Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Colt m80.45 + 1100 kulek + Green Gas


Recommended Posts

Cze wszystkim maniakowm ASG...

jestem pocztkujacy, wlasnie chce kupic pierwszego gaziaka i natrafilem na fajna okazje.. otoz w sklepie www.militarne.pl mozna kupic kupic colt m80.45 za 199 zlotych i dodatkowo daja 1100 kulek i Green gas http://windforce.pl/store/index.php/depart...artment/89.html ... kupic czy nie kupic, o to jest pytanie :D

 

P.S. moj kumpel ma tego colt'a i bardzo mi sie podoba ;]

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, to szkoda kasy. To sa modele z nizszych pulek i ich zywotnosc jest raczej kiepska, a te kulki i gaz dodaja chyba po to, zeby ktos wreszcie wyczyscil im magazyn :P

 

Jesli sie myle w mojej krotkiej recenzji, niech mnie ktos prosze poprawi.

 

polecam jakas sprezynke zamiast tego, moze DE, ktory ma troche mniejszy zasieg ale nie trzeba do niego doplacac - gaz. albo uzbieraj jeszcze troche i kup SD3 albo jeszcze :wink: troche doloz i kup A3 z TM.

jesli dobrze sie orientuje, to godne polecenia gaziaki zaczynaja sie od okolo 450/500zl.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Doskonały gaziak z BlowBack'iem Beretta 92 firmy Tokyo Marui na przykład : kosztuje 499 złotych. Mała rada : jeśli myślisz o pistolecie gazowym jako o broni głównej to odradzam. Aby sensownie działać potrzebujesz jeszcze ze dwa magazynki. Czyli jeśli kupisz Beretkę z dwoma dodatkowymi magazynkami zapłacisz 740 zł (Bereta 499 + 2 x 119 zł za mag). Lepiej doskładać i kupić elektryka. Nawet MP5 Kurtz jest lepszy jako broń główna a kosztuje 900 zł. Dodatkowym kosztem jest gaz, jeśli będziesz strzelał intensywnie to po półroku to co wydasz na gaz po dołożeniu do gaziaka da sumę jaką kosztuje elektryk. Zwłaszcza, że teraz są promocje i FAMAS F1 kosztuje 1080 w Machinegun, na military masz MP5A5, czy M16A1 za 1080 zeta. Sumując. Jeśli gaziak to polecam Beretkę za 499 lub coś innego gazowego z Tokyo Marui. Po prostu nie opłaca się kupować taniochy. Jako broń boczna do elektryka można zaryzykować coś taniego, ale jako główna? NIE. Wiem bo sam 4 lata temu kupiłem słabego i taniego gaziaka STTI, i się rozczarowałem, szybko go sprzedałem i kupiłem elektryka, następnie jako broń boczną kupiłem Berettkę TM. Czasem ją pożyczam komuś z drużyny, i jeszcze nigdy nie miałem kłopotu. A z TANIOCHĄ nie było strzelanki aby się coś nie zepsuło.

Link to post
Share on other sites

Ale pitolicie, xxxxx to sie w pale nie miesic.

Ktos sie pyta o giwerke za ok 200zl, a wy mu doradzacie za 500 a jeszcze lepiej aeg'a za 1000zl.

Nie wszyscy sraja kasa, i moze to 200zl to jest akurat max na co kogos stac.

 

EDIT:

Godne polecenia od 400/500 - tia jasne.

Miałem Berette z KWA bez BB kosztowala cos kolo 300zł, przezyla 10 wlascicieli i okolo 4 lata uzytkowania - brak jakiegokolwiek uszkodzenia.

Link to post
Share on other sites

Z osobistych doświadczeń (innych osób też) polecam właśnie w/w berette kosztuje ona nowa (rzadko można spotkać nową) 300-350zł. Używana od 200zł.

Jeśli znajdzie się ktoś, kto jest źródłem pewnym i trafisz dobrze, będziesz miał pistolet "na lata".

Ja np. sprzedałem całkiem niedawno Berette NBB z KWA z dwoma magazynkami, kaburą na udo, gazem ok. 300ml i częściami zapasowymi za 300zł.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Bring out your dead! Bring out your dead!

Sorry że odgrzebuję temat, ale rozważam kupno używanego Colta M80 - i pytanie moje brzmi: czy to naprawdę ma 20 m skutecznego zasięgu i czy jako n-ty z kolei właściciel nie okażę się ostatnim - czyt. czy jakaś awaria nie położy tej klamki na amen. Ot, dylemat - kupić tego Colta, czy cierpliwie składać na elektryka?

 

Odpiszcie możliwie szybko, aukcja kończy się jutro rano ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...