Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cos o kalasznikowie


Recommended Posts

panowie czepiacie sie ;), co do bledow ort. to jestem dyslektykiem i jak kogos to razi to przepraszam.

Czepianie sie jest wtedy kiedy ktos na kilkadziesiat postow zrobi blad czy literowke.

Ale jak sie robi po kilka bledow w kazdym poscie to jest po prostu niechlujstwo i brak szacunku dla czytajacego.

 

1. moze i dyslektyzm stal sie modny, a ja nie wmowilem go sobie tylko poto aby zdac mature

Ciekawe, bo za moich czy REMOVa czasow dyslektycy tez byli, tyle ze nie wystraczylo miec papier i pisac byle jak tylko sie ciezej i wiecej uczylo i dyslektycy jakos potrafili poprawnie pisac.

 

Tak jak napisal REMOV - masz klopoty z poprawnym pisaniem - sprawdzaj posty przed wyslaniem w Wordzie to oszczedzisz sobie docinkow i wstydu.

 

Rosty z razacymi bledami bede poprawial lub po prostu kasowal. Dla mnie brak starannosci w tym co sie pisze to brak szacunku dla czytajacego, wiec m.in. dla mnie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten magazynek od ak w Sigu mi sie bardzo nie podoba (wole tradycyjny n widokiem na amunicje).
Przecież to jest zwykły magazynek od AK/AKM! Nie wiem, jak dla Ciebie wygląda "tradycyjny" magazynek rosyjskiego karabinka, ale podpowiadam, że przezroczystych nie ma.
Link to post
Share on other sites

Trudno jakoś sobie wyobrazić, aby SG551 zasilany amunicją 7,62mm x 39 używał standardowych magazynków z wersji 5,56mm. Ta Twoja uwaga jakaś taka ni z gruszki ni z pietruszki była. Innymi słowy, sensowność jej zamieszczenia jakoś mi umyka, wiesz?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...