Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UZI SMG tokyo marui.


Recommended Posts

Szukałem na forum i nie znalazłem dosłownie prawie NIC o tej replice.

Oto pare informacji które udało mi sie znalesc z forum i innych zrodeł.

Ilość fps: róznie podają jedni 240- 260, jeszcze inni 280, jak na stock TM przystało.

 

Gearbox: V5, nie ma do niego prawie żadnych części, oprócz silnika TM na machinegeju.

 

Pisze użytkownik Basta

Uzi Tokyo Marui

 

Jest to jeden z pierwszych Aegow wyprodukowanych przez tm,( nie mylic z AEP! )

Jest to egzemplaz kupiony od Fa, był bardziej kolekcjonerski, niż do normalnych sobotnich strzelanek , Uzi posiada dorobiony metalowy spust ponieważ stockowo jest plastikowy i się poprostu łamał. Z metalowych cześci mozemy wymienic:całą pokrywe górną, kolbę która napewno się nie złamie podczas normalnego użytkowania, przyżądy celownicze , spust lufa zewnętrzna,zwalniacz magazynka i inne duperele. Do aega wchodzą baterie typu stick , Co ciekawsze wchodzą do niego takie magazynki ( http://asgpro.nazwa.pl/product_info.php?products_id=64 )

Pm posiada regulowany hop, jak zwykle magiczny przez co zasięg jest dobry.

Z innych informacji piszą, że gearbox generuje "delikatny" blowback przy strzale.

 

Inne tematy

Tuning siłowy uzi

Post Basty

Zdjecia GB

Przerobka uzi hfc na aeg

Udało mi się tyle znaleźć, jeśli wiecie coś o częściach, tuningu, byle czym co nie zostało napisane w tym poście to napiszcie to w temacie.

Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza replika :) Idealna na CQB, Możliwości upgreadu praktycznie zerowe, ale i bez sensu robic jaki kolwek tuning. Blowbacku nie ma, ale dzięki konstrukcji czuc ruch tłoka także ma się wrażenie odrzutu. Co do wytrzymałości i działanai repliki, jest to TM tw wysoka kultura pracy, i spokojnie troche posłuży bez grzebania w bebechach.

Jednym słowem, jeżeli chcesz mieć coś klimatycznego, oryginalnego do CQBa bierz UZI

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, sorry za odświeżanie tematu ale posiadam owe UZI. Niestety brakuje zębatek (ponoć się starły i poszły do śmieci). Broń przeleżała kilka lat na szafie. Dostałem ją jakiś miesiąc temu i do tej pory za nic, nie mogę dostać do niej brakujących części. Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć owe zębatki? Lub jakie inne zębatki będą pasować (po przeróbce choćby) ?

Link to post
Share on other sites
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...