Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC PDW [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam planuje zakup tej repliki,ponieważ zakochałem się w jej wyglądzie.Chciałem kupić jakąś z lepszej połki ale z elektrycznych znalazłem tylko od VFc ale za 2 koła trochę się nie opłaca.

Więc tu moje pytanie:Czy opłaca sie kupić tą replike produkcji boyia?

I włożyć w wymiane gumki hop,komory hop up,lufy precyzyjnej i silnika.(no i oczywiście batki).

A i czy sprzedają z takimi białymi oznaczeniami jak pojawiły się w tym filmiku?

 

Witam planuje zakup tej repliki,ponieważ zakochałem się w jej wyglądzie.Chciałem kupić jakąś z lepszej połki ale z elektrycznych znalazłem tylko od VFc ale za 2 koła trochę się nie opłaca.

Więc tu moje pytanie:Czy opłaca sie kupić tą replike produkcji boyia?

I włożyć w wymiane gumki hop,komory hop up,lufy precyzyjnej i silnika.(no i oczywiście batki).

A i czy sprzedają z takimi białymi oznaczeniami jak pojawiły się w tym filmiku?

Link to post
Share on other sites

Witam planuje zakup tej repliki,ponieważ zakochałem się w jej wyglądzie.Chciałem kupić jakąś z lepszej połki ale z elektrycznych znalazłem tylko od VFc ale za 2 koła trochę się nie opłaca.

Więc tu moje pytanie:Czy opłaca sie kupić tą replike produkcji boyia?

I włożyć w wymiane gumki hop,komory hop up,lufy precyzyjnej i silnika.(no i oczywiście batki).

 

Możesz wymienić gumkę, lufę i ewentualnie jak bardzo chcesz to komorę ale nie ma sensu wymieniać nic więcej, moja replika ma 410fps, a na dołączonej batce 9.6V ma ROF na poziomie dzikiej świnki po zażyciu dragów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Odkopuję ^^

 

Pytanko, dość głupie, ale muszę mieć pewność... Z czego wykonana jest komora w tej replice? GunFire piszę, że plasticzana, tymczasem tutaj, jak przeglądałem temat, natknąłem się na przypadki z metalowymi (w standardzie)... WTF? :zastanawia:

 

Pozdrawiam,

Kiekos

Link to post
Share on other sites

O ile mi wiadomo dysza także jest plasticzana. Plastik dysza + komora... Niezbyt kuszące. Jeszcze łatwo się może wszystko strzaskać przy zablokowanej kulce lub lekkim przesunięciu.

 

A jak z odgłosami? Jaka kultura pracy? Czytałem opinie, ale to z przed roku... Może coś się pozmieniało?

 

Ogólnie rzecz ujmując waham się między VFC a tym. VFC kusi dobrą opinią, ale zanim uzbieram, żeby kupić wymarzony zestaw z koli, Li-Po, porządną ładowarką, musiałbym trochę pozbierać (jeśli VFC).

 

Pozdrawiam serdecznie,

Kiekos

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Trzeszczy jak to chinole.. kulturą tego nie nazwę (;

Dysza owszem plastikowa, ją właśnie wypada wymienić na wstępie.. moja była ponad 1mm za duża średnicą.

 

Przy vfc jak i przy dboys, trzeba samemu przerobić środek lub kupić za 100$ przejściówkę żeby w froncie zmieścić lipola.

Część którą ra-tech proponuje za 40$ można samemu sobie spiłować z oryginalnego dboys'a, a z lufą nie trzeba w sumie nic robić

a wtedy lipol się mieści. Chyba że lubisz puszki i chcesz przy niej zostać.

 

Ogólnie tak czy siak raczej lepiej dołożyć do vfc. Takie moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Dobra, dzięki wielkie :)

 

Właśnie nie chcę przerabiać, dzięki czemu będę mógł uzyć Li-Pola nie tylko dedykowanego do ASG, bo tylko taki by się tam zmieścił. Jest teraz na allegro VFC Deluxe Version przerobiony, ale nie mam jakoś zaufania do "garażowych robótek" obcej osoby...

 

W takim razie zbieram na VFC i na razie obejdę się bez koli :)

 

Jeszcze jedno pytanie, czy to VFC ma odkręcaną końcówkę lufy zewnętrznej podobnie jak w DBoysie lub VFC Deluxe Version? To samo pytanie chciałbym ukierunkować do tego PDW.

 

Pozdrawiam,

Kiekos

 

PS Jak wypada PDW AEG na tle DBoysa i VFC? Gdzieś wyczytałem, że AEG = JG w HK, prawda to?

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Uzyskałem odpowiedź od SpecShopu. Wszystkie PDW (DBoys, VFC, AEG) mają odkręcane końcówki luf, jednak tylko Dboys, ma 2 końcówki w zestawie (oraz VFC w wersji Deluxe).

 

Chciałbym ponowić pytanie jak wypada PDW AEG na tle DBoysa i VFC?

 

Pozdrawiam,

Kiekos

Link to post
Share on other sites

Szczerze, odpuść sobie firmę AEG.. to nie to samo co jg. A jak już to chyba nieudane..

Albo tańsza wersja dboys - którego już niestety nigdzie nie można dostać.

Albo wersja droższa VFC, ale z ceną idzie jakość w tym przypadku.

 

Co do luf, tak specshop dobrze napisał. Dla zainteresowanych, bez wymiany tłumika płomienia,

przy wersji 10", lufa wew. max. jaką można wsadzić to 285mm - sprawdzałem.

 

Co do lipola w froncie to polecam to KLIK.

Trzeba zjechać troszkę niżej. Spiłować trzeba takiego itema jednego trzymającego hopka i lufe zew.

i bez wymiany lufy zew. lipol wchodzi. Niestety jest jeszcze jedna rzecz którą trzeba przyciąć,

jest nią część od atrapy rury gazowej, ta która trzyma się na dwóch pinach na lufie zew. Tylną

odcinamy, przednią zostawiamy. Tak to wygląda u mnie po zrobieniu (tak lansuje się).

Niestety z drugiej strony jest przyczepiony mosfet na zewnątrz gdyż ponieważ nie zmieścił się już w środku..

Mi osobiście lipol wszedł z lekkim oporem, ale nie na tyle dużym

aby go uszkodzić. Lecz już po umieszczeniu w środku, mogę go przesuwać przy pomocy jednego palca

więc dość lekko.

 

To taki ot, uprzedzając przyszłe pytania.

Edited by przemooo
Link to post
Share on other sites

Ale ja bym chciał...

Ja też, tak samo jak reszta ludzi czytających ten wątek ;]. Jeżeli coś stwierdzasz miło by było gdybyś argumentował swoją wypowiedź i poparł ją faktami/informacjami etc. skąd Ci się to znalazło, jeżeli ktoś o to zapytał.

"PS: Hitler żyje, był kobietą.....czarną kobietą......a skąd to wiem ? Tego wiedzieć nie musisz......ale tak właśnie było"

Edited by pony666
Link to post
Share on other sites

Jak załatwiasz trawke i policja cie złapie to nie sypiesz od kogo masz. Tak samo w tym przypadku, mam informacje z wiarygodnego źródła. I nie zamierzam go sprzedać bo ktoś ma taki kaprys i strzela tu jakieś gówniane porównania.

Ja dla was nie muszę być wiarygodnym źródłem. Pytano, więc odpowiedziałem.

Poza tym, chcieć ma móc to tez dwie różne rzeczy.

 

 

 

 

perils

Co do lufy, sprawa wygląda tak, że przy wersji 10" wsadzisz bez problemu lufe 275mm,

jeśli chcesz więcej, musisz wstawić tłumik dźwięku i nim zakryć lufe.

 

Co do kolby - nie ma takiej opcji. Kolba jest zintegrowana z body.

Edited by przemooo
Link to post
Share on other sites

K#!wa, takie gadanie zawsze zaczyna mnie wnerwiać!

 

Nie pytamy Cię od kogo dostałeś te je#!@e informacje, tylko co to za informacje. Twoja wymówka brzmi tak:

 

J: "Hej, co o tym sądzisz?"

T:"Hej, nie kupuj tego, to shit!"

J: "A czemu tak myślisz?"

T:"Bo tak, nie musisz wiedzieć!"

J:"Ale chcę..."

T:"Nie powiem od kogo mam te info!"

 

Wgle co ma piernik do wiatraka?! Niby chcesz być taki pomocny, a jak ktoś się pyta o informacje (nie o źródło informacji), to robisz ze wszystkiego nie wiadomo jakie wielkie halo.

 

Powiedz tylko, czemu to twoje "wielkie Tap Sikret źródło" mówi o tym AEGu jak o czymś, czego mamy unikać!

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Ogarnij się typie ! Twoje porównanie jest totalnie z dupy, poza tym trochę powściągliwości.

Jak masz problemy z cierpliwością to nie zaglądaj na forum albo pij ziółka.

 

 

 

Dlaczego mówię 'nie' AEG PDW przykłady;

latająca lufa - w vfc i dboys to nie występuje.

Body - nieco gorzej wykonane

Ogólnie większe luzy np. na kolbie.

Link to post
Share on other sites

ogolnie szykuje sie na kac a z dboy/boyi od gunfire . no i dobra zniszczyles moje marzenie o sopmodzie ;D ale to nic ;p.

 

 

czyli np moglbym dajmy na to wlozyc precke 363 czy tam dluzsza ? i dlugi dosc tlumik i wszystko cacy ?:>

 

 

nie znam sie na tym a mam mniej wiecej okreslona wizje tuningu :)

 

 

zamiast sie klocic to pomagajcie zieloniutkim :)

 

 

chociaz faktem jest jezeli ktos podaje TEORIE powinien miec ARGUMENTY :) takie moje skromne zdanie :)

 

 

o i wiem ze to OT bedzie ale w innym temacie nie odp tak szybko jak tu ... z kolba w lr300 to samo ? czy da rade zmenic?:>

Link to post
Share on other sites
chociaz faktem jest jezeli ktos podaje TEORIE powinien miec ARGUMENTY :)

Indeed!

 

Ogarnij się typie ! Twoje porównanie jest totalnie z dupy

WTF? Tak właśnie wyglądała nasza rozmowa z poprzedniej i tej strony :hahaha:

 

Dlaczego mówię 'nie' AEG PDW przykłady;

latająca lufa - w vfc i dboys to nie występuje.

Body - nieco gorzej wykonane

Ogólnie większe luzy np. na kolbie.

To nie są argumenty. Podaj coś co będzie w każdym. To wyżej zależy od egzemplarza, może nie wykonanie body, ale luzy to loteria...

 

kolba w lr300 to samo ? czy da rade zmenic?:>

Nie mam pojęcia :icon_confused: Niech się wypowie "guru" przemooo...

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...