Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dzięki za radę, popytam się trochę.

 

Co do stronki, to byłem na wakacjach i wróciłem dopiero wczoraj, dodałem też filmik nadesłany przez Granata91, tak więc stronka działa, a w najbliższe przyszłości dojdzie chyba jeszcze trochę materiałów :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uuhh, rzeczywiście. :F Trzeba będzie zrobić osobny, mniejszy. Czekam na propozycje na gg.

 

Co do tła - Niech inni się wyowiedzą, jeśli będzie dużo głosów za tym, żeby zmienić, zrobię nowe i zobaczymy.

 

Jeszcze jedno: Dziś po południu wyjeżdzam na 2-3dni, więc na razie nic nowego nie zrobię, ale jak tylko wrócę, to zabiorę się za robotę(o ile coś do zrobienia będzie oczywiście.)

Edited by Mamlas
Link to post
Share on other sites

Faktycznie, potem nie pozostanie raczej zbyt dużo miejsca :???: Ale jakby ktoś mimo wszystko chciał taki sobie ustawić to dałem na asgtube podstronę "Promocja strony" i jest tam kod, jaki każdy może skopiować i ustawić jako podpis na forum.

Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa z tym logo taki ala userbar (czy jakoś tak)

 

Co do tła hmmm - to sprawa gustu, mi się podoba

 

 

Fakt faktem www nie wygląda jak jakaś wielka firma na cały świat (youtube i inne pokrewne) ale nie przesadzajmy. Mamy właśne youtube i to się liczy

 

 

Tak się zastanawiam czy za jakiś miesiąc nie stworzyć forum asgtube gdzie można bedize pogadać o strzelankach, replikach no i oczywiście pochwalić się własnymi sztuczkami jak kto tworzy filmy

 

Co sądzisz o tym Bebolot?

Edited by granat91
Link to post
Share on other sites

Darg: odpowiadam na PW

grzechotnik: na razie nie wybiegam daleko w przyszłość, czas pokaże co z tego wyjdzie, chociaż ambicje oczywiście zawsze są wielkie :-P

Co do filmów HD, to trzeba by chyba stworzyć osobny dział, gdzie byłyby do ściągnięcia, bo nie wyobrażam sobie oglądać takiego materiału na stronie (raz jakość była by słabsza, dwa długi okres ładowania). Ale pomysł ciekawy 8-)

Link to post
Share on other sites

Uważam, że dobrze jest tak jak teraz i na razie tak zostawić a bardziej się skupić na powiększaniu stronki o nowe filmiki (a widzę, że są już coraz to nowe - z czego jestem bardzo zadowolony). Dopieszczaniem można się zająć kiedyś indziej.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Była też mowa o tle strony - nie jest takie złe - ale na ten moment sądzę, że lepszego i tak nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Trochę zmniejszyłem te odstępy (nie za dużo), a co do tła, to obecne pochodzi stąd: http://www.military-myspace-layouts.com i ewentualne inne też można by stąd wziąć (są to darmowe tła i ich użycie jest legalne).

Można by też zrobić tak jak jest na forach, to znaczy było by kilka różnych teł i każdy mógłby wybrać, jakie chce mieć.

Co o tym myślicie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...