Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam fps'a


Recommended Posts

Witam!

 

Od razu mówię pisałem w wyszukiwarce "fps" , "szukam fps" itp nic dobrego nie znalazłem. Więc czy znacie jakiegoś fpsa z:

-Nie gigantycznymi wymaganiami (chodził mi cod4 wiec komp nie taki słaby...)

-było by w nim wychylanie

-nie strzelanie na pałę typu et...

-mniej niż 5 strzałów = się dead...

Gry typu True Combat : Elite ,AA ,Operation 7

Moje wymagania mniej istotne czyli bez nich się obejdzie

-kupowanie broni

-brak pojazdów typu czołg ,coś jak bf2 mnie nie kręci...

-możliwość posiadania własnego ubioru i wyposażenia

-dość dużo graczy

 

P.S Zapomniałem bardzo ważne: Chcę ,żeby gra była przez internet i żeby nie było coś takiego jak w operation 7 ,że kupujesz sobie amunicje i gościu ściąga cie na 2-3 strzały ,a ty Q**A 4 bursty i nic...

 

Mile widziane linki do downloadu i do filmików ;) Aha jeśli był podobny temat proszę o linka bo ja takiego nie znalazłem A SZUKAŁEM.

 

Pozdrawiam Paniszer/Mershero :uśmiech:

Edited by Paniszer
Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ghost Recon: Advanced Warfighter 1 i 2

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3731

 

Rainbow six Vegas 2

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10779

 

Generalnie to mogę polecić jak lubisz się po naparzać i trochę pokombinować "taktycznie" to polubisz. W obu masz cooperative na multi jak i zwykle tryby do wyrzynania się nawzajem.

 

Obie gry powinny Ci działać bez problemowo, skoro cod4 działa.

Link to post
Share on other sites

@Paniszer: Za dużo ci się chce, wątpię, żeby jakakolwiek gra spełniała twoje wymagania. No i nie mogę nie docenić stwierdzenia "się dead". Zaprawdę perełka polskiej mowy. :)

Każdy kto gra w fps i zna choć trochu angielski to na pewno zrozumie ... Mam 16 lat i używam slangu którym posługuje się z kumplami jak gramy to jest dział "Gry" ,a nie dział "Jestem zielony" gdzie są ludzie nowi i nie znają (tutaj) slangu asg. Uważam ten dział jako dział gdzie niektóre rzeczy można pominąć jeśli chodzi o "pisanie po polsku".

A co do moich wymagań to tak jak napisałem najważniejsze:

-gra online

-wychylanie się

-3 strzały w jakąś część ciała i ktoś ginie jak w TC:E...

-brak "shopu" w którym można kupić sobie lepszą broń pod względem szybkości zabijania...

 

Pozdrawiam i nadal czekam na odpowiedź ,aha i podkreślam gra online ;)

Link to post
Share on other sites

Ooo panie... ciężka sprawa. Nie wiem czy słyszałeś, jest taka niewielka firma, nie pamiętam nazwy, coś z okularami czy jakoś tak... aaa tak GOOGLE, zobacz tam, może będą mieli jakieś informacje.

 

Jeśli byłyby jakieś ciekawe gry to już byś się pewnie o nich dowiedział, nie ma nic więcej niż to co wymieniłeś czyli Americas Army, Combat Arms, Warrock

 

PS. http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&...d2039350df5af21 -2sec

Link to post
Share on other sites

Ooo google dzięki ,że mi przypomniałeś ,zapomniałem sobie o nich hmmm nic nowego ,szukam ,patrze ... no nic z kumplem trochu szukaliśmy co ja potem zrobiłem hmmm... a chyba spytałem czy ktoś na Witrynie maniaków asg nie wiem ,ale chyba tam umieją tylko powiedzieć ,że istniej coś takiego jak google i ,że nie ma takiej gry jaką ja chce...

 

Dobra koniec żartów i nie chce obrazić tym nikogo zwłaszcza jeśli chodzi o "że nie ma takiej gry jaką ja chce" nie ważne wiem ,że moje wymagania są dość duże ,mógłbym całe życie grać w tce link poniżej... ,ale najprawdopodobniej administracja się pokłóciła (słyszałem ,że główny administrator zmarł ,ale to raczej "ściema") i grupa się rozpadła i nikt nie naprawia "bagów" których jest trochę... Nie ma "apdejtów" ... i przez to dużo ludzi już nie gra w tą grę ... a gra była kultowa uwierzcie mi ... link do gry chciałbym coś w stylu :

wiem ,że trudno o taką grę ,ale może jednak ktoś zna coś takiego... a jeśli by była bardzo podobna to git bo by mi "skill" został :)

Edited by Paniszer
Link to post
Share on other sites

Link to co najwyżej do dema powinieneś dostać. Jak szukasz linka do pirata to nie to forum. Ja osobiście polecam R6 Vegas 1 i 2. Choć nie wiem jak tam jest w multi bo nie grałem, ale o ile dobrze pamiętam istniał tam też tryb co-op.

Choć jeśli naprawdę zależy Ci na realizmie polecam wcześniejsze części R6, od jedynki do Lockdown (bez tego ostatniego).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

... pewnie znasz co ci zaproponuje, D.F Black Hawk Down ( ma swoje lata ;) ale ja ją bd wspominam) zaczynałem od dema na multi. i w sumie tak zakończyłem, coraz bardziej ją rozbudowywali (nowe bronie, plansze itp. wiązało się z instalacja mod ów do gierki) a teraz to już się nie orientuje, ale pewnie w fulla jeszcze grają.

Małe wymagania, jest wychylanie no i żeby grac na multi trzeba posiadac orginał ( ale tego nie jestem pewien w 100%), no nie wiem czy tego szukasz ale ... zawsze jakiś nowy trop ;)

Link to post
Share on other sites

Polecam Ci Warrocka :) bardzo fajna gierka wychylanie kupowanie broni lvle noi oczywiście dużo graczy ;-)

tjaaa kupowanie ale za realne pieniądze (albo dłuuugie ciułanie Exp pointów). Co do ilości graczy to nie bawi mnie wywalenie z gry w połowie rozgrywki bo "koledzy" chcą sobie teraz poćwiczyć, albo że "bo za dobrze grasz". O poziomie chamstwa i buractwa na krajowych serwerach nie wspomnę... Generalnie po miesiącu nieregularnego grania zdeinstalowałem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Call of Juraez bounds in blood- Przeszedłem ją dwa razy. Polecam, mimo iż gra jest dość krótka.

 

Podpisuję się obiema ryncami, niezbyt długa (5.5 godziny), ale gra się miło, grafika śliczna, śmiga na niezbyt mocnym sprzęcie. Bardzo fajne pojedynki 'w samo południe'.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...