Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Remington 870 - 8870, 8870A, 8970, 8970A [SY]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, kupiłem dokładnie tydzień temu Remington M870 [sY] i jak na złość właśnie się zj****. Najpierw się zaciął a teraz już w ogóle nie chcę się przeładować. Co może być przyczyną i czy będę mógł to zrobić sam czy serwis?

Link to post
Share on other sites

I właśnie się szykuję go zamówić :-D

Ale do tych drewniaczków to lepiej poszukaj jakiegoś stolarzo -rzeźbiarza żeby Ci wystawiał coś w podobie... Bierzesz czułenko i zdjęcie jakby to miało wyglądać i w drogę... Bo te od G&P to pasują ale moim zdaniem do taktycznej wersji (bo też z czarnego tworzywa), takiej jak na GFie mają...

O takie coś. http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=32_138&products_id=6987

Ale do takiego czegoś (ino lufkę trza przykrócić)

http://gunfire.pl/product-pol-1152203101-Replika-strzelby-870-Tactical.html

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Ciekawe ile kosztowałoby wydrukowanie takiego chwytu na drukarce 3d. U mnie w mieście otworzyli właśnie Leroy coś tam coś tam i mają tam właśnie taką usługę? Z czystej ciekawości podjadę i się zapytam. Zresztą tu na forum kiedyś kolega Dread pisał o możliwości druknięcia czegoś na takiej drukarce. Ciekawe ile taki chwyt by kosztował?

Link to post
Share on other sites

Wiem jak wygląda, bo sobie obejżałem gotowe wydruki. Tak tylko się zastanawiam nad możliwościami wykombinowanaia tańszego czułenka w kształcie o jakim pisze karol_alasz. Bo w Polsce to chyba nie do dostania, a cena z linku to 30% procent ceny repliki z z GF.

Link to post
Share on other sites

Tak jak cena niemalże każdego konkretnego dodatku do replik...

G&P to dobra firma- jak Ci się znudzi rączka albo replika wyzionie ducha to odsprzedasz w komisie,chętnych nie braknie... Nowe repliki kosztują 700-1400 zyków a optyka do nich (też repliki) tyle samo... I nikt się nie skarży... Ja za samą szynę ris do tego shota też tyle płaciłem-uśmiech na twarzy-bezcenny :-D. Zawsze możesz całego shota z mad dogiem od G&P za 185 dolków + wysyłka+cło+podatek zapłacić... Pytanie na ogół nie brzmi "jakie to drogie" tylko "jak bardzo tego chcę ".

I nadal doradzam cí znajdź jakiegoś gita co Ci to w drewienku wystruga...

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites

Tak się teraz zastanawiam, co by sobie nie ciachnąć lufy zewnętrznej, tylko ciekawe jak to ny się miało do gwaracji? Niby mechanizm nic by nie ucierpiał, ale kto wie? Co do samego czułenka, to muszę je zdjąć i oblukać jak to dokładnie wygląda w środku, bo zewnętrzna strona to myślę, że przy odrobinie zaparcia jest do zrobienia.

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz całego shota z mad dogiem od G&P za 185 dolków + wysyłka+cło+podatek zapłacić... Pytanie na ogół nie brzmi "jakie to drogie"

Można taniej:

http://gunfire.pl/product-pol-1152197953-Replika-strzelby-GP-SHG001S.html

http://shop.ehobbyasia.com/gandp-m870-mad-dog-type-handguard-for-maruzen-ca870-gandp-m870-1.html#.UzrBE1dNhcp

 

Wychodzi ~750zł plus ~35$, czyli w sumie ~855zł w dodatku serwis w polsze :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli to ty miałbyś go wycinać - być może tak, jeśli miałby to robić ktoś inny - nie.

Koszty robocizny przy produkcji pojedynczej skomplikowanej części z drewna + projekt, wyniosą cie więcej niż zakup gotowego chwytu w HK.

No i musiałbyś mieć jeszcze obiekt "wzorcowy"

Edited by Tomek P-ń
Link to post
Share on other sites

Uuuuuuu... Już nie nadążam... Nawet nie wiedziałem, że jest w polszy do dostania... \m/

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Eeeeee... Coś się wymyśli. W G&P nie ma dziurek do przekręcenia tych szyn śrubkami. Niestety są tam już takie podłużne przerwy czyli nici z wywiercenia takowych... Ale chyba zapoznam uchwyt z żywicą epoxydową i utwardzaczem i zrobię te otworki.... Czego się nie robi dla chwały....

Bardziej mnie zmartwił fakt,że lufki wewnętrzne z hopkami nie pasują od G&P do tych replik... Jeszcze tylko zostało sprawdzić zespół tłoka... Bo trochę mnie ten białawy plastik wkurza w tym otworze z.boku....

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam ostatnio zakupiłem sobie używanego shotguna a dokładnie : http://gunfire.pl/product-pol-1152203101-Replika-strzelby-870-Tactical.html

I teraz pojawiają się problemy:

1. Komora HU jest pęknięta i bardzo nieszczelna. Czy można przykleić ją do lufy?

2. Orientuje się ktoś jakie komory Hu i lufy mogą tutaj pasować? (lufa jest bardzo krótka, jedynie 22cm)

3. Mógłby ktoś przesłać zdjęcie wnętrze repliki, gdyż mam trochę kłopotów z jej złożeniem?

 

Z góry dziękuje i mpozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...