Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

Coś tu kurna głucho od 2 dni. Ostał sie jeno sznur. Mam nadzieje że wam pogoda dopisze. aha ktoś mi maila wysłał i napisał: Przyjedz do Bornego to masz wjeby. I wszystko w pariadkie oprócz tego że wysłał mi virusa !!!!!! Ale że komp zarejestrowany na żone, to go zabrała na KWP w Poznaniu i tam odnajdą dowcipasa. Groźba karalna 3lata, wobec funkcjonariusza, więcej, szkoda że taki kolo nie potrafi znieść krytyki i ucieka się do takich metod. I co tu o takich myśleć?? Jak sie przyzna , spoko, luz wycofane, a jak nie ......

P.S. mamy 3ech obserwowanych ( to forum jest też)

 

Jestes moim guru !!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

XIE podziękuj mu za ode mnie za to, że tak ładnie hałasował :) Oraz za to, że zrobił mnie swoim dyżurnym dystrybutorem mąki :lol:

 

 

Co do zlotu to mam nadzieję, że Wam się podobał.

Wybaczcie mi to, że było trochę niedomówień - chyba jestem jeszcze za mało doświadczony aby organizować zloty, choć z drugiej strony właśnie dzięki temu zlotowi dowiedziałem się kilku rzeczy, na które zwrócę uwagę w przyszłości. I nie chodzi mi tu wyłącznie o to, że mam 3mać się z dala od Kaprala :lol: ale także o wskazówkach co do powtórki takiego zlotu.

 

Proszę wszystkich uczestników o wypowiedź - nie bójcie się krytykować - napiszcie co Wam się podobało a co też nie.

 

Jeszcze raz serdeczne dzięki dla wszystkich tych, którzy przybyli!

Link to post
Share on other sites

Salut!!

Mnie tam sie podobalo chociaz bylo duzo GLUPICH i NIEPOTRZEBNYCH niedomowien. Zeby nie rozciagac zbytnio..najwazniejsze to to by byc punktualnym i nie przeciagac, bo czekanie z niewiedza bywa denerwujace. No i troche popracowac nad "scenariuszem" ktorego nie bylo. Ale dziekuje wszystkim organizatorom za trud i wysilek wlozony w organizacje. HOOAH

 

Fotki z mojego aparatu znajduja sie na http://neo.telsten.com/ssak/zdjecia.rar [ze zdjeciami mozecie robic co chcecie, nie biore na nich praw autorskich]

 

 

zdjecia zostana usyniete na poczatku wrzesnia, jakby ktos je chcial pozniej piszcie na prv

zdjecia juz sa

Link to post
Share on other sites

To był mój 1szy zlot, wiec nie mam jak porównać, ale moim największym zastrzerzeniem, jest oznakownie drużyn, którego praktycznie nie było. Opaski powinny być na oba ramiona i większej szerokości. Scenariusz, był jak opaska, czyli nijaki. Ale ogólnie było fajowo ,no i grochówa 1sza klasa :D

Link to post
Share on other sites
To był mój 1szy zlot, wiec nie mam jak porównać, ale moim największym zastrzerzeniem, jest oznakownie drużyn, którego praktycznie nie było. Opaski powinny być na oba ramiona i większej szerokości. (...)

 

Nie ma to jak moja, z opakowania po kitkacie 8)

 

Dla mnie wypas :wink: Pozdrowienia dla wszystkich, jak się domyślam, od całego WRO(cławia).

Link to post
Share on other sites

Było super....miejsce noclegowe świetne, grochówka pyszna, spoko ludzie. Tak jak moi poprzednicy mógłbym przyczepić się do scenariusza(czy jego braku) i zbyt długich przygotowań do walki. Ale nie ma co, QBS postarałeś się, dzięki za trud włożony w przygotowania.

pozdro

ps. co do opasek, było ich około 35, wróciło do mnie 7. Jak ktoś się skapnął w domu ze zapomniał oddać, to można to zrobić za tydzień na rzeźni w Bydgoszczy.

jeszce raz pzdro

Link to post
Share on other sites

gratuluje organizatorowi za darmowe spanie i jedzenie, dziekuje uczestnikom za wiele godzin zabawy.

 

moje uwagi:

-scenariusz a wlasciwie jego brak

-oznaczenia drużyn, czasami niesamowicie ciezko bylo rozpoznac który to wróg :)

-zasady respawnu: gdy baza kolorowych była poważnie oblegana kolorowi wchodzili do niej jako "zywe trupy" i wewnatrz sie respawnowali przez co było wlasciwie nieskonczenie wiele obronców :) nie latwo bylo tam walczyc :)

-zasady z flagami byly bardzo niejasne przynajmniej na starcie z powodu niedomówień

-czasami trzeba bylo zdrowo strzelić w głowe żeby ktoś zareagował :)))

-czas pomiedzy manewrami a pokazem był absolutnie chaotycznie zorganizowany :) niewiadomo było co z pokazem, jak juz pokaz miał być to czekalismy na pozycjach niesamowicie dlugo.

-sam pokaz bardziej by mnie zniechecil jak zachęcił do asg :P

 

ale impreze uznaje za udaną :) nie zaluje ze przyjechałem i mysle ze to powtórzymy. plusy :)

+spanie za darmo w dobrych warunkach :)

+ciepły i smaczny posiłek tez za darmo

+atmosfera :)

+ludzie

+teren swietny :) budynki trudno dostępne ale dało sie wejść, moglismy sprobować jakis scenariusz bez wchodzenia do nich, ciekawe co by wyszlo :)

+zlot pojazdów mozna było sobie obejrzeć, chyba hmmwv zainteresowały nas najbardziej :)

+ludzie wcale nie mieli nas w dupie jak ktos tu mówił ze bedzie :) a wrecz przeciwnie wypytywali, robili sobie zdjęcia, krecili filmy, swietny klimat :)

 

pozdrawiam serdecznie :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki QBS_FST za chęci i zorganizowanie zlotu.

Dziękuję wszystkim uczestniokom za udaną zabawę, było całkiem miło.

Co do wad. Scenariusz i sposób rozgryki był trochę dziwny. Reeszta jak w życiu: w trakcie walki komplety chaos, brak dowodzenia, ze względu na wielkość opsaek utrudnione odróżnienie wroga od swojego, w zasadzie więcej razy poległem od Frindly Fire niż od wrogiego ;)

 

Jeśli będzie kolejne spotkanie w tym miejscu z pewnością się pojawię.

Link to post
Share on other sites

Strzelanie super.

 

Trzeba zauważyć jedną rzecz bardzo często spotykaną na niekomercyjnych, darmowych imprezach.

Mianowicie: organizatorzy też chcą się bawić!

 

A to oznacza że nie mogą zbyt dobrze kontrolować przebiegu imprezy. QBS tak jakby zwołał kilka ekip do Bornego, a dokładniej do Kłomina i dalej wszystko miało toczyć się samo. Wszyscy wiedzą po co przyjechali więc im opiekunki nie potrzeba. Stąd może pewne niedociągnięcia, które jednak były do wytrzymania.

 

Samo osiedle po wojskowych był czadowe, przemieszczanie się z budynku do budynku... po prostu super!

 

Uważam że strzelanka była bardzo udana, niemniej jednak chciałbym żeby każdy z operatorów ASG którzy byli w Bornem, tu na tym forum (tak jak Zjawa) wymienił:

:arrow: to co przeżył najlepszego - zobaczymy co się komu podoba, a co się bardzo podoba :!:

:arrow: wszystkie nie fajne klimaty - tak by można się było uczyć i w przyszłości tworzyć jeszcze lepsze strzelanki :!:

Tylko krótko i zwięźle- zgodnie z zasadami forum :!:

 

No to żeby nie być gołosłownym:

:arrow: to co najlepsze: ryk setki ASGun'ów w czasie poakzu - niektórzy mieli po dwa więc setka była :mrgreen: oraz odgłosy strzelania w "szpitalu" gdzie echo niosło jak cholera :mrgreen:

:arrow: to co złe: zbyt małe opaski - powinny mieć przynajmniej 5cm szerokości i być na obu rękach. Operatorzy ASG'ów powinni nosić je kolorem na zewnątrz, a nie tak jak się to zdarzało czarnym sciągaczem na zewnątrz a kolorem pod pachą.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :!:

Link to post
Share on other sites

Czołem.

Przedewszystkim podziękowania dla organizatora i organizatorów pomocniczych oraz dla reszty maniaków za dobrą zabawę i miłą atmosferę. :D

 

Teren był czadowy. Było dużo chaosu lecz wszystko się ułożyło. W końcu powalczyłem z ludzimi, których znałem tylko z forum. :idea: :P

 

Podziękowania dla Gęsii i paru innych osób za spędzony przyjemnie czas przy grillu, tudziesz innych srodkach konsumbcji :wink:

 

Wielkie dzięki także dla Wilq'a za transport do Piły. Niech moc będzie z tobą... 8)

 

AK-47S + bIPoD RuLLeZzz :P :twisted: :P

Link to post
Share on other sites

I ja również dziękuję organiztorowi za udaną imprezę. Były pewne niedociągnięcia ale zapomnijmy o nich. Każdy na błędach się uczy i jak na 1 raz i do tego jednoosobowy skład menagerski to i tak gratulacje.

Dziękuję także wszystkim kolegą i koleżanką za miłą atmosferę i dreszczyk emocji podczas combatu.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Link to post
Share on other sites

ehh nie ma na co na narzekac...

bylo extra

 

szczegolnie dzieki za pokaz ASG, bylo wspaniale :twisted:

 

album fotek do przegladania:

http://www.airsoft.extranet.pl/download/borne/

 

wszytkie moje fotki w zipie (45MB):

http://www.airsoft.extranet.pl/download/bo...borne/fotki.zip

 

filmy (sorry za slaba jakosc, nie zauwazylem ze mam zle ustawienia aparatu):

http://www.airsoft.extranet.pl/download/borne/filmy

(MVI_6114.avi to Padre z rakietnica, reszta to niszczenie samochodow)

Link to post
Share on other sites

Very dzieki za naprawde git zabawe, szacunek za trud poniesiony przy organizacji tego zlotu.

 

plusy:

-niezbyt widoczne opaski (moim zdaniem zwiekszaly realizm potyczek)

-grochowa :!:

-mala aktywnosc wonskiego przy "dobieraniu nam sie do dup" :D :D :D

-teren na jakim sie odbywala strzelanina robi wrazenie

-cele (znaczy naprawde spoko ludzie z innych druzyn :D )

 

miusy:

-niedomowienia w scenariuszu i zasadach respown'u

-nocne gazy po grochowce :x

-pokaz...

-wycofanie sie kolezanki z recepcji co do umycia mi plecow (to juz bardziej osobiste :D )

 

pozdrowienia dla Padre i kaprala.

Link to post
Share on other sites

Czesc tej.

Zlot byl generalnie bardzo fajny. Sam teren powala na kolana swoimi mozliwosciami. Miasteczko wyglada jak po przejsciu frontu. Dzieki wszystkim za naprawde zajebista zabawe. Towarzystwo bylo spoko, gracze uczciwi a akcja dynamiczna i zamotana jak na wojnie.

Mnie osobiscie pokaz bardzo sie podobal, szkoda ze razem z kumplami z FST obserwowalismy go z widowni bo sieka byla przednia. Bylo troche smiechu jak zamiast wybuchu rakietki wystrzelonej przez Padre, bylo tylko ciche pierdniecie i rachityczna flara opadajaca na spadochronie z wysokosci metra :). Generalnie ludziom sie podobalo i chyba o to chodzilo.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok :)

Link to post
Share on other sites

Dopiero teraz mam chwilę by wpaść na forum i podziękować. Dziękuję organizatorowi i innym, którzy się przyczynili do tego, że się tam wszyscy znaleźliśmy. Dziękuję przede wszystkim ludziom, którzy wprowadzali miłą taką atmosferę jaka była na zlocie. Poznałem wreszcie tych, z którymi polemizuję na forum. Ogólnie było kilka wpadówek, ale zabawa w sumie była przednia.

Największy niewypał IMHO to scenariusz, którego zasady nie były do końca jasne, a jak już się zrobiły jasne to był już koniec. Drugim problemem było to, że więcej się nachodziłem i nabiegałem pomiędzy respawnem, bazą, szpitalem i bazą kolorowych niż nawalczyłem. Było stanowczo za mało walki.

Aha zapominiałem o terminatorach, ale troche klimatu SF wprowadzili :P

 

Najwięsza bomba tej imprezy: Bardzo fajni ludzie, szczególnie Ci, którzy rwali się do walki.

 

Najfajniejsze chwile odczas walki: zdobycie szpitala, zasadzka na kontratak kolorowych na szpital.

Ogólnie było bomba.

PA.

Link to post
Share on other sites

Oi Clever Bollocks

Małe sprostowanie. Niestety nie ja strzelałem z wyrzutni rakiet tylko Jaskier ( wcale nie jesteśmy do siebie podobni, to chyba przez te berety jedynie, ale Gosia też nosiła beret...)

Wróciłem bardzo zadowolony, może nie z samego strzelania co ze spotkania z Wami, bo o to najbardziej chodziło.

Z mojej strony podziękowania dla Gąsek ( Shaman i Tuzin rulezzz), było gitowo z Wami współpracować, pozdro dla Zielonych Świniuff zes Kutna ( Oiiink, oiiink...Star Wars rulezz), oczywiscie big THX dla Hargina i Alexa ( BWP i mąka rulez, Alex...Twój szatański uśmiech zadowolenia po kolejnych wybuchach bedzie mnie prześladował do końca życia), pozdrówka dla łobuzów z Pyrlandii ( Zamknij morde Bonski...Tej, no wezże zeź ze mnie bo cie odydom i na bane nie zdążysz bo ci bimba spieprzy.....), no i całej reszczie za miło spędzony czas i kupę śmiechu.

Oby do rychłego zobaczenia Chopy....!!!!

Wickeeed!!!

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony podziękowania dla Gąsek ( Shaman i Tuzin rulezzz), było gitowo z Wami współpracować

 

Nam też było bardzo miło Padre :D Długo jeszcze bedę pamiętał twoje "maskowanie w brytyjskie barwy" :D :D :D

 

Weekend uważam do zaj....cie udanych !!!!!!

 

Tereny po prostu oszałamiające. Gratuluje Qbs i wszystkim co pomagali organizować (jednak na przyszłość zorganizujcie jakiś scenariusz co? :P )

 

Pozdrawiam wszystkich !!! Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...