Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WONSKI melduje gotowość do "manewrów" w Bornem - czy jak się to pisze. Mogę z Poznania zabrać jeszcze 3 osoby. Ja biorę namiot wrazie cóś. Jak ktoś chętny dawać znać na 501482274 - ale zaznaczam mile widziana zżutka na paliwko. Jadę w piątek popołudniu lub sobotę wcześnie rano - do uzgodnienia.

Link to post
Share on other sites

No kolego nie bądź taki dosłowny - jestem hetero!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Taaa my wiemy :lol:

 

Małe pytanko, a czy będą jakieś cipeczki czy nastawić się na homoerectus?

 

Jak w każdym mieście - zdarzają się tam osobniki płci żeńskiej, więc będziesz mógł "zamoczyć robaka" jeśli o to Ci chodzi.

 

Polecam lokal www.rasputin.ws ale jest trochę drogi a dziewczyny średnie...

Link to post
Share on other sites

QBS, a gdzie w końcu jest impreza integracyjna?

Bo nie mogę się tego doszukać w ostatnich OT :wink:

W jakimś lokalu w Bornem czy w Kłominie?

 

Poznańska część FST (a w każdym razie, ja i BT na pewno) przyjedzie w piątek pod wieczór albo w sobotę dość rano 8)

Link to post
Share on other sites

Jako, że nie mogłem znaleźć wystarczająco dużego lokalu impreza odbędzie się w hangarach, które podczas pokazu będziemy szturmować :)

 

 

---------------------------------------

ACHTUNG KINDERKOMANDO

------------------------------------------

 

Do ludzi 16-18 roku życia

 

 

Proszę oświadczenie od Waszych rodziców, iż w razie wyrządzenia przez Was szkody zobowiązują się pokryć koszty jej usunięcia.

 

WZÓR:

 

Oświadczam, że w razie wyrządzenia szkody w trakcie manewrów ASG w Bornym Sulinowie przez moje dziecko (imię, nazwisko, zamieszkałe w (adres) zobowiązuję się pokryć koszta jej usunięcia.

 

 

Imię i nazwisko rodzica, oraz numer dowodu osobistego.

 

 

----

 

 

Nie zapomnijcie również o pozwoleniach! Wzór pozwalający na uczestnictwo w strzelance znajduje się w tym wątku kilka postów wcześniej...

 

ABSOLUTNIE KAŻDY NIEPEŁNOLETNI BEZ ZGODY ORAZ OŚWIADCZENIA NIE BĘDZIE DOPUSZCZONY DO ROZGRYWEK ORAZ UCZESTNICTWA W ZLOCIE

 

 

I żeby nie było później "No daj spokój, zapomniałem" czy czegoś takiego.

Link to post
Share on other sites

Świetlówki,mmmmm dobre, rozbite mmmm = rozbite szkło= rozbita butelka=rozlane piwo. stop, piwa niewolno rozbijać/rozlewać :wink:

a tak serio.

Jeżeli szef i/lub żona pozwolą zjawimy sie w piątek wieczorem, a jeśli nie to rano w sobote. Do żarcia naczynia trza wziąść ? nie wiem czy mi mój fafik menażke pożyczy :twisted:

P.S. niema już Kompanii Piwnej

jest Specnaz-Skorpion (prosze się nie czepiać skrótów tej nazwy)

A defilada jest przewidziana,? Jeśli tak to na kiedy?

Link to post
Share on other sites
A defilada jest przewidziana,? Jeśli tak to na kiedy?

 

To dobry pomysł. Może faktycznie zrobić defiladę jak na olimpiadzie. Drużynami lub reprezentacjami miast. Co o tym myśli organizator?

 

mysle, ze nie to jest mottem tego wyjazdu - z defiladami mozna poczekac na 1 maja ... tudziez 11 listopada

 

IMO defilowanie przed tlumem, ktory badz co badz bedzie mial nas w du... nie ma sensu

Link to post
Share on other sites
IMO defilowanie przed tlumem, ktory badz co badz bedzie mial nas w du... nie ma sensu

No nie rozpędzaj się, zawsze możemy podczas defilady pokazać tłumowi gdzie my go mamy :P

A serio to już nie lubię tego tłumu jeżeli z góry mają nas w dupie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...