Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Interesuje mnie sprawa kamizelki. Poszukuje informacji o kamizelce przystosowanej lub takiej, do której pasują magazynki od mp5.

Co polecacie? I w co warto zainwestować.

Przejrzałem forum, ale nie znalazłem żadnych konkretów.

 

pLuTi

Link to post
Share on other sites
Interesuje mnie sprawa kamizelki. Poszukuje informacji o kamizelce przystosowanej lub takiej, do której pasują magazynki od mp5.  

Co polecacie? I w co warto zainwestować.

Przejrzałem forum, ale nie znalazłem żadnych konkretów.

 

pLuTi

 

Magi od MP 5 wchodza do wielu ladownic, zasadniczo wszystko co jest na M16 bedzie pasowac do mp5 (np. lbv), z tym ze tam gdzie miesci sie jeden magazynek od m16 zmiescisz dwa od mp5. Po probuj, po przymierzaj a bedzie dobrze.

 

Jak chcesz jakiegos customa to polecam siebie, ale mam odlegle terminy na szycie (sierpien) gdyz juz mam pelno zamowien. Ale bys nie zalowal.

Link to post
Share on other sites

generalnie wszystkie kamizelki z ładownicami do magów m16 dadzą radę - przelicznik masz 2 magi do mp-5 = 1 mag do m16

 

ze swojej strony polecam Orkana - solidnie (pozdro Kapral), dobrze , no i najważniejsze koleś się zna ;)

 

załatwiłem że np. jego ładownicy na naboje do 12 używa koleś ze SPAT-u (tajemnica z jakiego ;)) no i najnowsza wiadomość- Orkana oporządzenie poleci na 3 zmianę do Iraq (pod warunkiem ,że zrobi kaburę na p-83 na kamizelce (jak tylko będą fotki to udostępnię)

Link to post
Share on other sites

Ja jestem w szoku, że ktoś nie nosi kamizelek Orkana :P

Jeżeli tak jest to musi sobie zamówić szybciutko.

U nas zaraza Orkanowymi kamizelkami w Toronto szerzy się jak dżuma. Orkanowi już igły się wszystkie połamały z wrażenia jak dostaje kolejne zamówienia - coraz bardziej hurtowe :D

Polecam. Wygodne, wytrzymałe, praktyczne i co tam jeszcze se człowiek wymyśli. Jeżeli szycie.friko.pl kiedyś Orkanowi dorówna to raczej w dość odległej perspektywie. Używam produktów obu "firm".

PA.

Link to post
Share on other sites
Generalnie... to sie przywalacie do tego jak ktos pisze np. ze cos napisal ghosts a nie zjawa... a tutaj nikt nie zauwaza, ze koelga to Apogeumus a nie Orkan... eh...

 

 

Zwracalem uwage gawiedzi na to juz kilkakrotnie ale uparli sie ;)

A ja zawsze mówiłem/pisałem Apogeumus ale ostatnio łatwiej mi przychodzi Orkan. Nie sądzę, żebyś miał mi za złe Orkan :P

Link to post
Share on other sites
Generalnie... to sie przywalacie do tego jak ktos pisze np. ze cos napisal ghosts a nie zjawa... a tutaj nikt nie zauwaza, ze koelga to Apogeumus a nie Orkan... eh...

 

 

Zwracalem uwage gawiedzi na to juz kilkakrotnie ale uparli sie ;)

A ja zawsze mówiłem/pisałem Apogeumus ale ostatnio łatwiej mi przychodzi Orkan. Nie sądzę, żebyś miał mi za złe Orkan :P

 

Skądże, mi też ostatnio łatwiej pisać Orkan :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...