Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC PDW [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja aktualnie lecę na stocku :icon_smile: . Kultura pracy wyśmienita. Wymieniłem tylko gumkę hopka na taką z zestawu od komory shs czerwonej do ak. Mała kosiarka na 7.4v lipo. Co do komory.

@ppszejdi

U mnie podawała bardzo dobrze na komorze specny i z gumką systemy, ale zostałem przy stocku i gumce z tej komory ( jasno zielona shs chyba tylko dodawana do komór).

 

Mógłby podać ktoś dokładny wymiar prawej zębatki selektora? Lub chociaż samych zębów..

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Przeczytałem wątek jednak z uwagi na daty postów mam pytanie, jak po dłuższym czasie sprawują się te repliki ? Zastanawiam się nad tym kacem albo cm.041 pdw jako repliką do cqb(downgrade do 340-350fps).

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152192888-Replika-karabinka-BI-8002.html?text=bi-8002?utm_source=facebook&utm_medium=baner&utm_content=boyi&utm_campaign=wietrzenie_15

Link to post
Share on other sites

Ta replika ma dwie zalety (piszę z autopsji, miałem):

-bierze magazynki od M4,

-ma lans faktor.

Jej wady to niby małe zadry, ale jeśli masz 20 małych zadr wbitych w du*ę to za wygodnie się nie siedzi. Dlatego ja swojego puściłem w świat i gdybym mógł cofnąć czas to bym sobie wziął replikę Mp5k Cymy albo nawet używkę Marui (choć człowiek moich gabarytów wygląda z mp5k bardzo pociesznie).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zdejmij ramówkę, przykręć zwykłą prowadnicę kolby od M4 śrubą, proste. Tyle że byłbym ostrożny z obchodzeniem się, bo śruba wchodzi w prowadnicę sprężyny, i kolba trzyma się tylko na niej (i tej rozporowej nakrętce na prowadnicy kolby), nie zaś na tej "mufie" jak w normalnym aegowym M4/M16.

Co zaś się tyczy płytki selektora to przejrzałem stronę vfc i oni nie sprzedają specjalnej płytki do pdw, ergo można założyć, że normalna płytka selektora powinna pasować.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zdecydowałem się w końcu na niebieską komorę shsa, niestety nie pasuje z marszu. Oto modyfikacje (wszystkie łatwe i odwracalne).

2wnr3vo.jpg

Po takich przeróbkach komora siedzi w środku jak przyklejona, kulki raczej podaje, żeby sprawdzić dokładnie, muszę udać się w jakieś ustronne miejsce.

 

A tak przy okazji, łapcie fotę mojego Dziobak Enter&Convert ;)

2im7xc6.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szykuję się do zakupu uszkodzonego KAC PDW, żeby zrobić sobie obustronny selektor. Nie wiem jeszcze czy:

-Wstawić oryginalne zębatki selektora

-Zlecić wykonanie stalowych

-Wydrukować plastikowe

 

Wszystkie powyższe rozwiązania mają wady i zalety. Ktoś pomoże? Obustronny selektor spędza mi sen z powiek :/

Link to post
Share on other sites

WItam,

 

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie kupno KAC'a jako repliki zapasowej pod CQB.

Czy ktoś z używających może mi powiedzieć jak wygląda jej awaryjność i jak ona znosi inne części? Na przykład podczas wymiany na komponenty innych producentów? Opłaca się w nią w ogóle inwestować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...