Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki BB Blaster DEVIL.


Recommended Posts

Kończę właśnie flaszkę tych kulek. Nie mam pojęcia czym się różnią. Smigają u mnie w stockowej emce KA, bez precki, do tego są to 0,2g, więc jak zawieje to to latają jak w "Wanted" :lol: Do tego guna pakowałem tylko PJoty, więc nie ma co porównywać.

 

Mogę jednak powiedzieć, że to dobre ammo, hopek dobrze je łapie, śmigają daleko i z duża powtarzalnością. Żeby bardziej jednoznacznie rozwiązać kwestię "yay or nay" trza by było 0,25 do M14 napchać, ale to przy następnym zamowieniu...

 

Najlepiej sam zamów i potestuj, na pewno nie będą to zmarnowane pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Używałem kulek Blaster Devil 0,28g w PTW z precką DF 6.02.

 

Przy co trzecim strzale z lufy sypał się proch albo wylatywały trzy szrapnele. Kulki pękały lub były mielone.

 

Sprawdziłem na Biovalach, G&G, Marui, problem zniknął.

 

Do PTW nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Wystrzeliłem dziś około 400 devili 0.3g precka promyka gumka systemy. Kulki lecą jak po sznurku, daleko i przede wszystkim są to jedyne do tej pory kulki które dogadują się z moimi midami z g&p (sr25), a są to bardzooooo wybredne magi jak chodzi o cięższe kulki.

 

Śmiało mogę polecić, chociaż przy pierwszym przeglądzie zauważyłem że niektóre kulki mają odpryski.

Link to post
Share on other sites

No ja skończyłem w niedzielę butlę 0,2g na stocku KA w leśnym terenie (wreszcie można było zobaczyć jak ze skutecznością na większych dystansach) i wyniki są super, kulki mogę spokojnie polecić. Chociaż, jak pisał kolega wcześniej, nie widać różnicy między Devilami a zwykłymi Blasterami. Możliwe, że to po prostu nowy produkt, wiadomo, firmy muszą co jakiś czas wprowadzić coś nowego na rynek. Trochę mi jeszcze zostało (jeden niepełny hi-cap) więc za tydzień będzie okazja porównać z G&G.

Link to post
Share on other sites

Z tego co chłopaki z Gunsmitha mówili to Devile w porównaniu do zwykłych Blasterów trzymają bardziej rygorystycznie wymiary i środek ciężkości-pęcherzyki powietrza w środku, jeśli jakiekolwiek są... tylko to mielenie w PTW z DF 6.02 trochę mnie zastanawia, na promyku i czarnulce chodzą wzorcowo

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...