Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam jeszcze pytanie , w jakim to będzie Bornym sulinowie w której części polski bo znam 3 borne :).
Borne jest jedno  Proponuję sprawdzić na www.pilot.pl

a ja z ciekawosci sprawdzilem i juz wiem o co chodzilo Borne Sulinowo jest jedno, ale wszystkich Borne jest trzy: http://www.pilot.pl/index.php3?Z_CITY_NAME...orm_t=1&lang=pl :wink:

 

a teraz wam szczena opadnie ile my mamy odpowiedników: http://www.pilot.pl/index.php3?Z_CITY_NAME...orm_t=1&lang=pl :D (mój to ten: http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=417&lang=pl :wink: ), oprocz tego sa rozne Chełmna, Chełmiec*(odmieńcie to sobie bo nie umiem tego odmienić :wink: ) itp., i jak tu sie nie pogubic :D :wink:

Link to post
Share on other sites

ja tez pragne QBS Cie bardzo pochwalić ale przestrzec, załatwiłeś pięknie 60 miejsc, ale co zrobisz jak bedzie wiecej osob? Moze jakas konkretna lista obecnych? Pamietaj ze korpus wpisał sie pierwszy :P

 

i moja delikatna prośba o jakiś plan całego zlotu.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

QBS, jeżeli zrobicie tą listę obecności, to wpisz od razu mnie i BT. Na razie nie mam innych stuprocentowych jadących, ale myślą nad tym panterra i Dziadek.

 

A właśnie, w sprawie Dziadka: jak będzie z nieletnimi?

 

Pozdrawiam

 

(z góry zastrzegam, że odpowiadam dopiero w piątek, jak przyjadę do domu)

Link to post
Share on other sites

Plan zlotu:

 

Przyjazd: Zaczynamy się zbierać od godziny 16 w piątek.

W piątek zapoznanie z terenem i scenariuszem + jakiś grill dla chętnych.

Sobota: Wstajemy - Ok 9 zaczynamy kilkugodzinną, długą akcję - kończymy o godz. 16 i jedziemy na teren zlotu pojazdów militarnych, tam zabezpieczamy i udzielamy pokazu od godz. 18 do 20.

 

Po godz. 20 zaczynamy się "integrować" w lokalu, który uprzednio wybiorę.

 

Liczba magiczna 60 zostaje zmieniona na 80.

 

Niedziela - Strzelanie dla chętnych, ok godz. 15 apel zakończający zlot i wyjazd do domu.

 

 

UWAGA! SCENARIUSZ SOBOTNI JEST TO WALKA W MIEŚCIE - WYPOSAŻAJCIE SIĘ WIĘC POD WALKĘ CQB/MOUT. PRZYDATNE MOGĄ BYĆ LATARKI (WALKI W PIWNICACH) ZAŚ DLA SNAJPERÓW ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA NA DACH.

 

 

Sprawa nieletnich: Proszę o telefon od rodziców/opiekunów.

Minimalna bariera wiekowa to UKOŃCZONE 16 lat. Wymagana pisemna zgoda rodziców.

 

Nikt nie bierze odpowiedzialności za KinderKommando - jeśli jesteście wystrczająco odpowiedzialni to możecie jechać, jeśli Wasi rodzice stwierdzą, że nie - to przykro mi.

 

Tel. do mnie: 600 906 992.

 

-------------------------------------------------------

 

Jako, że odwiedzi nas większa grupa ludzi z Szczecina daje Wam wytyczne jak dojechać aby oszczędzić drogi.

 

Drogą nr 10 na Piłę, aż dojedziecie do Wałcza. Tam na skrzyżowaniu skręcacie w lewo - nie pamiętam dokładnie które to skrzyżowanie - przykro mi. Ale kierujcie się na Szwecję (nazwa miejscowości) ew. popytajcie ludzi. W Szwecji skręcamy w lewo na Nadarzyce. Z Nadarzyc do Bornego tak jak w opisie wyżej.

 

 

--------------------------------------------------------

 

 

A tutaj trochę o zlocie, pod który nasz zlot jest podpięty:

 

www.infologis.pl/~zlot/?lang=1&cat=0&art_id=18

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...