Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm.046 czyli chińskie AK47 z BB


Recommended Posts

Ktokolwiek widział, ten wie... że od GUNFIRE nikt nie kupywac powinien, albowiem powiadam wam, że to chu**wy sklep. (Nie dają gwarancji, mylą paczki etc. ;) ).

 

Czytałem o nim troche ale nie ma jeszcze zbyt dużo informacji.

Wiekszość pytań brzmiała "Salut je voulais savoir à combien de fps cette réplique est ?" Czyli ile ma ten gunnek FPS (420-430 jakby co).

 

Jest to zmodyfikowana wersja cm.042

Link to post
Share on other sites

[off top]

Pany, a może tak zgłosić Wasze wypociny do moda jakiegoś? Czy może do szkoły się przejdziecie, nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

W temacie o sklepach się możecie po udzielać jak macie jakieś ąchy, a za wyzwiska szybciutko bananka można obskoczyć.

Temat o chińskich kałaszach z EBB to jest.

[/off top]

 

A tak na marginesie, parę dni minęło ktoś się od nas skusił?

Link to post
Share on other sites

Dobra dajcie sobie na wstrzymanie. :|

 

Tzn. z tą pokrywką na GB od BB - można zdjąć te pokrywkę i wyłączyć BB(wtedy będzie to zwykłe V3)?

 

BTW ma już to ktoś? Trochę zeszło tego na GF... Narobiłem sobie smaku bo może da się ten GB władować do CM.036.

 

I tak sobie kminię... Jak patrzę na filmiki na YT czasami rączka napinająca nie powróci do swojego pierwotnego położenia... Dzieje się to na full auto i na semi gdy tłok jest w tylnym położeniu. Można temu jakoś zaradzić? MOSFET może tu pomóc?

Link to post
Share on other sites

Raczej dobre ustawienie zębatek pomoże. Ale niestety jest ona połączona z tłokiem, jak zostanie on w kulawej pozycji, to tak już rączka razem z nim.

Można to wyłączyć, chyba nie ma takiego w którym nie można, bynajmniej ja się nie spotkałem, ale wszystkich w łapie nie trzymałem. ;-).

Link to post
Share on other sites

Można to wyłączyć wyciągając jedną małą sprężynkę, ale Recoil Engine (generator odrzutu) pozostaje.

 

System jest tak skonstruowany aby suwadło nie zostawało w dowolnej pozycji tłoka na auto, tylko żeby zawsze dochodziło do końca. Czasami jednak to sie nie sprawdza.

 

Nie da się tego włożyć do CM.036 - jest to zabujczo skomplikowany mechanizm, który zajmuje wszystko miejsce w komorze zamkowej i pod podstawą szczerbinki.

 

Jest tam zwykły V3 tylko, że kabrio i tłok też jest kabrio (ma wycięcie).

 

Pozdrawiam.

 

PS. Ja nie mam tej wersji tylko TM, którą Cyma kopiowała.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Miałem że tak powiem do czynienia z tą repliką , ponieważ chciałem ją kupić jako mój 1 AEG ale poszukałem , znalazłem i ostatecznie sie pogodziłem z małą różnicą na tle technicznym i 100 w kieszeni :) czasem kompromis jest niezbędną rzeczą :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...