha, zapomniałem dodać, że na hi-capach JG jest troszkę lepiej.

Link to post
Share on other sites

Kulki Blaster 0,25 oraz Madbull 0,25. Batka 9,6 Intelekta. Magi real Stara, dwa midy Maga, Hi-capy TM. Grzebane nic nie było. Możliwe, że coś sie ułamało bo w polu nie oszczędzam siebie i giwery. Czyli komora do wymiany? :cry:

Link to post
Share on other sites

Gietka rozebrana, komora dochodzi na maxa do gearboxa. Powinno tak być czy powinien być luz? Komora siedzi dość sztywno w "zespole lufy" rozłożę wszystko i złoże do kupy zobaczymy co się będzie robić. Guma (systema) ma już swój przebieg. Przy okazji założę nową gumę.

Link to post
Share on other sites

Nie, jest raczej tak jak ja pisałem, rozłóż replikę, żeby się dostać do komory, będziesz widział babolka, choć znałem dewiantów, że skracali dysze. Ja bym był za podparciem komory od strony GB ten milimetr. Zresztą zerknij dokładnie co się popsuło.

Link to post
Share on other sites

To jest rozwiązanie przejściowe, jak będzie potrzeba wyjęcia gb za niedługo to przykleje/przylutuje do połówek gearboxa właśnie kawałki blaszki/plastiku. Z resztą z tym muszę uważac, bo za duży odstęp skutkuje zasięgiem porannego siku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie do końca rozumiem - czemu pomiędzy komorą a gearboxem ma być dystans/szczelina ?

Przecież sprężyna założona na lufę dociska komorę właśnie do GB. I nie ma tam ząbków, które mogą się wyłamać, o gearbox komora zapiera się całkiem sporymi elementami ..

Mam G36c Tokyo Marui i też trochę problemów z podawaniem kulek, dlatego dopytuję.

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu przerabiałem ten temat , zbyt oddalona komora daje spadek mocy do 150-200 fps. zamiast 400 po dosunięciu ( dosunięcie polega , niestety na wypiłowaniu ząbków w lufie zewnętrznej )

Po tym wypiłowaniu podawał słabo BB , ale rozwiązałem to w inny sposób , rozpiłowałem troszkę konwersje magazynka , tak by powstała fasolka i lekko podpiłowałem samą komorę , by mieściła się swobodnie kulka po cofnięciu dyszy .

Zwrócić należy , też uwagę by komora HU wraz z lufą lekko przesuwała się w lufie zewnętrznej .

Przed cofnięciem komory podawał wszystkie kulki , ale moc jak pisałem do 200 fps.

Nie mówię , że jest to regułą , ale w tym jednym przypadku pomogło.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...