Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W poniedziałek w nocy zamówiłem na bron.pl karabin G36C firmy Umarex. Na następny dzień zadzwoniłem do nich, by sprawdzić czy wszystko ok z moim zamówieniem i dowiedziałem się, że w środę towar będzie u mnie :) I tak też się stało :) Mam więc dobre zdanie o tym sklepie i polecam go jakby co :)

Link to post
Share on other sites

Ceny mają wywalone w kosmos za niektóre towary i większości rzeczy nie opłaca się u nich kupować, chyba że ktoś lubi przepłacać te 20% lub czasem więcej. Mimo zniechęcającej ceny innych produktów ja zakupiłem sobie tam latarke walthera. I powiem tak - od tego sklepu jakości i szybkości obsługi klienta mógłby się uczyć prawie każdy inny sklep wysyłkowy. Ja byłem w szoku.

Link to post
Share on other sites

Tia... ja radzę sprawdzić ile kosztuje latarka Walther Xenon w ofercie tego sklepu i porównać z ceną ze strony producenta... :|

 

Żyjemy w cudownym kraju... W Niemczech tą latarkę można kupić z pierścieniem montażowym i dodatkowym wyłącznikiem zaciskowym na kablu taniej niż u "oficjalnego importera" u nas samą latarkę... :| (www.umarex.pl to ten sam sklep, a Umarex to właściciel Walthera)

Różnica cen na samej latarce to jakieś 80%...

 

Zadałem im zresztą niewygodne pytanie o ten fakt. Odpowiedzi nie było.

-

Link to post
Share on other sites

Hej Ritter na pewno nie dostałeś odpowiedzi na pw.?

sprawdz dobrze

pozwole sobie ja zacytować:

 

"Panie Tomaszu nie jest tak do końca bowiem wersje Tacticala kupowaliśmy jeszcze przed wejściem do Unii i wtedy towar jaki kupowaliśmy w Umarexie( a byl produkowany w Chinach bo tam są robione Tacticale) miał stawke celną 21% dodatkowo.

Całkiem możliwe że po nowej dostawie będzie ta cena lepsza, niższa ale to troczę czasu musi upłynąc ponieważ przy zakupie tych latarek były wymagane dość duże ilości, a tak dobrze nam sie to nie sprzedaje."

 

dziś mogę dodac tylko że na stronie producenta zawsze będą inne ceny niż u oficialnego przedstawiciela - my musimy to sprowadzić, zapłacić podatek, przesyłkę itd.itd.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przykro mi, ale żadnej odpowiedzi nie dostałem. Była wysyłana mail'em?

 

Nie dziwiłbym się tak bardzo, gdyby ta latarka kosztowała powiedzmy 90zł czy nawet 100zł.

To by mogło być jeszcze od biedy wyjaśniane transportem, marżą itd.

Ale u producenta kosztuje ona niecałe 15 euro. Jak łatwo policzyć w/g dzisiejszego kursu to jakieś 68zł. Róznica z ceną u Was to 61zł. Prawie drugie tyle.

 

Jeżeli różnica ceny tego samego towaru w dwóch krajach Unii wynosi niemal 100% to już jest coś nie tak. Ponadto jeżeli te latarki są sprowadzane z Chin, to Niemcy tak samo jak my za to płacą cło. A jednak potrafią mieć "normalną cenę"...

 

Przy takiej różnicy cen jeszcze długo nie sprzedacie tej "straszliwie oclonej" partii latarek...

 

na stronie producenta zawsze będą inne ceny niż u oficialnego przedstawiciela

 

I oficjalny przedstawiciel niby nie dostaje zniżki przy zakupie towaru u producenta, którego jest przedstawicielem?

 

Cena podana na stronie Walthera to "unverbindlich empfohlen Ladenpreis inclusive Mehrwertsteuer". Zalecana cena detaliczna zawierająca podatek VAT. Cena detaliczna. Oficjalny przedstawiciel to chyba nie detalista?

 

Na szczęście nie ma obowiązku kupowania w polskich sklepach... :wink:

Szkoda tylko, że tak często nasi handlowcy wykazują się podejściem, które nie pozwala nawet na taki "mały patriotyzm"...

-

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Jako, ze ostatnio sporo ludzi kupilo karabin G36C UMAREX, wszyscy jednoglosnie strwierdzili, ze nie ma w nim jednak systemu hop-up (w parametrach broni byl) Wszedlem na strone www.bron.pl, zostawilem ja na kilka minut, patrze pojawia mi sie czat z pracownikiem serwisu, w ktorym korzystajac z okazji powiedzialem co mnie boli (system hop-up, a raczej jego brak w omawianym modelu) Po kilku godzinach wchodze jeszcze raz do sklepu - pozytywne zaskoczenie - zamiast (w parametrach karabinku)

- system hop-up ujrzalem: system Shoot-Up :!:

wielki plus dla sklepu, mimo iz mogli zostawic ta informacje (taka dostali od producenta) zmienili na prawdziwa co swiadczy o tym, ze dbaja o klientow :D

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moje zdanie na temat tego sklepu jest podzielone.

CENY i towar to minus.

Natomiast obsługa jest OK. W razie wątpliwości dzwonią, i wysyłają na czas

Mój znajomy kupował tam bodajże dwa ingramy. Ktoś z obsługi zadzwonił aby potwierdzić kupno tego towaru (+) i paczka przyszła w umówionym terminie. wszystko OK.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Witam

 

Wotrek zamówienie

Środa dostawa pod wskazany aderes / to ważna informacja/;

Środa odsyłam produkt - towar uszkodzony;

Czwartek - wysyłaja towar ponownie;

Piątek towar dostarczony ale pod inny adres

/Wysłali paczke na adres do wystawiania FS a nie na korespondencji/

Niby pierdoła ale tak nie powino być :(

 

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 2:52 pm ]

Witam ponownie

 

doszedł uszkodzony :( moja cierpliwość się kończy :(

 

Koniec końców dostałem 3 szt, która działa :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja sklepu nie polecam wygrałem na ich aukcjach na allegro latarkę Walthera i włącznik. Po czym dowiedziałem się iż chociaż na aukcji było 10 włączników a tylko ja kupiłem sztukę. To następnego dnia podczas składania zamówienia dowiedziałem się iż włączników nie ma 8O

Ponad to chciałem zamówić kolimator ale jego również nie było choć na stronie nie ma o tym mowy 8O I tak plan poszedł się ..... Bo celowniki będę za ok. 2 tyg.

Link to post
Share on other sites

Popieram przedmówcę, ja też nabyłem na allegro latarkę z włącznikiem i towar dostałem miesiąc (!!!) po wygraniu aukcji. A dlaczego: "bo się skończyły" i czekają na nową dostawę. Czekali długo i w międzyczasie dwa razy dostałem informację że wysłali.

 

Towar jak już doszedł był OK, jednak jak się sprzętu nie ma na stanie to się go nie sprzedaje i tyle. U mnie minus.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Wielki plus dla broń.pl! :D Obnosiłem się z chęcią zakupu SPAS'a 12 jeszcze przed zakończeniem promocji, ale odpowiedzi dostałem dopiero po jej zakończeniu - cena skoczyła ze 149 na 249 zł ... Na szczęście z racji tego, że interesowałem się nim już wcześniej powiedziano mi, że zrobią dla mnie wyjątek i zapłacę tylko 149 :wink: Zobaczymy ile w tym prawdy i jaka będzie jakość pompki... Narazie, ogromny plus za naprawdę miłą obsługę i dbałość o klienta :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

A Ja powiem tak, że kupiłem u nich G36c jak chyba większosć ludzi bo tanie w miare, a i jakoś wykonania nie najgorsza. I jestem zadowolony ponieważ jest tak w załączniku, że gyd za mowi sie przesyłke przed 12 to na nastęny dzień się dostanie, ale Ja zabawkę swoja zamówiłem około 15 i już sie pożegnałem z myślą, że Ją dostanę następnego dnia, a tu około 17 pukanie do drziw i zastaje za nimi kurjera który zdyszany oświadcza, ze niesty byłby wcześniej, ale niemógł znalęść miszkania i bloku ( rozumiem gdyż nawet takśowki mają problem z dojazdem do mojego bloku). Więc dla Mnie ta firma ma duży plus:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Rys sytuacji:

 

Wystawiają z ramienia sklepu na allegro kamizelkę UTG Umarexa za 145zł. Kupuję bo cena atrakcyjna a sklep przecież spory.

 

Wpłacam we wtorek 145zł + 15zł za przesyłkę (według cennika za kuriera DHL Expres).

W środę następnego dnia rano dzwonię do sklepu i Pana Aleksandra Mordynia (który zajmuje się aukcjami allegro) potwierdzam zakup, mówię iż wpłaciłem już pieniążki wraz z opłatą za przesyłkę kurierem DHL. Pan Olek obiecuje szybkie, wręcz błyskawiczne wysłanie paczki (zależy mi przecież na czasie).

W czwartek dnia następnego kontaktuję się ze sklepem, żeby zapytać czy wszystko ok - dowiaduję się, iż paczka leży ale zaraz ją Pan Olek wyśle Pocztą Polską. Mówie hola hola jaką pocztą ?? Po pierwsze miało iść wczoraj, po drugie kurierem DHL Express 24h.

Pan Olek przyjmuje do wiadomości, obiecuje już wysłać żeby na piątek dotarło.

Dzisiaj (Piątek) pytam się sklepu o nr przesyłki żeby sprawdzić gdzie akutalnie się znajduje - okazuje się co następuje:

- paczka została wysłana wczoraj jak Pan Olek obiecał - wieczorem

- paczka została wysłana Pocztą Polską czyli totalnie ni w pizdu nie tak jak zapłaciłem

- Pana Olka nie ma będzie w poniedziałek więc nikt nic nie wie czemu tak się stało

- Pan X z którym rozmawiam przeprasza za zaistniałą sytuację.

 

Teraz kilka dodatkowych spraw apropos sklepu:

1. Kontakt łatwy jak nawleczenie nitki przez igłę na galopującym mustangu - totalna olewka, odpowiedź po 5-6h o ile w ogóle jest

2. Kompletna ignorancja klienta

3. Całkowity brak profesjonalizmu, jedyne co potrafią powiedzieć to słowa "oczywiście, natychmiast...".

 

 

Każdemu kto chce coś tam kupić doradzam - Nie dotykać obsranym patykiem (a na pewno nic w czym palce macza Pan Aleksander Mordyń - którego z tego miejsca serdecznie piernicze ;) )

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Nie miałem kontaktu ze sklepem internetowym, ale ze sklepem patronackim w Wawie przy Puławskiej. Sporo ASG jak na sklep wiatrówkowy i BARDZO fajna obsługa.

Można wypróbować replikę, podpytać o osiągi - a jak ładnie poprosić to przestrzelają wybrany model przy nas na chrono .

Zaskakująca jest obecność na sklepie modeli Made by CYMA, których nie ma w ofercie internetowej - widziałem Glocka 18c, M14, M4, AK-74 - zabawnie wyglądają wisząc obok wiatrówek 8-)

 

Chyba chłopaki mają zamiar poważniej wejść w rynek ASG i robią przymiarki.

 

+ za obsługę:

Zapytałem o GearBox w T-7000 > odpowiedzieli że metalowe zębatki (jak na stronie)

Zapytałem o wykonanie samego Box'a > powiedzieli ze rozkręcą i sprawdzą (a na potwierdzenie zrobią fotki) i mam się pokazać następnego dnia. :ok:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

No tak niższe ceny ale nie wiadomo z którego roku są te repliki bo co mi wiadomo to niektóre emki podobno z zeszłego roku to były trefne. Proponowałbym napisać do nich i dowiedzieć się czy CA które sprzedają są z najnowszej wersji producenta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem u nich 2 butelki kulek Gold fire 0.25/3000szt. I tak:

 

+Paczka pancernie zapakowana;

+W paczce znalazłem zamówiony towar

 

-Mandzioły podali niedokładny adres :wink: . Podali kod pocztowy, imię, nazwisko, nazwę miasta, ale gdzie na jakim osiedlu mieszkam to nie :wink: .

 

Ogółem: duży -

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o zakupy to ważne żeby podać dokładny adres, jak wszędzie :) Jeśli jest kłopot z dostawą to wystarczy żeby zadzwonić i nie ma problemu z dogadanie się :) tu pracują na prawdę normalni ludzie którzy w większości są "chorymi" maniakami broni, wiem bo sam pracuje w broń.pl i nie będę walił ściemy i podłej kryptoreklamy zaśmiecając WMASG że tak nie jest.

Serwis i dział ASG nam się ciągle rozwija, mamy masę rzeczy których nie ma jeszcze na stronce więc jeśli czegoś potrzebujecie to warto zadzwonić, albo napisać zapytanie o towar. Poza tym gwarantujemy najniższe ceny jeśli chodzi o wyroby Classic Army. macie jakieś pytania, albo sugestie to proszę pisać na priva.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich 2 butelki kulek Gold fire 0.25/3000szt. I tak:

 

+Paczka pancernie zapakowana;

+W paczce znalazłem zamówiony towar

 

-Mandzioły podali niedokładny adres :wink: . Podali kod pocztowy, imię, nazwisko, nazwę miasta, ale gdzie na jakim osiedlu mieszkam to nie :wink: .

 

Ogółem: duży -

 

 

a kto to są Mandzioły ??

 

zdaje mi się że jak zamawiasz coś na wysyłkę to sam podajesz adres więc nie wiem jak ktoś z Broń.pl mógł go pomylić?

zamawiałeś telefonicznie ? czy przez neta ?

jak telefonicznie to mogłeś nie wyrazie podać dane ..ale skoro nie ma informacji o osiedlu to może jej nie podałeś ?

a jak przez neta to już ewidentna wina zamawiającego.

 

ale towar jest Ok i chyba ogólnie jesteś zadowolony więc nie wiem czemu ten DUŻY -

 

?

 

ale jak nadal jesteś niezadowolony to proszę o kontakt na PW

postaramy sie jakoś zadośćuczynić błąd jakiego się czasem nie da uniknąć

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...