Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ostatnio wpadłem na pewien dosyć ciekawy według mnie pomysł, a mianowicie stworzenie stronki, na której byłyby tylko filmiki ASG. Od razu zabrałem się do pracy, jej efekty można na razie podziwiać na stronie asgtube.pl (grafika dojdzie wkrótce). Początkowo chciałem umieścić ten post w temacie "Spis filmów, slajdów, stron z filmami itp.", ale uznałem, że jako że strona nie funkcjonuje jeszcze w pełni, to założę nowy temat.

 

Jak widać, na razie jest tam tylko jeden filmik z treningu naszego teamu. I tu pojawia się moja prośba, poszukuję bowiem osób, które chciałyby zamieszczać na stronie własne filmiki. Format pliku jest dowolny-sam przekonwertuję go na odpowiedni (flv).

 

Chętnych proszę o odpisanie w poniższym temacie, na pw bądź e-mail.

 

Jeśli ktoś ma pewne opory i chciałby dodać swój filmik tylko, jeśli na stronce będzie już opublikowana pewna liczba innych filmów-również proszę o kontakt.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie twierdzę wcale, że chcę robić konkurencję dla youtube, bo jest to praktycznie niemożliwe, ale stronę, na której można by obejrzeć filmiki o ASG.

 

Co do jakości zamieszczonego filmu, to jest to nasza pierwsza z braku lepszego słowa "produkcja". Mam nadzieję, że w przyszłości się to zmieni. Każdy może wziąć w tym udział-nadsyłając własne filmiki.

Link to post
Share on other sites

To będzie taki redtube dla ASGejów czy jak? :-F

 

Tak i sobie wykupisz premium i będziesz mógł ściągać filmiki 24h :mrgreen:

 

Co do tematu : pomysł fajny natomiast trza do niego na pewno włożyć dużo pracy. Nie, które filmiki (nawet ciekawe) będące na youtube nie zawsze wyskoczą na 1 stronie, a raczej nie każdy ogląda wszystkie filmiki do 20 strony? ;-) Tutaj zaś gdyby były kategorie (widziałem jakieś ale powinno się ich zrobić więcej) to mogła by powstać fajna strona. Mam nadzieję, że to nie będzie słomiany zapał i za kilka tygodni/miesięcy zobaczę ładną stronę, z wieloma filmikami.

 

P.S. Do obecnego momentu, zrób opcje wrzucania filmików - no chyba że już jest dla zarejestrowanych, bo na razie sie nie rejestrowałem.

Link to post
Share on other sites

Mogę oczywiście zrobić więcej kategorii, proszę tylko o propozycje.

 

Opcja dodawania filmików jest tylko dla zarejestrowanych, ale w formie przesłania linku (aby nie obciążać nadmiernie serwera). Po zaakceptowaniu filmiki są przesyłane na serwer, a wcześniej konwertowane na flv.

Link to post
Share on other sites

Filmy dostępne są już na naszym kanale YouTube pod adresem TV.WMASG.pl: relacja ze zlotu i relacja z gry. Dziękujemy Wam za zainteresowanie i głosy poparcia. TV.WMASG stawia pierwsze kroki.

 

Cóż - masz niestety konkurencje :uśmiech:

Jednak życzę powodzenia w tworzeniu stronki - no i jak mówi granat91 musicie coś zrobić z tą szatą graficzną - bo na razie ona odstrasza niż zachęca :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki. Grafika (a raczej jej brak) rzeczywiście odstraszają, ale mam nadzieję, że się to z czasem zmieni 8)

 

A tak z trochę innej beczki, to oglądałem filmiki z waszego zlot i muszę napisać, że organizacja robi wrażenie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na stronie pojawiła się wreszcie grafika (logo i tło), co jest zasługą Mamlasa. Liczba filmików powoli się zwiększa: jest ich aktualnie 6. Zachęcam do nadsyłania nowych oraz oceniania i komentowania już istniejących (do tego drugiego nie jest konieczne zalogowanie się).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...