Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam

 

iteresuje mnie czy w naszym pięknym kraju jest możliwość zakupienia gdziekolwiek (poza Apogemusem i szycie.friko.pl) kamizelek EAGLA lub ich dobrych kopi?

 

druga sprawa:

ta kamizelka

http://www.special-arfare.net/data_base/30...tac_v10_sf.html

napisane jest ze to EAGLE a na stronie EAGLEIndustries.com nie znalazłem takiej.

 

moze ktoś polecić sklep zagraniczny z kamizelkami taktycznymi, głównie chodzio tą z linku wyżej?

 

pozdrawiam

wilku

Link to post
Share on other sites

Tac-V10-SF to produkt Eaglea, a czemu go nie ma na stronie to tajamnica poliszynela. Oprócz mnie i Friko.pl można kupić podróbki bodajze chińskie. Kuba Bosski takie sprzedaję o ile wiem. Ale podobno siatka nie jest zbyt mocna. Popytaj się użytkowników, bo ja znam tylko ploty. Poza tym czasem się trafiają po naprawdę niskich cenach.

 

Oto kilka zdjęć mojej kopii Tac-V1-N-A we francuski kamuflaż 8)

kam1.jpg

kam8.jpg

kam5.jpg

Plecy zmodyfikowane wg. życzeń klienta

kam6.jpg

Link to post
Share on other sites
Tac-V10-SF to produkt Eaglea, a czemu go nie ma na stronie to tajamnica poliszynela.

 

V10-SF to "custom made" szyty na zamówienie operatorów z którejś grup USSF. Może dlatego nie ma go w oficjalnej ofercie (z resztą paru innych ciekawych rzeczy też)

 

A co do kamizelek Apogeumusa, chyba kiedys trzeba będzie złożyć zamówienie :-)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
V10-SF to "custom made" szyty na zamówienie operatorów z którejś grup USSF. Może dlatego nie ma go w oficjalnej ofercie (z resztą paru innych ciekawych rzeczy też)

O ile się nie mylę to była robiona na zamówienie żołnierzy z 10 grupy SF (stąd nazwa)

 

 

A co do kamizelek Apogeumusa, chyba kiedys trzeba będzie złożyć zamówienie

Polecam się na przyszłość

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Przepraszam za offtopic, ale co to za radyjko Radmoru? Czy na to trzeba jakieś pozwolenia, czy też można je sobie kupić np. w Gdynii w sklepie Radmoru?  

 

Niestety nie mam pojecia czy mozna je kupic ani gdzie:)

 

To kamizelka z szycie.friko? Rzeczywiście plecy ma podobne do Eagla

Nie, ta kamizelka nie jest z szycie friko. Zostala zrobiona przez fachowca na zamowienie.:) Ale jest na sprzedaz, bo mam smaka na ABA Mod.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Ten materiał na plecach to wzmocnienie czy kieszeń na camelbaka?

No zeby wiecej nie nabijac bezsensownie postow napisze na zapas wszystko:)

to z tylu to kieszen na garba, (na zdjeciu garb nie wlozony bo potrzebowalem na rower) patek kieszeni z przodu nie widac bo mozna je wsunac za kieszen (troche ciezko to wytlumaczyc) ma sniper pada co dosc sie przydaje wiadomo do czego, co jeszcze? nic mi nie przychodzi do glowy wiec pytaj a moze jednak warto ten licznik ponabijac:)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...