Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stinger S34P / SASS34P [Crosman]


Recommended Posts

Tez ciekawe, jak czytalem na tym forum, to miernik wiariował.

 

Imho wlasnie mnie ta ilsoc FPS ciekawy, czy jest to prawda, bo jesli tak to była by to ciekawa oferta w tanich shotgunach, 360FPS pozwoliloby juz na ciekawsza zabawe takim czyms.

 

 

I cos takiego znalazlem:

 

- praca mechanizmu spustowego: w trybie auto (przeładowanie bez zwolnienia spustu powoduje strzał), w trybie pojedynczego wciśnięcia spustu powoduje wystrzelenie 3 kulek jednocześnie.

 

CHyba blizniak z FIRMy EE/DE nie ma czegos takiego jak strzal pojedynczy/potrojny. Wiec moze te wnetrznosci takie same nie sa. I pytanie jakbym jechal do sklepu go zobaczyc, jest jakas mozliwosc sprawdzenia jego sily, na zewnatrz moglbym stwierdzic i porownac z tym z EE, a tak to nie mam pomyslu(inna sprawa czy sklep dalby mi go pomacac)

Edited by aris2423
Link to post
Share on other sites

hmmm a jak by tak zaladowac jedna kulke do magazynka... ciekawe co by sie stalo...

Wtedy jest ciut więcej fps.

Prosty sposób na załadowanie 3 a zmierzenie 1, dolne dwie lufy zatkać kawałkiem szmaty, albo przyłożyć ową szmatę żeby zasłaniała dwie dolne lufy, wtedy do chrono poleci jedna kulka.

Link to post
Share on other sites

GZ a skąd wiesz że oni nie załadowali jednej kulki ? szczerze... mi by się nie chciało bawić w zasłanianie czy czopowanie luf.

Mnie to nie interesuje. Poza tym, takiemu kurew***** i złodziejskiemu sklepowi jak Militaria to bym w nic nie wierzył.

 

Ja mierzyłem swojego na 1 kulce i 3 kulkach, wyniki odpowiednio 330 i 270fps.

Link to post
Share on other sites

Te dwa karabiny:

 

 

http://www.militaria.pl/crosman/strzelba_a...301.xml?cat=837

 

http://www.taiwangun.com/shotguny/shotgun_...rt_ee-1250.html

 

roznia sie specyfikacja.

ten z militari ma 360 fpsow, ten z taiwan gun 300 przy strzale jedna kulka 260 przy strzale dwoma. Roznia sie wygladem komory ładowania (nie chodzi o to ze łuski są w innych kolorach XD)

 

Mimo wszystko zaufałbym militari. Mam stamdad replike, do ktorej coprawda potrzebowalem pomocy ale nie dlatego ze byla wadliwa (zastepczy magazynek) dziala bardzo dobrze. Jest trwala, celna i mocna. To ze rzecz jest drozsza moze oznaczac lepsza jakosc. mysle ze o wiele lepiej kupic z militari. Ja sklep mam pod nosem, a rozgladalem sie za karabinem, wiec prawdopodobnie udam sie tam dzisiaj i obejrze ten karabin. Wrazenia opisze po powrocie :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Roznia sie wygladem komory ładowania

Pokaż dokładnie, w którym miejscu. Na zdjęciach widać że jest to to samo.

 

I druga sprawa

ten z militari ma 360 fpsow, ten z taiwan gun 300 przy strzale jedna kulka 260 przy strzale dwoma.

Mierzyłeś czy po prostu uwierzyłeś opisowi na Militari, który to sklep od wielu lat fantazjuje na temat prędkości przeróżnych pneumatyków.

Edited by GZ
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...