Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do "wyglądu stronki" możesz gdzieś na dole np. zamieścić info, że stronka jest przystosowana np. do rozdzielczości 1280x1024 i przeglądarki Mozilla Firefox. Ja właśnie tak mam i stronka jest bardzo ładna i przejrzysta. Niestety ciężko jest zrobić żeby u każdego stronka była "piękna". Np. mój ojciec jest przystosowany do rozdzielczości 1024x768 i przeglądarki IE i już na pewno tam stronka będzie inaczej wyglądała.

 

Co do podpisu - chodzi mi o usunięcie "buttona" ASG TUBE - chcę powiedzieć, że jest to chwilowe do momentu aż Mamlas utworzy mniejszy. Uważam, że lepszy będzie taki mały - zawsze można jeszcze coś dodać no i poręczniejszy ;-) .

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czyli wygląda na to, że to wina panoramy. Myślę, czy ustawienie trzech, a nie dwóch kolumn dla monitorów panoramicznych rozwiązałoby sprawę. Myślę też, czy nie zrobić na stronie głównej tak, jak jest np. tu:

http://asgtube.pl/user.php?nr=Spicmir

Ale to chyba dopiero kiedy będzie spot i damy go też na stron główną, bo wtedy będzie robiona jej przebudowa.

Link to post
Share on other sites

Myślę też, czy nie zrobić na stronie głównej tak, jak jest np. tu:

http://asgtube.pl/user.php?nr=Spicmir

 

Sądzę, że nie jest to dobry pomysł. Lepiej zostawić tak jak jest - bo jest dobrze ;-) Co do zmiany tła - można coś pokombinować - zastosować jakieś nowe i zobaczyć jak to wyjdzie. Po sprawdzać nie za szkodzi a efekt można zyskać bardzo dobry.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do tła, to muszę poczekać aż Mamlas wróci. Jeśli zaś chodzi o pojedynczą linię, to w takim wypadku strona główna byłaby podzielona na kilka "paneli" (obecną, spot reklamowy, ewentualne newsy, być może linki). Przebudowa zbliża się powoli, więc niedługo strona zostanie przebudowana (dodane też zostaną nowe kategorie).

Link to post
Share on other sites

Tylko piksele to też będzie inaczej, są monitory o rozdzielkach nawet 19xx więc raczej odpada :cry: Ale postaram się coś wymyślić. W każdym razie teraz jest to zrobione procentowo. Ale można by pobrać tylko wysokość od użytkownika i na tej podstawie zrobić piksele. To rozwiązałoby problem na panoramach.

Link to post
Share on other sites

To nawet lepiej. Więcej osób będzie się rejestrować.

 

Albo więcej zniechęcać... ;-)

 

Mam prośbę do właścicieli monitorów panoramicznych, aby wypróbowali opcję "

Wersja dla monitorów panoramicznych". Zaznaczam, że to tylko prototyp, więc efekt może być różny ;-)

 

Jest prawie tak samo :F Zróbcie mniejsze odstępy między filmikami w poziomie, zróbcie w dwóch wierszach podpisy ;)

 

No i tło zmieńcie, a jest możliwość zmniejszenia przezroczystości? IMHO teraz wygląda okropnie...

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...