Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kac:

Ciekawe czy planują wersję z drewnem maniak_usmiech.gif .

 

Czytalem gdzieś ze chiński producenci nie mają zmiaru wypuszczać wersji z drewnem..ale może z czasem im sie odmieni zdanie ;-)

 

 

bubolec_911:

wszystko zależy od tego, jak dobrze wykonane są części wew. Jeśli będzie tak jak w Warriorach, i tych wszystkim MB-**, to ja dziękuję...

 

 

MB moze nie, ale gdyby miał taki sam potencjał tuningowy jak warrior, w połączeniu z dobrą kopią pancernych części atoza...to było by przesmerfastycznie

Link to post
Share on other sites

no wyglada smakowicie szczegolnie za taka kase

jak ktos bedzie mial to w rekach juz to prosze mi napisac czy lufe 650mm sie zmiesci w tlumiku ognia, czy na to cos z boku podepnie sie taki montaz ris jak maja krakmany i jakie beda wyniki na chrono przy m170-m190

 

bo bardzo powaznie mysle o zakupie tego swd

Link to post
Share on other sites

komora jest plastikowa? :strach: to atoz tez taka ma? skoro to kopia :wink: a prowadnice pewnie mozna sobie jakos dorobic u tokaza nie wyglada zbyt skomplikowanie ;]

 

 

poza tym jak ma miec 500 fps to jest albo super szczelne m130 albo nawet m150, wiec mysle ze mozna troche podkrecic wymiana na mocniejsza sprezyne, nie koniecznie od razu na m190 ;]

Edited by lukemj
Link to post
Share on other sites

Pisałem do krakmanów, odpisali ze w środku siedzi m140, podobno lufa 650 mm bedzie za długa(ale wydaje mi sie ze powinna sie zmeiscic a atozie sie meisci), napisali ze wszystkow srodku jest metalowe i ze spokojnie mechanizm wytrzyma mocniejsze springi (nie napisali tylko jak mocne ale mysle ze z m160/m170 nie powinno byc problemu ale o wieksze bym sie martwił w końcu to chińczyk).

Link to post
Share on other sites

Ja tam Krakmanom ufam, katować tej repliki nie będę, a jak coś się sypnie to najtaniej wyjdzie kupić nową replikę. :)

 

Dostał ktoś z zamawiających potwierdzenie wysyłki? Ja zrobiłem błąd robiąc przelew z mbanku, obym całego dnia nie stracił zanim ten przelew dotrze na właściwe konto. :/

Link to post
Share on other sites

ja mysle ze lufa wejdzie bo tlumik ognia jest dlugi na pewnoe wiecej niz 6cm, a co do sprezyny to jak jest m140 to ja zaryzykuje i dam m170 jak to dostane w swoje rece, a co do risa to faktycznei paskudny pomysl ale pospy drogie ;/

 

 

aha, jak ktos to dostanie to prosze wrzucic fotki jak to wyglada bo sklepowe to wiadomo zawsze ladne ;d

Edited by lukemj
Link to post
Share on other sites

Ktoś tu napisał żeby po takiej replice się nie spodziewać cudów. Czytałem kiedyś temat(nie pamiętam gdzie) jak ziomek kupił snajpe L96 za 500zł + luneta coś tam kupił precke i tłumik i snajpa była o niebo lepsza niż takie za 2000zł.

Może ta zabaweczka jest tania i może być zrobiona z badziewnego metalu (made in china) ale osiągi może mieć takie jak replika za 1000zł+. Zobaczymy już niedługo co to jest za repliczka ^^.

Link to post
Share on other sites

Ja preferowałbym ... wszystko :P

tylko ludzie! Po co wam więcej niż te 490-500fpsów?

 

Moja rada taka, dajcie m120 LayLaxa albo Guardera do tego Dragunova i starczy (pomijając lunete... ). Te "magiczne fpsy" nie zjadą wam wtedy jak winda w wieżowcu i stanie wam na 300fpsach :-F (mówie tu o chińskiej , stockowej sprężynie)

 

Aczkolwiek Szwudek godny uwagi za taką cenę :)

Edited by hasfa
Link to post
Share on other sites

Cóż - mój prawdopodobnie koło piątku będzie u mnie ... zamierzam od razu kupić lufe precke 600 chyba CA , gume systemy albo guardera , porządne kuli i zobaczymy co to warte.. za 300 zl wallhanger to też niezła opcja ...zresztą jak się bardzo uprzeć wsadzi się GB od M14 i tak dalej i tak dalej :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...