Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mil Force Rifle Vest for MP5K, M11, and UZI


Recommended Posts

Trudno to nazwać kamizelką ale tak to niby się nazywa - Kapral - no mają w machinegunie to co Rezul zamieścił w pierwszym poście topicu - oglądałem to - całkiem solidnie zrobione i użyteczne. O dokładniejszy opis pytajcie rezula.

Link to post
Share on other sites

tak, lepiej pasuje nazwa szelki :D

 

Sa bardzo solidnie zrobione i bardzo wygodne, niestety noszenie jeszcze jednej spluwy normalnie przewieszonej przez ramie jest troche uciazliwe.

No moze nie uciazliwe ale wymaga troche wprawy, poniewaz odpiecie M11 i zaladowanie magazynka z druga duza spluwa na brzuchu (nie ma szans na przelozenie na plecy) wymaga cwiczen.

 

Szelki sie super nadaja do ukrycia M11 pod koszula w cywilnym ubraniu.

Wyciagniecie pistoletu i zaladowanie magazynka to doslownie sekunda.

Link to post
Share on other sites

nie miałem pojęcia ze mil force i mil tec robi coś dobrze :/

 

rezul nie przesadzaj z ta duż spuwą na brzuchu : mp5 a5 to pistolet maszynowy problem byś miał z m60 np :wink:

 

 

proponuję pomyśles nad noszeniem ingrama na udzie... nie trzeba bedzie ćwiczyc przewieszania szelek od MP5

 

pzodro

wilku

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Rezul rozumiem Ciebie mam ten sam problem G3 SG/1 w łapie i MP5k niewiadomo gdzie, pęta sie to wszędzie narazie ubieram sie w domu ( na strzelanke zabieram tylko jednego )w ciuchy i próbuje to dopasoawć ale zawsze przeszkadza.

Pozdelam smutek wszystkich Którzy chcą mieć k jako boczną :(

 

Pozdrawiam

 

Johan_JK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...