Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] XM 177 E2(TM) vs. H&K G3A3(TM)


Recommended Posts

heh... sam jestem posiadaczem xm od marui i jest po prostu boski :D

Polecam go... jest wymarzoną sprezynką na poczatek

Po za tym xm nadajesie do walki i na przestrzeni i w pomieszczeniach a g3 z racji swej dlugosci nie bardzo nadaje sie do budynkow.

Obie bronie mają podobny mechanizm ale g3 ma dluzsza lufe wiec dostrzeli pare metrow dalej

Na forum czytalem tez ze niższe osoby moga miec klopot ze strzelaniem z g3 :wink:

Wybor zalezy od Ciebie. Bronie ogolnie roznia sie od siebie wygladem dlatego to kwestia gustu co wybierzesz

 

Jak potrzebujesz wiecej informacji to poszukaj na forum

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak masz 180 cm to i tak Ci bedzie niewygodnie, G3 jest cholernie długi, osiągi ma ładne, kulka leci przez dłuższy czas prosto, i dopiero w ostatniej fazie lotu delikatnie opada, ale bedzie Ci niewygodnie i TYLE! Bierz XM'a i tyle, zabawka ma niewiele gorsze osiagi, a jej wygląd jest 1000 razy lepszy niż G3 - moja opinia o wygladzie o G3 : PLASTIK!!

 

POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

ja od siebie dodam ze z obydwoma modelami mialem sie okazje zapoznac oi wybralbym na twoim miejscu XM poniewaz w jak wczesniej bylo pisane (ja jestem od ciebie wyzszy 2-3cm) jest cho****e niewygodny... a XM to ja XM..... no nic dodac nic ujac... troszke mi sie jego wyglad niepodoba, ale radze od siebie XM. masz wieksza szybkostrzelnoisc dzieki tej raczce na dole na foregripie (czy jak to sie pisze).... jak na poczatek powinno jak najbardziej wystarczyc... (tak na boku ja mam XM'a z CG i jest zdaniem ekipy ladniejszy od TM'a ale TM ma przewage jakichs 5-10m zasiegu...)

Link to post
Share on other sites

Wenza spoko(ABS też mocny).A powracając do tematu macałem G3A3 w military i powiem że gdyby nie wajcha wysunięta tak mocno że musiałem "wyciągnąc" rękę na "maxa" to bym kupował.(A MP5 z TM ma mój brat i poweim że wygląda fajnie ale oczywiście nie tak jak "reel steel" :)

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Nie mozesz oczekiwać że replika bedzie wyglądać jak real MP5, bo rózni się sporo, aczkolwiek miałem doczynienia z ostrą mp5 i powiem że replika TM jest dość, dość dobra, z G3 gorzej nie widziałem nigdy orginału. Przyznam Ci racje ta rączką przeładowywania; kurde żeby to cholerstwo przeładować trzeba się namęczyć jak...bardzo.

 

POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Przepraszam ze sie wtracam ale chcialem zasugerowac wybor nie XM-a ani nie G3A3 tylko Ca870 Maruzen ( szotgan) albo M4 z modelmarts( toystar).

Tu info co mozna zrobic z ca870.

 

http://www.honolulu888.homestead.com/Ca870cqb.html

 

a tutaj opis rzeczonej M4 http://www.airsoftretreat.com/forums/topic...ms=m4,modelmart

 

i tutaj tez cos na temat http://www.airsoftretreat.com/forums/topic...=m4%2Cmodelmart

Link do strony producenta a wlasciwie sklepu ktory sprzedaje usprawnione repliki toystar'a http://www.modelmarts.com/mall.php3?query=...gt;Rifle&no=638

 

 

W skrocie ca870:

-Preclufa 6.05mm w standardzie.

-Swietna celnosc i zasieg o ktorych moge z czystym sumieniem powiedziec ze przebija osiagi stockowych elektrykow marui ( a przynajmniej sd6 i kalacha ze skladana kolba, bo te porownywalem) przy kulkach 0.25

-284 fps z pudelka ( po zamontowaniu oringu w uszczelce tloka kolo 300fps).

-40 kulek magazynek.

-Solidna " czolgowa" budowa : flaki i ich obudowa z metalu, body z wlokna szklanego.

-Mozliwosc upgrejdu do 400 fps i wyzej.

-Dostepnosc roznych akcesorii do upgrejdu ( sprezyny, wzmocniony zaczep tloka, zerdz sprezyny z lozyskiem itp.).

 

wady

-W wersji nie cqb, kompletny brak jakichkolwiek urzadzen celowniczych.

-Nieregulowany ( teoretycznie a w praktyce jak najbardziej) hopup.

 

Cena jak mi powiedziano w machinegun.pl to 490 zlotych

Mam tego szotguna w wersji cqb i polecam ta giwere z calego serca, swietny sprzet.

 

O m4 bedzie malo bo to jeszcze nowosc i nigdy tego nie uzywalem:

-330 fps.

-Bardzo dobra celnosc i zasieg ( wg. autora opisu celniejsza od m24 z CA ).

-Wykonanie i solidnosc budowy bez wiekszych zarzutow, wnioskujac z relacji autora opisu i uzytkownikow tej repliki na forach zagranicznych.

 

Cena 85 dolarow, wiec mniej niz wymienionego wyzej ca870, nie wiem jaka cene mialaby ta replika sprowadzona do Polski.

Z pewnych zrodel wiem, iz Modelmarts juz w tym miesiacu, bedzie miala w ofercie replike L85a1 o podobnych parametrach jak rzeczona M4.

 

To tyle, przepraszam za offtopic ;>

 

pozdrawiam

piok

 

[/url]

Link to post
Share on other sites

Na military ta strzelbka najtańsza nie jest bo kosztuje 870 zł(a za taką sumkę będzie uzywany AEG).Ale z kolei na WGC wersja tej strzelby(ta nie CQB...inaczej nie mogłem tego sformułować :P )jest za 93$ a wersja CQB jest za bodajeże 143$ a to jest róznica i może ta tańsza kosztowałaby 600-700zł(wiem wiem za 700zł też mozna kupić uzywanego AEG'a).Ale 700 to nie 870 :)

Aha Piok pisałeś że ten M4 jest za 85$ tak się składa że na WGC MP5 z TM(spring) również kosztuje 85$(a u nas 320zł)A więc załużmy że z tymi opłatami celnymi i innymi gównami wyszło by 450 zł(jak się mylę to mnie poprawić).Moim zdaniem się opłaca a Piok napisał jeszcze małe info o M4 z którego wynika że gun dobry yest :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pozwol ze sam siebie zacytuje :) "Cena jak mi powiedziano w machinegun.pl to 490 zlotych " napisalem ze chodzi o wersje starsza, ca870, ktora rozni sie od wersji CQB tylko tym ze nie ma w standardzie szyny montazowej i kolimatora, oraz rozni sie uchwytem pistoletowym oraz kolorem przedniego uchwytu i rekojesci, poza tym w kwestii osiagow obie te wersje niczym sie nie roznia bo budowe wewnetrzna maja taka sama.

 

pozdro

piok

Link to post
Share on other sites

Thanx za limki. Byem widziałem, oglądałem i stwierdziłem że shotgun mi sie nie przyda, a to M4 wygląda zachęcająco w przeliczeniu na PLN wychodzi ok 300 zł ale do chodzi koszt przesyłki do polski, a nie chcę żeby przesyłka kosztowałe więcej niz gun.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...