Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już zaczyna ta stronka nabierać koloru ;-) Coraz lepiej - jednak mam mały pomysł, który według mnie doda takiego klimatu z youtube :mrgreen: To znaczy, miniaturki obok nazw filmików. Raczej jest to wykonalne - tylko, że ja nie pomogę (zatrzymałem się na razie na kodzie html i flashu :mrgreen: ). Ale uważam, że to by mogło przyciągnąć lepszą uwagę no i oglądalność. Po rozwinięciu stronki (uważam minimum z 50 a nawet lepiej z 100 filmików) zacząć się reklamować jakoś - banery, reklamy na stronach AirSoft-owych itp. Najtrudniej jest zacząć - to już masz za sobą ;-)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A czy youtube się nie przyczepi o nazwę??? Nie analizowałem nigdy kwestii domen internetowych, ale asgtube typowo kojarzy się z youtube jako nazwą/marką/czy jak to tam...

 

PS. Ale pomysł rewelacyjny. Aż się dziwię, że nikt wcześniej na to nie wpadł. Jak tak wielka ilość lansiarzy i pozerów mogła nie mieć dotąd własnej strony z filmami ;)

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Youtube raczej nie ma o co się czepiać, tak samo jak nie czepia się żadnych redtubów. :wink: Pomysł na stronę jest świetny, pozostaje czekać na lepsze materiały. Co do selekcji, odrzucanie słabych filmów nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem dla strony której celem jest wrzucanie dowolnych filmów ze spotkań airsoftowych przez wszystkich maniaków. Raczej najlepszym rozwiązaniem jest wspomniana lista najlepiej ocenianych filmów, wtedy filmy słabe i tak trafiałyby na koniec listy i byłyby usuwane np. jeśli przez jakiś czas oglądalność jest zerowa (pomogło by to oszczędzać miejsce na serwie) .

Link to post
Share on other sites

PS. Ale pomysł rewelacyjny. Aż się dziwię, że nikt wcześniej na to nie wpadł. Jak tak wielka ilość lansiarzy i pozerów mogła nie mieć dotąd własnej strony z filmami ;)

 

Sądzę, że są takie strony tylko że pod domenami, które są tak długie, że aż palce bolą np. www.xxx.xxx.xxx.pl i nie są w żaden sposób reklamowane. Domena .pl na pewno kosztowała coś (no chyba, że jakieś znajomości ;-) ) ale jednak każdy woli wpisać www.xxx.pl niż www.xxx.xxx.xxx.pl. A co do miniaturek, to już to bardzo ładnie wygląda ;-) Tylko teraz mam kolejną propozycję , chodzi mi o coś takiego

http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

Zróbcie tak na stronie głównej jeśli chodzi o listę filmów, czyli ułożenie w pionie, każdy pod każdym. Obok dane (czas trwania, kategoria itp.) i opis - tak jak w linku. Uważam, że ładnie by to wyglądało (moje skromne zdanie :D).

I ostatnie zastrzeżenie, to baner. Nie jest bardzo taki zachęcający. Proponował bym podpatrzeć tutaj youtube może i zrobić takie same logo tylko, że wiadomo zamiast you to asg :mrgreen: Tylko nie wiem czy tu nie są jakieś prawa autorskie ale wątpię. Chociaż można zrobić coś innego - jakiś koleś z repliką, ładny napis ASGTUBE - coś można pokombinować. Ale to wszystko rozważcie, no i w najbliższym czasie, bo na pewno macie więcej spraw do zrobienia niż poprawianie banera bo jakiemuś kolesiowi nie pasi (w tym wypadku mi) :mrgreen:. Tylko tak sugeruję i sadzę, że będzie ładniej i klimatycznie - co wy zrobicie to już wasza sprawa, bo to Wy decydujecie ;-)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

@ Viamortis

O ile dobrze się orientuję to Youtube jest własnością Google, a Redtube nie.

@ granat91

Nabijasz tylko posty.

Co do wyglądu strony to radzę nie przesądzać z wodotryskami i postawić na intuicyjną obsługę.

Edited by LaY
Link to post
Share on other sites

:uśmiech: Nie o to mi chodziło. W tej chwili wszystko jest ok, chodzi mi raczej o to by nie wrzucać zbyt dużo zbędnej grafiki. Wzorowanie się na Youtube jest tu najlepszym wyjściem. Tylko logo powinno pozostać w stylu ASG.

Link to post
Share on other sites

Mmm, widzę przyciski kategorii filmików zrobiliście takie okrągłe :mrgreen: A tak sobie myślałem, myślałem i wpadłem na coś takiego tj. żeby kategorie zrobić taką główną np. Imprezy albo Zloty a w niej podgrupy i nazwy imprez - tj. Berget (i filmiki z imprez Berget - Berget 5, Berget 6), kolejne Tomaszowo (Tomaszowo 2007, Tomaszowo 2008, Tomaszowo 2009) itd. Ponieważ chciałeś żeby pomyśleć nad kategoriami to pomyślałem - czy wystarczająco to nie wiem :mrgreen: . Hm można także kategoria tylko nie wiem jak to nazwać fachowo. Chodzi mi mniej więcej, że będą tam filmiki z testowaniem replik, granatów itp. O np. to:

I następne. Albo kolejna kategoria - pomoc czy jakoś tam. Są porady jak np. naprawić coś tam, albo jak rozkręcić replikę itp. Na razie mój malutki móżdżek się wyczerpał ale przez noc może mi coś się nasunie na myśl ;-)

 

Jeśli chodzi o te filmiki imprez to na pewno trzeba było by zedrzeć z youtube - a to mi cuchnie nielegalnością :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Na razie ustaliliśmy, że na razie nie zrobimy dodatkowych podkategorii, bo jest na to po prostu za mało filmów. Kiedy będzie ich więcej dodam je.

 

Ostatnio jednak do głowy wpadł i pewien ciekawy pomysł, choć nie wiem czy ma on sens, a mianowicie zrobienie drugiej wersji stronki, tylko tekstowej (żeby szybciej się ładowało).

Link to post
Share on other sites

Takie działanie ma majwiększy sens przy stronach takich jak WMASG (aby przyspieszyć ładowanie na urządzeniach mobilnych). Na stronach których zawartością są filmy jest to sprawa drugorzędna, choć moim zdaniem pomysł zły nie jest.

Link to post
Share on other sites

Co do drugiej stronki to ja zapytam

 

po jakiego grzyba?

I tak ta strona nie ma jakieś wielkiej, wypasionej grafiki więc moim zdaniem jest to w 100% zbędne.

 

Stronka powinna być szybka, czytelna i ładna

twoja taka jest i nei ma sensu co kombinować jak koń pod górę

Link to post
Share on other sites

Najwidoczniej tak, ostatni film został dodany 15 i po tym już coś się zacięło. Wejdźcie/wejdź (nie wiem czy administracja www.asgtube.pl składa się z jednego czy z wielu członków ;-) ) na youtube - poszukajcie/poszukaj filmików o AS (polskich) i zapytajcie/zapytaj się autorów czy nie mogli by pomóc w rozwoju strony i umieścili filmy na Twojej/Waszej stronie. Uważam, że większość się zgodzi (o ile czytają wiadomości i logują się na swoje konto ;-) ). Spróbuj/Spróbujcie - nic nie tracisz/tracicie a możesz/możecie zyskać. Szkoda było by tracić już taką stronkę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...