Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

 

Serwis i dział ASG nam się ciągle rozwija, mamy masę rzeczy których nie ma jeszcze na stronce więc jeśli czegoś potrzebujecie to warto zadzwonić, albo napisać zapytanie o towar. Poza tym gwarantujemy najniższe ceny jeśli chodzi o wyroby Classic Army. macie jakieś pytania, albo sugestie to proszę pisać na priva.

 

Można też męczyć ludzi ze sklepu na Puławskiej w Wawie - oficjalny salon firmowy.

Już niedługo będzie tam można "obmacac" wybrane repliki z oferty ;D

 

Koniec reklamy.

 

PS. Ludzie zajmujący sie ASG od drugiej strony (sklep/serwis) to w 99% też maniacy :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Również polecam ten sklep, zamawiałem tam już kilka razy, zawsze telefonicznie, bardzo miły kontakt - o wszystko można bezproblemowo zapytać czy też dogadać. Przesyłka zawsze przychodziła na następny dzień, teraz już wiem gdzie robić zakupy. POLECAM

 

Kolejne dwa zamówienia, tym razem coś większego, pierwsze to zębatki, sprężyna i czarna systema, drugie to tylko kulki. Oba zrealizowane w mniej niż 24h. Dodam tylko, że zamawiając właśnie w sklepie broń.pl zaoszczędziłem 101zł(!) za dokładnie ten sam towar porównując do cen asgshopu. Można mieć niższe ceny przy jednocześnie świetnej obsłudze oraz pełnej gwarancji ? Można. Polecam z całego serca! ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To i ja się przyłącze ze swoim + za ich sklep w warszawie.

 

Nabyłam tam swoja pierwsza replike korzystając z promocji i przyznam że przy okazji troche nowego o hobby sie dowiedziałam.

Szkoda tylko ze nie posłuchałam sprzedawcy w kwestii wersji repliki ale cóż począć - za upór sie płaci :roll:

 

PS. Dzieki sklepowi dowiedzialam sie o WMASG wiec oprócz sprzedaży spełniają też wyższą misje :D

Link to post
Share on other sites

Nie miałem jeszcze okazji odwiedzić sklepu w Warszawie jednak znów zakupiłem u nich replikę CA, mianowicie Mp5K (jestem wielkim fanem Mp5) do tego 3 low capy i 2 baterie. Zaskoczyła mnie 2-letnia gwarancja za co duży +. Transakcja jak zwykle była szybka i bezproblemowa. Polecam z czystym sercem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kilka kolejnych zamówień telefonicznych, realizacja jak przystało na profesjonalistów - bez żadnych problemów. Super kontakt z klientem. Po kilkudniowym 'poślizgu' kuriera (ogrom paczek do rozwiezienia w wigilię) otrzymałem telefon od sklepu z przeprosinami za to zajście, to się nazywa podejście do klienta! ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pod koniec grudnia konkret między 26 a 31 kupiłem u nich (sklep w Częstochowie) 2x CZ75D z ASG A/S. Jeden okazał się wadliwy. Niestety jakoś wypadło to w weekend więc dopiero 29 oddałem na serwis. I tegoż samego dnia z tego serwisu odebrałem po drobnych poprawkach (tak jak przypuszczałem zawinił zawór magazynka). Obsługa miła i szybka. Jak poprosiłem o telefon i czy jest możliwość naprawy przed 31 grudnia bo wyjeżdżam z miasta to nie było problemu.

 

Więc za obsługę, serwis i zorientowanie Duży +

 

Pewną wadą jest to że :D jak poszedłem do sklepu to mi powiedzieli że serwisu nie prowadzą bo serwis jest na dole ;) i człowiek, który dokonywał serwisu wydawał się bardziej zorientowany co jest na stanie od sprzedawcy w sklepie na górze :D ale cóż.

Jak już doszli do tego, że zapasowych magazynków nie ma (to stwierdzili, że zamówią do połowy stycznia (okaże się czy im się uda)) - trochę dziwne, że się sprzedaje replikę i nie trzyma kilku magazynków do niej ale cóż.

 

Ogólnie sklep w Częstochowie wypadł na + :ok: (większy + dla panów z serwisu ;) bo się spisali wspaniale i mniejszy dla obsługi w sklepie :) ale na pewno można trafić na gorszą)

 

[Te dwie CZki nie były pełnym zakupem coś tam jeszcze doszło Gaz, kulki i kabury jeśli dobrze pamiętam ale tutaj problemów nie było]

Edited by Cat_Black
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem od nich towar ponieważ akurat oni mieli zapasowe żarówki do latarki którą posiadam.

 

Przy okazji zamówiłem parę rzeczy do ASG.

 

Wybrałem opcję wysyłki przez DHL, wiadomo, lepiej trochę więcej zapłacić a mieć spokój.

 

Minęły cztery dni, zero odzewu, cisza.

Od dwóch dni dzwonię na infolinię, zero, cisza.

Piszę maile, zero, cisza.

Klikliam na livechat który mają na stronie:

Nie można połączyć się z operatorem, licencja wygasła.

 

 

Tym samym, Marka Broń.pl, oraz jej właściciel, firma KOLTER, jest dla mnie niepoważna.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem od nich towar ponieważ akurat oni mieli zapasowe żarówki do latarki którą posiadam.

 

Przy okazji zamówiłem parę rzeczy do ASG.

 

Wybrałem opcję wysyłki przez DHL, wiadomo, lepiej trochę więcej zapłacić a mieć spokój.

 

Minęły cztery dni, zero odzewu, cisza.

Od dwóch dni dzwonię na infolinię, zero, cisza.

Piszę maile, zero, cisza.

Klikliam na livechat który mają na stronie:

Nie można połączyć się z operatorem, licencja wygasła.

Tym samym, Marka Broń.pl, oraz jej właściciel, firma KOLTER, jest dla mnie niepoważna.

 

Może to jest/było przyczyną: http://www.bron.pl/content/view/full/93931

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Udałem się do sklepu patronackiego na Puławskiej w Warszawie. Zamówiłem 2 rzeczy, dostałem upust 8 zł bo sprzedawca stwierdził, że ''nie ma po co szukać końcówki''. Spędziłem 20 min na rozmowie o granacie madbulla HP (dużo informacji i porad otrzymałem, dzięki), a sam zakupiony granat działa lepiej niz w instrukcji.

Polecam. Szczególnie obsługę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Wczoraj byłem u nich w sklepie i z rozmowy ze sprzedawcą wynikło, że szykuje się jakaś promocja czy obniżka cen. Żadnych szczegółów nie chciał podać niestety. Kupiłem rękawiczki, kulki i nowy gaz walthera (ciekawe jak się sprawdzi).

Miła obsługa. Jednym słowem polecam :)

Link to post
Share on other sites

Kolejny plus tym razem za szczerość dla Pana z salonu na Puławskiej.

Niewielu sprzedawców potrafi przyznać że dopóki nie przetestują nowego produktu to radzą korzystać z wersji już sprawdzonej i od dawna dostępnej - całość dotyczyła nowego Green Gasu i niby nic wielkiego ale miło usłyszeć coś innego niż marketingowa ściemę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Właśnie co dostałem replikę z tego sklepu ;-) Więc należy się im pochwała na tym forum ode mnie dla tej firmy po tylu niepowodzeniach w AirSoftExtreme ;-) Kurier dostarczył mi ją po półtora dnia roboczego od zamówienia ;-) Paczka elegancko zapakowana, to co miało być w niej to było ;-) W sklepie ciekawe oferty, jest w czym wybierać no i przy replikach napis "dostępny w magazynie" a nie to co w innych sklepach i mam nadzieję że sprzęt który dostałem też będzie się sprawdzał należycie ;-) Sklep bezproblemowy a nie robiący ludzi w bambuko i przynajmniej odbierają telefony :lol:

 

Na prawdę polecam! Pełna profeska! 8)

Edited by marcines
Link to post
Share on other sites

Koledzuy daja dobra opinie, a ja dam zła i to wielka zła. w sobote zamóiłem mp7a1 potwierdziłem zakup. czekma mamy dzis wtorek . wysyłaka kurier za pobraniem czekam i nic wiec dopadłem gostka na live czat a ten mi wciska ze nie potwierdzone potem ze potwierzdone i ze mp7 niema na stanie . moze bedzie za ok tydzien. pełen profesjonalizm a co widze o 21,54 ze mp7a1 dalej jest dostepny. zenada,

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...