Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Stock zebatki bez problemu chodza mi na m140 w SAWie, chodziły bez problemu na m210.

 

Kable oczywiście - warto wymienić, o baterii zawsze zapominam. 9.6v dobrej pojemności to minimum. Silnik da rade, nawet się nie zmęczy, Głowice mam wmontowane w hk416 które chodziło na m210, nawet śladu zużycia nie było po 6k kulek, prowadnica full metal jest - da rade, łożyska - jesli trafiłeś na metalowe to je zostaw, jesli nie, to wymień na jakiegoś elementa nawet.

 

Stock zebatki bez problemu chodza mi na m140 w SAWie, chodziły bez problemu na m210.

 

Kable oczywiście - warto wymienić, o baterii zawsze zapominam. 9.6v dobrej pojemności to minimum. Silnik da rade, nawet się nie zmęczy, Głowice mam wmontowane w hk416 które chodziło na m210, nawet śladu zużycia nie było po 6k kulek, prowadnica full metal jest - da rade, łożyska - jesli trafiłeś na metalowe to je zostaw, jesli nie, to wymień na jakiegoś elementa nawet.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak, chińczyk pociądnie m150 bez większych oporów. Osobiście mam 2 repliki, które są poddane w ten sposób tuningowi, obie chodzą na akumulatorze 12v i obie na auto. Jedna to jest hk416 JG (ten sam gb co m16 jg) m140 do pełnego stocka, tylko auto - rozdzielacz ognia pojedynczego sidał, a jestem zbyt leniwy żeby wymieniać) i akm cm.048m z m150 systemy i nic więcej. HK ma przebiegu około 40k kulek na długich seriach itp. itd., a AKM jakieś 10k kulek, w 90% auto.

 

Aha, w hk416 nie ma śladów zużycia, ma 480 fps, szybkostrzelność 25-26 kulek na sekundę.

AKM 520 fps, 20 kulek na sekundę.

Link to post
Share on other sites

@sakamuto22

To dalej miej opory przy wkładaniu M130. Zwierzu ma 100% racji. Do nowych "chińczyków", które mają silniki neodymowe wystarczy dać akumulator 12V i pociągnie, na standardowych zębatkach, każdą sprężynę dostępną na rynku. Sprawdzone.

Jednak ciekawsze jest to, że najzwyklejsze plasticzane części to wytrzymują.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Stock zebatki bez problemu chodza mi na m140 w SAWie, chodziły bez problemu na m210.

CO???

To po co ja kupowałem Max Torque prometheusa, do m170. ;-)

Ale tak na serio, jak to możliwe, że chińskie zębatki za 60 zł i chiński szkielet za 40 zł wytrzymują m210. :poddanie:

To (chyba) niemożliwe.

Ale są podobno takie rzeczy, co sie nawet fizjologom nie śniły. ;)

Edited by ramiel
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...