Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington M47 czy mossberg 590 LONG AGM


Recommended Posts

Witam

 

Czytałem dużo na temat shotgunow na tym forum i zauważyłem ze w mossbergach często cylindry się psuja.Sam juz nie wiem co wziasc.W mossbergach czytalem ze duzo osob skarzy sie na cylindry ze im pekaja.Z tego co czytalem tutsiak ma dobry sprzet i wlasnie nie wiem czy wziasc REMINGTONA czy mossberga.Prosze pomozcie mi w wyborze.I co ma lepszze osiagi mossberg czy remington?

Link to post
Share on other sites

Mam 3 remingtony (2 kupione za punkty na airsoftguns). Mam wersje long,short,drewniak. Mój kumpel teraz kupił drewniaka i naprawdę polecam. Z agm nie miałem styczności. Tylko te shotguny przychodzą całkowicie suche w środku, nawet sprężyna w każdym z moich egzemplarzy była leciutko przyrdzewiała. Nasmarowałem i lepiej chodzą, ale każdy chodzi inaczej. Jeden leciej drugi ciężej itp.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Mam Remingtona (long) już od kilku miesięcy i ani razu mi się nie popsuł. Strzela dobrze, choć trzeba cięższych kulek bo za bardzo je podbija do góry i na inne strony. Jedyne co jest w nim awaryjnego to dolny zaczep na pasek który namiętnie wypada z dziurki ;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Powiem tak ja szczerze polecam mossberg ,a co do tych cylindrów nie bierz sobie tego do serca ja mam takie 2 już będzie ze 1.5 roku bo jeden mój ,a drugi brata i latamy z nimi i jest wszystko OK. Mossberg ma znakomita celność polecam kulki 0.23 jeśli Ci zależy na celności no ale coś za coś wtedy zmniejszy się zasięg natomiast jeśli lubisz walić tak na pałę no to 0.12 wtedy zasięg sięga granic karabinów za grubą kasę 65-70m. Ja używam o.20 zasięg wtedy wynosi 50m celność to jest bdb. Co do wytrzymałości elementy osłony lufy bardzo pomagają w walce ,gdyż można upaść i nieszczęście gotowa połamie się lufa i koniec zabawy.HU jest bardzo dobrze zrobione oraz łatwo się ustawia.

 

Pozdro....:D

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Obydwie repliki w osiągach są porównywalne, ale AGM wygląda jak 1:1, a M47 wygląda trochę jak miniaturka. Mam M47 rok i z miesiąc temu przy długiej wymianie ognia wyleciała rura pod lufą (ułamał się plastikowy gwint). Miałem również DE M58 (z wyglądu przypominający AGM) jest ładnie wykonany ale poszło to samo co w M47, a na dodatek poszedł również plastikowy gwint w chwycie pistoletowym. Z AGM-em miałem stycznośc i strzela przyzwoicie, ale podobno też idą te rury pod lufą. W AGM-ie kulka leciała szybciej niż w M47 (więcej fps), ale porównując z M58 prędkośc wylotowa była niemal identyczna. Obie repliki mają praktycznie taką samą zdolnośc bojową, a reszta zależy od strzelca.

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Co do Mossberga to zależy od egzemplarzu, na jaki trafisz (jak w każdym tanim chinolu). Jeden od roku nadal bardzo ładnie działa, przez ten rok zero usterek. Mój kuzyn także sobie go sprawił i taka sama sytuacja. Z kolei mój drugi, którego zakupiłem (aby mieć i kolbę i chwyt pistoletowy) zepsuł się pierwszego dnia użytkowania (pękło łączenie prowadnicy tłoka z samym tłokiem, być może dałoby się go naprawić ale nawet nie chciało mi się w to bawić).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...