Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kompania Piwna raczej zjawi się w sile 2-3 ludków. Pancerne Gacie bierzemy

Na wszelki wypadek weźcie nadmiar pancernych gaci dla FST - zawsze się przydadzą 8)

(co ten Wonski miał na myśli?)

Nie wiem, i chyba wolę nie wiedzieć (vide wczorajsze, tfu.. już po północy :lol: - przedwczorajsze opowieści Wonskiego w Mieczewie - kto słyszał, ten wie o co chodzi :wink: ).

Link to post
Share on other sites
Niestety nie mogę pić wódki - mam obrzydzenie i choćby po jednej 50'ce zaczynam rzygac - wyglada to bardzo widowiskowo ;)

Teraz już wszyscy wiemy co będzie głównym motywem naszego pokazu :P

 

Dlatego muszę wlewać w siebie niezliczone ilości browaru...

Piwo jest niepoliczalne, chyba że w butelkach :P i tylko na trzeźwo.

Link to post
Share on other sites

Dołączam się do wniosku Zjawy.

 

Zamista off-topiku proszę organizatorów o ukonkretnienie:

:arrow: co gramy :?:

:arrow: gdzie się zbieramy :?:

:arrow: kiedy start - kiedy koniec (z rozbiciem na poszególne dni - nie każdy może być od początku, nie każdy może być do końca) :?:

:arrow: spanie pod chumurką czy może na dnie rzeki :?:

:arrow: dalsze rzeczy które powinni ogłosić organizatorzy a o których nie wiem/nie wspomniałem

 

Jak ktoś ma zamiar jechać z innego województwa to chciałby wiedzić cos więcej ...

Link to post
Share on other sites

A może przeczytał byś cały wątek? Wszystko o co pytasz już było...

 

Ale na Twoją prośbę:

 

Spotykamy się w piątek - tu zapoznacie się ze scenariuszem i terenem.

Jak mówiłem walki to CQB/MOUT. Śladowe ilości walki leśnej...

Sobota - strzelamy się od 9 rano do ok. 16 w Kłominie (opuszczone spore miasteczko)

Powracamy do Bornego - tutaj wyznaczona grupa ok. godz 18 odegra 3 scenariusze na pokazie a reszta zabezpieczy teren. Ok godz. 20 impreza integracyjna.

Niedziela: Strzelamy o tej, o której wstaniemy ;) Ok godz. 15 - apel i zakonczenie zlotu.

 

W Bornem spotykamy się przy hali sportowej - to nasze miejsce noclegu, które załatwiłem za darmo, ale jeśli ktoś chce spać w lepszych warunkach mogę polecić pensjonaty (na priv)

 

Z powodu większej niż planowana ilości chętnych możliwe jest, że urząd nie zdoła wykarmić nas wszystkich, niemniej jednak nocleg mamy zapewniony.

 

 

 

WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE UKOŃCZYLI 18 ROKU ŻYCIA PROSZĘ O KONTAKT WASZYCH RODZICÓW ZE MNĄ POD NUMEREM: 600 906 992 ORAZ O WYPISANIE ZGODY.

 

Wzór zgody:

 

Wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego dziecka (Imię, nazwisko) w manewrach Air Soft Gun odbywających się w dniach 20 - 22 sierpnia w Bornym Sulinowie. Oświadczam również, że zapoznałem/am się z regulaminem dostępnym na stronie www.wmasg.pl, oraz zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie niesie ten sport.

Oświadczam, że w razie ewentualnego wypadku nie będę wnosić sprawy przeciwko organizatorom manewrów.

 

 

Imię, nazwisko oraz numer dowodu osobistego obojga rodziców/opiekunów prawnych.

 

 

W razie pytań proszę o kontakt: 600 906 992 lub PW czy też e-mail.

Link to post
Share on other sites

Lista obecności na dziś:

 

 

Green Pigz - 10 osób

Dzikie Gęsi - 10 osób

Korpus + AST - 12 osób

S.T.Re.F.A - 12 osób

RAI - 4 osoby

AWR - 4 osoby

BlackWater - Hargin + kilka osób

Kampania piwna - 2 osoby

KRA - 2 osoby

Gorylas - ???

FST - 5 osób

[Medyk] Majcher

Wrocław - 8 osób

 

Kapral

S3_Max

Wonski

Kevin

Hoplita

Spetsnaz

 

 

Czyli na chwilę obecną 60 - 80 osób :) a to chyba całkiem nieźle...

Link to post
Share on other sites

..........spotkali się, pogodzili, bawili się świtnie, potem były fotki, całuski i było to:

 

za sześcioma aegami,

 

za sześcioma gazówkami

 

za spręzynami........

 

i gadali

 

itp...

 

 

to do zobaczenia w piątek 20 sierpnia 2004 roku!

 

Kevin

Link to post
Share on other sites

Qbs proponuję żebyś powściągnął swoje oratorskie talenta i do zlotu zachowywał się przynajmniej tak jak inni. Jak już będziemy mogli sobie porozmawiać z bliska to powiesz, każdemu co o nim myślisz. Wtedy się zobaczy. Myślę, że jesteś w stanie sprostać temu wyzwaniu :P

Pozdro

PA.

PS. A kolegi nie ustawiaj, bo bidok niechcący wsadził palec miedzy młot a kowadło i to nie jego wina.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...