Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shotgunami ?


Recommended Posts

Guest Kret

To prawda, że nawet bardzo drogie shotguny są mniej efektywne w wymiataniu niż elektryki, ale niektórzy po prostu nie chcą nic innego. Ja sam mam tanią (140 PLN, military.pl) Ithacę 37 i jej siła jest naprawdę duża, choć to zwykła sprężyna. Ładowane z shelli mogą faktycznie strzelić tylko trzy na raz, ale ładowane z szyny wsuwaej do podajnika mogą strzelić sześcioma nawet, choć traci się wtedy efekt hop-up'u. Mój braciszek ma dokładnie taką samą Ithacę, i zdjął z bliska dwóch przeciwników naraz. Jasne, że taki efekt można też uzyskać w elektryku, ale nie za jednym strzałem...

Uważam swoją śrutówkę za bardzo klimatyczną i użytecznązabawkę, na pewno lepszą niż sprężynowe karabiny.

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Swojego czasu chcialem sobie kupic shotguna zamiast AEGa. Zamiar taki byl juz 100% pewny kiedy przeczytalem o shellsach na Redwolfie i o ich pojemnosci 15 kulek...

Niestety kiedy doczytalem dalej, ze pomimo tych 15 kulek bron wystrzeliwuje max 3 to podziekowalem!

Co to za shotgun?! Twoj brat sciagnal dwoch gosci? Ja tez przeladuje kilka razy za duzo sprezynowa MP5 z UHC i tez zdejme kilku gosci... shotgun jak sie patrzy ;) Albo odwrocony do gory nogami Mauser gazowy ;))) Hyhy :) Obecne shotguny ASG to wg mnie porazka...

 

Airsoftowe shotguny z prawdziwego zdarzenia to granatniki i pociski przeciwpancerne. One dopiero sile ognia maja zblizona do ostrych shotgunow (czyt. leci "chmurka" ;) kulek :)).

Link to post
Share on other sites

Kazdy kto ma zaciecie shotgunowe i chce na prawde strzelać chmurą śrutu może poczuć klimat wydając sporą gotówkę.

 

Granatnik ręczny C.A.W. M79 produkowany przez C.A.W. gdy zasilimy go amunicją Mosquito Molds (notabene także dla M203) która pruje nawet do 24 kulek przy strzale.

 

Nie jest to shotgun, taka chmura wyrzucana z energią 0.5-06J może okazać się calkiem sympatyczna :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

czesc,

 

shotguny sa i maja sie niezle. osobiscie strzelalem ze spasa 12 (sprezyna) i ma zasieg porownywalny do elektryka (bez upgrade'u).

 

strzelalem tez z itaki i spas mi sie duzo bardziej podoba (i lepiej strzela)

 

do ladowania sa Shellsy, do kazdego wchodzi 30 kulek, co starcza na 10 strzalow (po 3 kulki). w srodku spas ma 3 lufy, do ktorych laduje kulki.

jesli wierzyc temu, co jest w instrukcji to ma 3 tloki sprezajace powietrze.

 

oczywiscie nie jest to bron szybkostrzelna, ale widzialem goscia przeladowywujacego spasa jedna reka i robi to wrazenie (na razie znam jedna osobe, ktora to potrafi - mi sie nie udaje)

 

Shelsy mozna dokupic (po 3 w opakowaniu), gromadzac w ten sposob spory arsenal kulek. do Shelsow mozna dodac pas, aby je ladnie ulozyc i robi sie cala atmosferka...

 

Shelle laduje sie do Spasa od dolu do komory (jedna sztuke na raz), oprocz tego 2 shelle mozna przechowywac w karabinie pod lufa.

 

spas kosztuje ok 800 PLN i jest dostepny w Polsce od reki. (shelle ok 70 PLN za 3 szt).

jest to zawsze taniej niz elektryk, wiec moze warto...

 

pozdro

 

Jeżyk

Link to post
Share on other sites

Rewelacyjna zabawka przy srednim budzecie i nie b. duzych dystansach.

Wczoraj Qumpel zdjal mnie Spasem z I p z ziemi strzalem prosto w klate i gardlo, robi wrazenie.

 

Te 3 kulki maja lekki rozrzut i dzieki temu duze pokrycie celu,

jak sie dobrze przyczaisz/podejdziesz to sa zabojcze.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Shotguny w ASG to wcale nie porażka! Wygądają świetnie i tak samo sie spisują. Co prawda nie są zbyd wojenne ale w wietnamie nie raz hasały :). Kiedyś stojąc za dzwiami za którymi znajdował się mój kolega przeładowałem M16 trzy razy i z okrzykiem "SPAS12!!!" wsadziłem mu te kulki w klete :twisted:. Bardzo mi się spodobał ten momęt :)

 

SAPER

 

PS. Co z tymi shotgunami z militari.pl?????

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...