Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No właśnie, próbował już ktoś zmienić lufę na dłuższą?

Wczoraj ktoś podsunął mi ten pomysł, a dzisiaj rano postanowiłem go zrealizować. Oryginalną lufę zamieniłem na lufę chyba od uzi sprężynki o długości ok 223mm i założyłem na to tłumik. Po pierwszym strzale okazało się ,że trzeba jeszcze dodać śrubkę HU i teraz jest GIT!

Na zasięg spokojnie przebija MP5 z ICS-a. Normalnie rewelka, i po co mi AEG?

Link to post
Share on other sites

USP STTI to blowback z najniższej półki... gaz ucieka hyba bokiem, bo zasięg toto ma 20 metrów... lufa od sprężynowego uzi... z czego jest wykonana - aluminium? Z pewnością nie jest precyzyjna...

Wg. mnie żaden pistolet gazowy nie dorówna skutecznością AEGowi, a zwłaszcza mp5 ICS, które (o ile jeszcze działa) wyróżnia się na tle stockowych elektryków.

Link to post
Share on other sites

Kmieciu nie wiem kto Cię tak oszukał z tym uciekającym gazem i zasięgiem 20m?

Ze swoją oryginalna lufą przy dobrych kulkach i odpowiedniej temperaturze walił prawie jak AEG. Co do celności to akurat moge powiedzieć, że powyżej 25m jest już słabo, nie tam jakaś straszna kiszka ale trzeba się przyłożyć.

Po zmianie lufy zdecydowanie poprawiła się celnoś a zasięg jak na moje oko troszke przebija MP5 z ICS. I tak się akurat składa, że porownywałem moją mp5 z dwiema innymi i wszystko jestko jest ok.

Mam mały problem z HU ponieważ po wystrzeleniu kilku kulek na skutek oziębienia , gumka sztywnieje i co strzał mocniej podkręca.

Lufa faktycznie jest aluminiowa, ale srednice ma minimalnie mniejszą od oryginału, nie jestem w stanie podać dokładnego wymiaru bo mam przesuniętą podziałke na tym patencie do mierzenia.

 

Załacze kilka zdjęc za pare minutek.

Link to post
Share on other sites

No fakt można nosic w kaburze, ale nie polecam, ja mam kaburę na pasku ale w poprzek i tłumik odstaje strasznie. Zrobie sobie chyba taką na plecy i będe wyciągał broń przez ramie... HI HI...

 

Ronin jak się skróci lufę do oryginału to zasięg wróci też do oryginału.

W końcu caly bajer tego USP to właśnie ta lufa, przecież ze zwykłą to Ty chyba masz...

 

Foka, mi się wydaje że jednak zasięg jest lepszy od mp5 marui.

W trakcie strzelanki podregulowałem HU i się jeszcze poprawił.

Link to post
Share on other sites

Przyznaję się do błędu.

Nie powinienem był wyciągąć wniosków co do tego pistoletu na podstawie jednego egzemplarza :)

Gratuluję upgrejdu - teraz tylko przyczepisz kolbę od hardbala i lunetkę 4x20 i masz "Tanakę dla ubogich"

PS Przyczep lunetkę bezpośrednio do zamka - będziesz miał hardkicka w oko...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...